Huawei Ads zyskuje możliwość tworzenia spersonalizowanych rekomendacji

Platforma Huawei Ads zintegrowana z europejskim ekosystemem reklamowym

Huawei Ads, zautomatyzowana platforma umożliwiająca realizację kampanii reklamowych w internecie, dołącza do europejskiego systemu reklamowego zatwierdzonego przez IAB Europe. Huawei Ads staje się pierwszą platformą reklamową z Chin, która świadczy usługi reklamowe typu programmatic na rynkach poza Chinami.

Huawei Ads

Huawei Ads spełniło wszystkie wymogi dotyczące prywatności i bezpieczeństwa oraz przeszło kontrolę zgodności IAB. Dzięki temu reklamodawcy w Huawei Ads zyskują możliwość tworzenia spersonalizowanych rekomendacji za pośrednictwem serwisów mobilnych Huawei, takich jak Przeglądarka czy Asystent.

Test Huawei MateBook E – hybrydowa wygoda

Dodatkowo, wydawcy mogą uzyskać większe korzyści z monetyzacji, przy zachowaniu zgodności z przepisami o udostępnianiu danych, a konsumenci mają gwarancję ochrony swojej prywatności, co potwierdza wpis platformy na listę CMP oraz jej integracja z europejskim systemem reklamowym.

IAB Europe, czyli Interactive Advertising Bureau Europe, jest europejskim stowarzyszeniem działającym na rzecz ekosystemu marketingu cyfrowego i reklamy, którego celem jest tworzenie ram, standardów i programów branżowych.  Huawei Ads rozwija swoją działalność na całym świecie od stycznia 2020 roku, oferując usługi reklamowe w ponad 170 krajach i regionach.

Test Huawei Watch GT Runner – biegamy razem

Według danych z grudnia 2021 roku Huawei Ads zostało zintegrowane z ponad 36 000 aplikacjami na całym świecie, w tym z aplikacjami polskimi.

Więcej informacji o Huawei Ads można znaleźć tutaj.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: