Corsair HS65 Surround i wszystko gra

Corsair HS65 Surround i wszystko gra

CORSAIR zaprezentował nowy model z oferty zestawów słuchawkowych dla graczy – HS65 SURROUND. Premierowe słuchawki gamingowe oferują lekką konstrukcję z aluminiowym wzmocnieniem i miękką pianką zapamiętującą kształt ucha, która zapewnia wyjątkowy komfort podczas grania w gry i słuchania muzyki. W najnowszym sprzęcie CORSAIR zastosowano także innowacyjną technologię Sonarworks SoundID, która personalizuje wrażenia akustyczne dzięki indywidualnie kalibrowanym profilom audio.

Corsair HS65 Surround
Corsair HS65 Surround

HS65 SURROUND ma lekką i wzmocnioną aluminium konstrukcję o wadze zaledwie 282 gramów, która sprzyja noszeniu zestawu przez cały dzień lub całą noc. Nauszniki z miękkiej pianki zapamiętującej kształt są obszyte przyjemną dla uszu siatkowaną tkaniną, co dodatkowo zwiększa komfort użytkowania oraz wydłuża żywotność zestawu. Pałąk jest w pełni regulowany, co pozwala graczowi dostosować jego długość w zależności od posiadanych preferencji, oraz wygodnie przylega do głowy. Ponadto, na obudowie z boku nausznika znajduje się dedykowany regulator głośności dźwięku. Premierowy produkt CORSAIR jest dostępny w dwóch kolorach do wyboru – białym lub czarnym.

Test Creative Outlier Air V3 – możesz przejąć kontrolę

W komplecie, wraz ze słuchawkami, użytkownik otrzyma adapter USB pasujący do złącza 3,5 mm. Adapter pozwala szczegółowo dopasowywać ustawienia audio w aplikacji CORSAIR iCUE lub odtworzyć dźwięk przestrzenny Dolby Audio 7.1 na komputerach PC oraz Mac. Technologia Sonarworks SoundID tworzy indywidualny profil użytkownika na podstawie szybkiej, prostej i intuicyjnej oceny osobistych preferencji z wykorzystaniem próbek dźwiękowych. Dzięki specjalnej aplikacji gracze zyskują niezwykle spersonalizowane doznania akustyczne dorównujące dźwiękowi dostępnemu w profesjonalnych słuchawkach, ale w znacznie bardziej przystępnej cenie.

 

Corsair HS65 Surround
Corsair HS65 Surround

Uniwersalne złącze 3,5 mm zapewnia szeroką kompatybilność z konsolami PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series S lub X, Nintendo Switch, urządzeniami mobilnymi i nie tylko. Wysokiej jakości, specjalnie strojone 50-milimetrowe przetworniki neodymowe odtwarzają znakomity dźwięk w szerokim zakresie częstotliwości od 20 Hz do 20 kHz. Dodatkowo, słuchawki wspierają dźwięk Sony Tempest 3D na PS5. Wszechkierunkowy, wbudowany mikrofon wyraźnie rejestruje głos użytkownika oraz można go szybko i wygodnie wyłączać podnosząc konstrukcję mikrofonu do góry.

Premiera zestawu słuchawkowego HS65 SURROUND to dla nas szczególne wydarzenie – komentuje Aaron Smith, starszy dyrektor ds. zarządzania produktami audio i rozwoju w firmie CORSAIR. – Magia technologii Sonarworks SoundID pozwoliła nam opracować zestaw słuchawkowy, który łączy w sobie ceniony wygląd i jakość popularnej serii HS oraz nowoczesne rozwiązania. Zaawansowane opcje ustawień SoundID rozpoznają osobiste preferencje audio użytkownika i odpowiednio regulują dźwięk w zależności od indywidualnych potrzeb gracza, dając mu przewagę – dodaje Smith.

Corsair HS65 Surround
Corsair HS65 Surround

Inne, nowe zestawy słuchawkowe
Wraz z premierą HS65 SURROUND na rynku pojawiły się trzy inne gamingowe zestawy słuchawkowe – CORSAIR HS80 RGB USB, CORSAIR HS55 STEREO i CORSAIR HS55 SURROUND. Wszystkie cztery produkty są dostępne w wersjach białej i czarnej, oferują graczom niezwykły komfort, wytrzymałość oraz klasyczny i minimalistyczny wygląd, które towarzyszą świetnemu dźwiękowi i zaawansowanym technologiom.

Opcja HS80 RGB USB HS65 SURROUND HS55 SURROUND HS55 STEREO
SoundID X TAK X X
Częstotliwość do 40 kHz (zakres) TAK X X X
Złącze 3,5 mm X TAK TAK TAK
Połączenie USB TAK TAK (ADAPTER) TAK (ADAPTER) X
Dolby Audio 7.1 na PC oraz Mac TAK TAK TAK X
Wszechkierunkowy mikrofon TAK TAK TAK TAK
Wyłączanie mikrofonu przez podniesienie TAK TAK TAK TAK
50-milimetrowe przetworniki TAK TAK TAK TAK
Nauszniki z pianki zapamiętującej kształt ucha TAK TAK TAK TAK
Uniesiony pałąk TAK X X X
Regulacja pałąka X TAK TAK TAK
RGB TAK X X X
Rozdzielczość typu 24 bity/96 kHz TAK TAK (ADAPTER) TAK (ADAPTER) X
Sugerowana cena detaliczna 569 PLN 389 PLN 349 PLN 309 PLN

Dostępność i gwarancja
HS65 SURROUND, HS80 RGB USB, HS55 SURROUND i HS55 STEREO są już dostępne w sprzedaży w oficjalnym sklepie internetowym firmy CORSAIR. Na półkach polskich sklepów premierowe gamingowe zestawy słuchawkowe kalifornijskiego producenta pojawią się już w maju br. Wszystkie zaprezentowane modele są objęte dwuletnią gwarancją oraz ogólnoświatową pomocą techniczną CORSAIR.

Prezentacja wideo – CORSAIR HS65 SURROUND:

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl