Forum 6G Samsung – doświadczenie hiperłączności dla wszystkich

Forum 6G Samsung – doświadczenie hiperłączności dla wszystkich

Firma Samsung Electronics Co., Ltd. ogłosiła dziś plany zorganizowania pierwszego Forum 6G Samsung, które ma odbyć się 13 maja 2022 r. Rejestracja online uczestników nadchodzącego wydarzenia zaczyna się już dzisiaj.

Forum 6G Samsung

Tematem Forum 6G Samsung jest „Nowe doświadczenie hiperłączności dla wszystkich” i będą w nim uczestniczyć wiodący globalni eksperci ze środowisk akademickich i branżowych w obszarze technologii komunikacyjnych nowej generacji, którzy będą szczegółowo omawiać przyszłość technologii, które wpłyną na znaczące zmiany zachodzące do 2030 roku.

Reklamy

Test Samsung Galaxy S22 Ultra – flagowiec z krwi i kości

Forum zostanie podzielone na dwie sesje i będzie transmitowane online na kanale YouTube Samsung. Każda sesja będzie obejmować rozmowy z uczestniczącymi ekspertami, po których nastąpi dyskusja panelowa.

Osoby zainteresowane uczestnictwem w forum zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia (https://Samsung6gForum.com) i zarejestrowania się online w okresie od 13 kwietnia do 13 maja. Aktualizacje dotyczące harmonogramu wydarzenia będą wysyłane przez e-mail, a zarejestrowani uczestnicy mogą zostawiać pytania na stronie internetowej przed każdą sesją.

Cieszymy się z możliwości zorganizowani pierwszego forum poświęconego wyłącznie dzieleniu się wiedzą i analizami dotyczącymi technologii 6G i szerzeniu naszej wizji” – mówi Sebastian Seung, Prezes i Dyrektor Samsung Research. „Dodatkowo do Forum Samsung poświęconego sztucznej inteligencji i Forum Samsung poświęconego technologii bezpieczeństwa, które organizujemy co roku jako Forum Technologii Samsung, to nowe wydarzenie dodatkowo wzmocni naszą pozycję w obszarze. Czekamy na możliwość przedyskutowania powiązanych kluczowych tematów z kolegami, ekspertami i wszystkimi innymi osobami zainteresowanymi technologią komunikacyjną nowej generacji”.

Jednostka Samsung Research, pełniąca funkcję zaawansowanego centrum badawczo-rozwojowego Samsung Electronics, kieruje opracowywaniem technologii przyszłości na potrzeby działu DX (Device eXperience).

Test Samsung Galaxy S22 Plus 5G – pozwala wydobyć piękno z każdego ujęcia

Harmonogram Forum 6G Samsung

Sesja poranna – Standard radiowy 6G (09:00 – 12:10 KST)

Poranna sesja zacznie się od uwag wstępnych Sebastiana Seunga, Prezesa i Dyrektora Samsung Research. Specjalistyczne rozmowy ekspertów dotyczące tematu „Standard radiowy 6G” zostaną przeprowadzone przez Jeffreya Andrewsa, profesora Uniwersytetu Teksańskiego w Austin; Charliego Zhanga, Starszego Wiceprezesa Samsung Research America; Takehiro Nakamurę, Starszego Wiceprezesa i Dyrektora Generalnego Laboratoriów 6G w NTT DOCOMO oraz Johna Smee, Starszego Wiceprezesa ds. Technicznych w Qualcomm Technologies, Inc. Następnie odbędzie się dyskusja panelowa prowadzona przez Juho Lee, badacza z Samsung Research.

Sesja popołudniowa – Inteligentna sieć dla 6G (13:10 – 16:20 KST)

Popołudniowa sesja będzie dotyczyć tematu „Inteligentna sieć dla 6G” i wezmą w niej udział Tarik Taleb, profesor Uniwersytetu w Oulu; SeungJoo Maeng, specjalista ds. działalności sieciowej w Samsung Electronics; Byonghyo Shim, profesor Narodowego Uniwersytetu Seulskiego oraz Shi Jin,profesor Southeast University w Chinach. Po tej intrygującej sesja odbędzie się dyskusja panelowa, którą poprowadzi Sunghyun Choi, Wiceprezes Wykonawczy i Dyrektor Centrum Badań Zaawansowanej Komunikacji w Samsung Research.

Więcej informacji na temat Forum Technologicznego Samsung można znaleźć na stronie Samsung Research https://research.samsung.com/events.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]