Razer Blade 15 – debiutuje z ekranem OLED 240 Hz

Razer Blade 15 – debiutuje z ekranem OLED 240 Hz

Zupełnie nowy model Razer Blade 15 z ekranem OLED QHD 240 Hz wkrótce będzie dostępny w sprzedaży. Niespotykany wcześniej w laptopach gamingowych wyświetlacz zapewnia jaśniejsze i żywsze kolory przy prawdziwie  esportowej częstotliwości odświeżania – są to cechy jakich nie ma żaden obecny teraz na rynku laptop. W połączeniu z procesorem Intel Core i9-12900H 12. generacji i kartą graficzną NVIDIA RTX 3070 Ti do laptopów, nowy Blade 15 staje się oczywistym wyborem zarówno dla graczy, jak i twórców.

Razer Blade 15
Razer Blade 15

Gry i treści wideo poruszają się szybko, a czas reakcji panelu wynosi 1 ms, dzięki czemu użytkownicy nie muszą wybierać między dokładnością kolorów a szybkością. Unikalny nowy wyświetlacz OLED osiągnie typową jasność 400 nitów z pokryciem 100% kolorów DCI-P3, zapewniając ostry i wyraźny obraz idealny do różnych funkcji, w tym edycji zdjęć i wideo, oglądania filmów lub grania w gry AAA.

Nowy Blade 15 jest wyposażony w najwyższej jakości rozwiązania pamięci masowej, takie jak 32 GB pamięci RAM DDR5 i 1 TB SSD z dodatkowym gniazdem M.2 zapewniającym dodatkowe miejsce na dysk. Podobnie jak reszta rodziny Blade, ma również sprawdzoną aluminiową obudowę frezowaną CNC, laserowo wycinane maskownice głośników i wszechstronne opcje podłączeń z Thunderbolt  4, USB-C, USB-A, pełnowymiarowym czytnikiem kart SD i portem HDMI. Nowy OLED Blade 15 będzie konkurencyjny cenowo w porównaniu z innymi podobnymi konfiguracjami Blade 15.

Więcej informacji na temat nadchodzącego modelu OLED Blade 15 można znaleźć na stronie https://www.razer.com/gaming-laptops/razer-blade.

DLACZEGO:     Dla użytkowników, którzy potrzebują wydajnego laptopa, który doskonale sprawdza się w grach, a jednocześnie jest wyposażony w narzędzia do pracy twórczej o wysokich obciążeniach.  To, co najlepsze z obu światów, stało się jeszcze lepsze.

KIEDY:             Q4 2022

CENA:

GDZIE:             Razer.com, sklepy Razer Stores oraz autoryzowani sprzedawcy

 

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: