ISE 2022: Sharp/NEC na targach – ekrany indoor dvLED z serii E

ISE 2022: Sharp/NEC na targach – ekrany indoor dvLED z serii E

Na targach ISE 2022 w Barcelonie firma Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje najnowszy model ekranu dvLED z serii E (Essential) – NEC LED-E012i-108. Seria E oferuje wszystkie zalety ekranów dvLED do zastosowań wewnętrznych o dużej rozdzielczości spełniając jednocześnie wymóg ekonomicznych budżetowo instalacji w salach konferencyjnych oraz systemach Digital Signage. Ekran LED zaprojektowany z myślą o szybkiej i łatwej konfiguracji jest lekki i smukły, dzięki czemu z łatwością wkomponuje się w każdą przestrzeń, niezależnie od tego, czy jest wolnostojący, czy zamontowany na ścianie.

indoor dvLED

Seria NEC dvLED E odpowiada na dwa coraz bardziej istotne wymagania rynku. Modele te są przeznaczone do bardziej wrażliwych budżetowo instalacji, dzięki czemu technologia LED jest coraz częściej stosowana w salach konferencyjnych, a także w systemach Digital Signage, szczególnie w handlu detalicznym. Ponadto, dzięki smukłemu profilowi (zaledwie 29 mm) i lekkiej aluminiowej obudowie, produkty te pozwalają na bardzo łatwe tworzenie eleganckich instalacji. Seria dvLED E zapewnia przy tym wysoką jakość wizualną, niezawodność, trwałość i bezpieczeństwo, które charakteryzują produkty firmy Sharp/NEC.

Cieszymy się, że możemy połączyć wszystkie zalety diod LED o niewielkim rozmiarze piksela z bardziej przystępnym cenowo rozwiązaniem dla klientów korporacyjnych i sprzedawców detalicznych. Nowej serii dvLED E nie brakuje niczego w zakresie dostarczania treści o wysokiej jakości. Kompletne rozwiązanie typu bundle zawiera wszystko, czego klient może potrzebować do wizualizacji na dużych powierzchniach bez rozpraszających uwagę ramek, z doskonałą jasnością i wysokim kontrastem, który jest zauważalny nawet w miejscach o wysokim natężeniu oświetlenia w otoczeniu” – powiedział Nils Detje, Product Manager Direct View LED w Sharp NEC Display Solutions Europe.

Test Huawei MateBook E – hybrydowa wygoda

NEC LED-E012i-108 to idealny wybór dla firm poszukujących niedrogiego rozwiązania LED o doskonałej jakości wizualnej do sal konferencyjnych lub sklepów. Nie muszą one już rezygnować z jakości obrazu i mogą uzyskać najlepszy dostępny stosunek ceny do wydajności” – dodaje Detje.

Sharp/NEC zaprezentuje ekran NEC LED-E012i-108 na targach ISE 2022, które odbędą się w dniach 10-13 maja w Barcelonie.

Więcej informacji na temat gotowych do użycia zestawów NEC dvLED, dostępnych w różnych rozmiarach ekranów i z różnym rozmiarem piksela, można znaleźć na dedykowanych stronach internetowych.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: