ISE 2022: NEC UM504HL – laserowy projektor Ultra-Short-Throw

NEC UM504HL – laserowy projektor Ultra-Short-Throw od Sharp/NEC przeznaczony do zastosowań w sektorze rozrywkowym i muzeach.

Firma Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentuje na targach ISE 2022 w Barcelonie najnowszy model projektora Ultra-Short-Throw z serii UM. Dzięki obiektywowi o ultrakrótkim rzucie projektor NEC UM504HL może wyświetlać duży, jasny obraz nawet z bardzo małej odległości. Idealnie nadaje się do muzeów i firm sektora szeroko rozumianej rozrywki, ale projektor może być przydatny dla każdego klienta, który potrzebuje intuicyjnego rozwiązania do wyświetlania cyfrowych treści.

NEC UM504HL
NEC UM504HL

NEC UM504HL to projektor laserowy o rozdzielczości 1080p, który zapewnia ostry obraz o jasności 5000 ANSI lumenów i przekątnej do 150 cali. Dzięki ultrakrótkiej odległości rzutu wynoszącej 0,23:1 prawie nie występują cienie ani odblaski, a kompaktowa konstrukcja urządzenia szczególnie dobrze nadaje się do zastosowań Digital Signage w miejscach rozrywki i muzeach. Obudowa UM504HL będzie dostępna w kolorze czarnym i białym.

Recenzja Epson EF-11 – postaw na duży format

Cieszymy się mogąc zaprezentować po raz pierwszy nowy projektor NEC UM504HL na tak ważnym wydarzeniu, jakim są majowe targi ISE. Widzimy ogromny potencjał w tym laserowym modelu Ultra-Short-Throw i bardzo chcemy poznać opinie profesjonalnej publiczności złożonej zarówno z klientów, jak i partnerów. Tegoroczne targi ISE w Barcelonie będą doskonałym miejscem do zaprezentowania tej nowości.” – powiedział Alistair Round, Product Manager Business Projectors w Sharp NEC Display Solutions Europe.

Sharp/NEC zaprezentuje nowy projektor laserowy NEC UM504HL na targach ISE 2022, które odbędą się w dniach 10-13 maja w Barcelonie.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: