Lenovo Yoga – zaprojektowane z myślą o nowoczesnym domu

Lenovo Yoga – zaprojektowane z myślą o nowoczesnym domu

Nowa, siódma generacja linii laptopów premium Yoga Slim jest ukoronowaniem supermobilnej wydajności, oferując moc, elastyczność i funkcje współpracy, a także inteligentną wydajność dostosowującą się do naszych potrzeb.

Zaprojektowany z myślą o nowoczesnym domu, nowy Yoga AIO 7 ma łatwo regulowany zawias ekranu i wiele opcji współpracy między urządzeniami. AIO 7 idealnie sprawdzi się podczas codziennej rozrywki oraz pracy hybrydowej. Dzięki usłudze Lenovo CO2 Offset, emisje dwutlenku węgla powstałe w wyniku produkcji i transportu, ale też wygenerowane podczas średniego czasu użytkowania nowych komputerów Yoga są równoważone w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce.

Lenovo Yoga

Lenovo zaprezentowało nową generację ultrasmukłych laptopów klasy premium Yoga, z systemem Windows 11, w tym:

  • Flagowy 14-calowy laptop Yoga Slim 9i z certyfikatem neutralności emisyjnej dwutlenku węgla¹, który zapewnia bardziej inteligentną produktywność i niesamowitą mobilną rozrywkę
  • Yoga Slim 7i Pro X i Yoga Slim 7 Pro X, napędzane przez Lenovo X Power, który umożliwia tworzenie cyfrowych treści w dowolnym miejscu i o każdej porze.
  • Yoga Slim 7i Carbon, która łączy dużą mobilność i styl z wydajnością.

Nowa linia Yoga zawiera także odświeżone 14- i 16-calowe Yoga Slim 7 Pro, Yoga Slim 7i Pro oraz Yoga 7. Aby sprostać potrzebom nowego, hybrydowego modelu pracy, Lenovo zaprezentowało także nowy Yoga AIO 7 – 27-calowy komputer stacjonarny z ekranem 4K, który regulowany jest ergonomicznym zawiasem zapewniającym nieograniczone możliwości adaptacji, współpracę między wieloma urządzeniami, w formie, która jest dziełem nowoczesnej inżynierii w służbie współczesnego domu.

Życie hybrydowe to nowa norma, która zainspirowała rozwój nowej generacji urządzeń Lenovo Yoga. Naszym celem jest umożliwienie większej liczbie osób „po prostu być sobą” – konsumowania, tworzenia i współpracy na własnych warunkach” — powiedział Ouyang Jun, wiceprezes Lenovo i dyrektor generalny segmentu Consumer Business w Intelligent Devices Group. „Zaprojektowaliśmy i opracowaliśmy nowe komputery Yoga PC z inteligentniejszymi funkcjami i jeszcze lepszymi wrażeniami użytkownika, aby pomóc im realizować swoje ambicje, relaksować się i wykonywać zadania na swój własny sposób”.

Lenovo Yoga: wydajność, mobilność i klasa premium

Konwertowalne laptopy Lenovo Yoga 2 w 1, stworzone z myślą o połączeniu najwyższej klasy mobilności i wszechstronności z większą mocą, były pionierami w umożliwianiu użytkownikom możliwości dobierania odpowiedniej formy komputera, najlepiej pasującej do pracy, nauki czy zabawy. Od tego czasu linia Yoga rozszerzyła się i obejmuje jeszcze więcej urządzeń konsumenckich klasy premium, które są teraz dostępne w wielu różnych obudowach, w tym w formie ultrasmukłych laptopów klasycznej budowy, komputerów stacjonarnych, Chromebooków i tabletów. Nowa generacja urządzeń Yoga została zaprojektowana, aby pomóc ludziom w dzisiejszym środowisku hybrydowym, sprostać nowym wyzwaniom i możliwościom w zakresie łączenia się, konsumpcji i tworzenia treści, współpracy w domu, szkole, biurze i nie tylko – dając użytkownikom narzędzia konieczne, by robić więcej, na swój własny, indywidualny sposób.

Test Lenovo Yoga Slim 7 – świetny do codziennej pracy

Nowa linia Lenovo Yoga Slim to szczyt wydajności i mobilności — zdefiniowany przez wyrafinowane wykonanie, doskonałe wrażenia i odważne innowacje. Te ultrasmukłe laptopy łączą komfortową konstrukcję krawędzi z miękkimi konturami, zapewniając łatwiejszą, bardziej wygodną mobilność i obsługę. Zostały również stworzone z myślą o najwyższej jakości, korzystając z nowego zestawu funkcji Lenovo X Power, który zapewnia jeszcze lepszą wydajność. Co więcej, są to komputery wzbogacone o rewelacyjne wyświetlacze Lenovo PureSight, które wyznaczają nowe standardy dla urządzeń klasy premium, zapewniając ostrzejsze, szybsze i bardziej realistyczne wrażenia wizualne, przy bezpieczeństwie zagwarantowanym certyfikatem EyeSafe.

Linia Yoga Slim oznacza najwyższą, mobilną wydajność — umożliwiającą użytkownikom przystosowanie się do hybrydowego stylu życia dzięki nowoczesnym rozwiązaniom gwarantującym nowy poziom wydajności i bezpieczeństwa — wszystko to jest możliwe dzięki sztucznej inteligencji Lenovo AI Engine+. Wydajność tego opartego o AI rozwiązania zapewnia możliwość skutecznego przewidywania zapotrzebowania użytkownika na energię na podstawie tego, co robi, podczas gdy Lenovo Intelligent Sense i Integrated Security, będące również częścią Lenovo A.I. Engine+, pomagają w bezproblemowej, bezpiecznej pracy i rozrywce na komputerach Yoga.

Konsumenci mogą również dodać zaawansowane wsparcie Lenovo Premium Care, aby zapewnić wyższy poziom obsługi. Usługa VIP obejmuje między innymi priorytetowe traktowanie, spersonalizowane wsparcie w zakresie sprzętu i oprogramowania ze strony ekspertów, coroczne kontrole stanu komputera.

Nowe urządzenia Yoga Slim i modele konwertowalne siódmej generacji są standardowo objęte usługą Lenovo CO2 Offset Service w Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. Ta usługa uwzględnia średnią emisję dwutlenku węgla związaną z danym urządzeniem, od produkcji przez wysyłkę, aż po średni cykl życia (do 5 lat) oraz wspiera sprawdzone projekty Organizacji Narodów Zjednoczonych w zakresie zmian klimatycznych.

Test Lenovo Yoga C940 – laptop z funkcjami sztucznej inteligencji

Yoga Slim 9i: inteligentne, zrównoważone środowiskowo, potężne.

Jako laptop z certyfikatem neutralności pod względem emisji dwutlenku węgla¹, Yoga Slim 9i (14”, 7) jest idealnym rozwiązaniem dla osób dbających o środowisko, bez kompromisów w zakresie mobilnego luksusu, najwyższej jakości funkcji związanych z rozrywką i wydajności korzystającej ze sztucznej inteligencji. Zamknięta w szkle 3D, konstrukcja smukłej i lekkiej obudowy o grubości zaledwie 14,9 mm, ma zaokrąglone, gładkie krawędzie, co zapewnia wygodniejszą obsługę i trzymanie urządzenia.

Yoga Slim 9i, będącą połączeniem mobilności i wydajności, na nowo definiuje także znaczenie przenośnej rozrywki i tworzenia treści. Posiada 14-calowy ekran dotykowy OLED PureSight 16:10 o rozdzielczości do 4K, uzupełniony o system dźwiękowy firmy Bowers & Wilkins. Wrażenia wizualne Lenovo PureSight na opcjonalnym ekranie OLED 4K zapewniają wyjątkowo ostre szczegóły, wyrazistość oraz bogate, fotorealistyczne kolory — od głębokiej czerni, po żywe, jasne barwy. Dzięki certyfikowanemu przez Vesa wyświetlaczowi HDR True Black 500 o głębi 10 bitów może wyświetlać ponad miliard kolorów w jednym pikselu i pełną gamę kolorów w 100 procentach pokrywając paletę barw DCI-P3. Cztery głośniki Bowers & Wilkins w Yoga Slim 9i generują natomiast czysty, żywy dźwięk.

Test Lenovo Yoga C940 – laptop z funkcjami sztucznej inteligencji

Yoga Slim 9i umożliwia użytkownikom korzystanie z trybu przenośnej wydajności, który dostosowuje się do nich, dzięki innowacyjnej platformie Intel Evo z procesorami Intel Core 12. generacji. Lenovo A.I. Core 2.0 zapewnia lepszą wydajność obsługiwaną przez sztuczną inteligencję i bardziej inteligentne zabezpieczenia, które obejmują szyfrowanie na poziomie sprzętowym zaprojektowane w celu ochrony urządzenia przed atakami root i ransomware. W zależności od wykonywanego zadania i obciążenia systemu sztuczna inteligencja może również dynamicznie dostosowywać prędkość obrotów wentylatora i wydajność sprzętu, aby zoptymalizować działanie komputera.

Yoga Slim 7i Pro X i Yoga Slim 7 Pro X: moc tworzenia z dowolnego miejsca

Zapewniając czystą moc tworzenia z dowolnego miejsca, Yoga Slim 7i Pro X (14”, 7) i Yoga Slim 7 Pro X (14”, 7) zapewniają użytkownikom surową wydajność, umożliwiającą realizację ich cyfrowych ambicji. Wyposażone są w procesory nowej generacji, do 32 GB pamięci RAM LPDDR5, układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 3050 do laptopów z NVIDIA Studio oraz Lenovo X Power, który przenosi moc obliczeniową na wyższy poziom.

Lenovo X Power oferuje specjalne ustawienia do różnych scenariuszy codziennej pracy użytkowania, dzięki czemu laptop wykracza poza standardy typowej wydajności procesora i karty graficznej. Te smukłe i lekkie urządzenia ważące poniżej 1,6 kg można zabrać praktycznie wszędzie, zapewniając jednocześnie czystą wydajność niezbędną do tworzenia treści cyfrowych.

Zobacz najnowszy odcinek ulubionego serialu, programu czy vloga na 14,5-calowym wyświetlaczu Lenovo PureSight o rozdzielczości 3K i częstotliwości odświeżania 120 Hz, z opcjonalnym sterowaniem dotykowym, z dokładną paletą kolorów i bogatszymi odcieniami. Ekran jest skalibrowany sprzętowo, zapewnia 100-procentowe pokrycie palety sRGB, a także posiada certyfikat TÜV Hardware Blue Light³, który pomaga zmniejszyć zmęczenie oczu. A dzięki Lenovo AI Engine+ w nowych Yoga Slim 7i Pro i 7 Pro, użytkownicy mogą tworzyć tak szybko, jak tylko pozwala ich wyobraźnia.

Yoga Slim 7i Carbon: sztuka mobilności

Dla tych, którzy cenią sobie hybrydowy styl życia i swobodę wykonywania różnych zadań z dowolnego miejsca, od salonu po biuro, Yoga Slim 7i Carbon (13”, 7) oferuje niesamowitą wydajność i mobilność możliwą dzięki jego niezwykłej lekkości poniżej 1 kg i ultrasmukłej obudowie o grubości ledwie 14,8 mm w najcieńszym miejscu. Konstrukcję tego laptopa przygotowano z myślą o użytkowaniu mobilnym, stąd z połączenie wytrzymałości ze sprężystością obudowy, dzięki zastosowaniu stopu magnezu klasy lotniczej wzmocnionego wielowarstwowym włóknem węglowym. Jego komfortowa konstrukcja zapewnia łatwość przenoszenia. Trzy modne, dwukolorowe opcje kolorystyczne⁵ i bezramkowa klawiatura z większym gładzikiem sprawiają, że Yoga Slim 7i Carbon to spersonalizowane urządzenie, które można zabrać ze sobą wszędzie.

Korzystaj z topowego potencjału dzięki platformie Intel Evo, która jest teraz wyposażona w procesory Intel Core 12. generacji, ulepszoną samoregulację prędkości wentylatorów i wydajności w celu dostosowania do potrzeb użytkownika w zakresie zasilania i baterii. Twórz i przeglądaj treści praktycznie w dowolnym miejscu i czasie dzięki opcjonalnemu ekranowi dotykowemu Lenovo PureSight o przekątnej 13,3 cala i rozdzielczości 2,5K. Wyświetlacz Lenovo PureSight oferuje rozszerzoną paletę kolorów i dokładniejsze, skalibrowane sprzętowo, odcienie, pokrywające 100% przestrzeni kolorów sRGB i 100-procentową intensywność kolorów 8-bit. Ekran ma także certyfikat TÜV Hardware Low Blue Light³, który gwarantuje mniejsze zmęczenie oczu.

Yoga Slim 7 Pro i Yoga Slim 7i Pro: kluczowa wydajność

Lenovo zapowiedziało również odświeżenie swoich modeli Yoga Slim 7 Pro (14”, 7) i Yoga Slim 7i Pro (14”, 7). Te urządzenia zbudowano z myślą o niezrównanej wydajności ubranej w elegancją formę aluminiowej konstrukcji w kolorze Storm Grey lub Cloud Grey⁵. Twórz treści cyfrowe w podróży, korzystając z najnowszej generacji procesorów Intel Core lub AMD Ryzen 6000. Dzięki układowi graficznemu NVIDIA GeForce RTX 3050 do laptopów możesz cieszyć się spektakularnymi kolorami, jasnością i kontrastem opcjonalnego wyświetlacza OLED Lenovo PureSight. Zalety te mogą być wzbogacone opcjonalnym Dolby Vision i 100-procentowym pokryciem przestrzeni kolorów sRGB.

Dostępne w wersji Storm Grey⁵, większe Yoga Slim 7 Pro (16”, 7) i Yoga Slim 7i Pro (16”, 7) są zbudowane z myślą o dużych możliwościach wyświetlania grafiki, z ekranem 2.5K IPS z częstotliwością odświeżania do 165 Hz, która zapewnia ultra-płynność obrazu. Komputery te posiadają układ graficzny NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti dla laptopów z NVIDIA Studio w Yoga Slim 7 Pro (16”, 7) lub grafikę Intel Arc A370M w modelu Yoga Slim 7i Pro (16”, 7). Wszystkie laptopy Yoga Slim 7 Pro i Yoga Slim 7i Pro są wyposażone w inteligentne funkcje, takie jak Smart Performance, które mogą dynamicznie dostosowywać moc i czas pracy baterii, dzięki czemu użytkownicy mogą korzystać z doskonałej wydajności w domu lub w podróży.

Yoga 7: Czysta pasja rozrywki

Stworzony z myślą o rozrywce i pracy kreatywnej, nowy Lenovo Yoga 7 (14”, 7) to wszechstronny, konwertowalny laptop 2 w 1 funkcjonujący w wielu trybach, posiadający wygodną konstrukcję, która ułatwia trzymanie i przenoszenie. Dzięki wydajnym procesorom AMD Ryzen 6000 dysponuje potężnym potencjałem dla rozrywki. Model ten wyposażono w ekran dotykowy OLED 16:10 o rozdzielczości 2,8K, z technologią Dolby Vision, która zapewnia realistyczne kolory, bogatsze szczegóły i sprzętową funkcję słabszej emisji niebieskiego światła. Yoga 7 jest wyposażona także w dźwięk Dolby Atmos generujący efekty przestrzenne na czterech wbudowanych głośnikach.

Yoga 7 charakteryzuje się wszechstronnością. Dzięki wytrzymałej baterii⁶ i technologii Rapid Charge Express⁷ możesz pracować przez dłuższy czas bez szukania gniazdka elektrycznego. Twórz, szkicuj i rób notatki za pomocą opcjonalnego aktywnego piórka⁵ Lenovo Active Pen. Cztery tryby użytkowania umożliwiają korzystanie z Yoga 7 na wiele różnych sposobów. Wzmocnij swoją produktywność i uczyń naukę skuteczną dzięki inteligentnym funkcjom, takim jak redukcja szumów podczas rozmów wideo i filtry o niskim poziomie niebieskiego światła, aby jakość wideo była wyraźna i wolna od rozpraszania uwagi i zmęczenia oczu.

Test Lenovo X1 Fold – efektywność laptopa, mobilnością smartfona

 Yoga AIO 7: Potężny i współpracujący

Zainspirowany wieloma sposobami tworzenia, pracy i rozrywki, nowy Yoga AIO 7 (27”, 7) jest znakomity w dostosowywaniu się do codziennych potrzeb użytkownika. Model ten został wyposażony w 27-calowy wyświetlacz 4K IPS z wąską ramką i 95-procentowym pokryciem palety DCI-P3, Yoga AIO 7 bez problemu obraca się o 90 stopni, podnosi i przechyla, aby zapewnić więcej kątów widzenia — wystarczy, że delikatnie popchniesz dłonią lub palcem – resztę zrobi elastyczna konstrukcja zawiasu.

Ten nowy komputer stacjonarny Yoga All-In-One został stworzony, aby być w centrum nowoczesnego domu. I ma ku temu odpowiednią moc — z procesorem AMD Ryzen 6000 i opcjonalną kartą graficzną AMD Radeon RX 6600M z przełomową architekturą AMD RDNA 2. Może również służyć jako solidny system rozrywki domowej z dwoma głośnikami JBL 5W, które minimalizują zniekształcenia dzięki unikalnej konstrukcji pasywnego radiatora Lenovo, a jednocześnie zajmują mniejszą powierzchnię podstawy niż poprzednia generacja, co zapewnia więcej wolnego miejsca na biurku.

Jedną z najlepszych funkcji Yoga AIO 7 jest obszar udostępniania i współpracy. Użytkownicy mogą teraz bezprzewodowo przesyłać ekran swojego smartfona⁸ na monitor komputera stacjonarnego, aby oglądać filmy, przewijać zdjęcia lub przeglądać media społecznościowe na ogromnym, 27-calowym wyświetlaczu — obracanym w poziomie lub w pionie. Podczas pracy lub oglądania filmów na laptopie⁹ można również ułatwić sobie pracę, ulepszając dźwięk i korzystając ze znacznie większego ekranu, poprzez podłączenie komputera do Yoga AIO 7 jak do monitora, za pomocą w pełni funkcjonalnego portu Type-C. Pozwala to użytkownikowi przejąć kontrolę nad obydwoma urządzeniami za pomocą klawiatury i myszy, cały czas utrzymując urządzenie mobilne w stanie ładowania.

Lenovo Smart Lock Services: ochrona komputera przed nieznanymi zagrożeniami

Aby dalej wspierać hybrydowy styl życia, Lenovo wprowadza swoje najnowsze oprogramowanie, Lenovo Smart Lock Services. Oparte na technologii Absolute i dostępne za pośrednictwem Lenovo Vantage i Lenovo.com, to oparte na chmurze oprogramowanie zabezpieczające zapewnia użytkownikom spokój w przypadku kradzieży komputera, dając im większą zdalną kontrolę nad osobistymi danymi przechowywanymi na ich urządzeniu.

Po wdrożeniu, wyposażone w solidne funkcje bezpieczeństwa, Lenovo Smart Lock Services umożliwia użytkownikom śledzenie i lokalizowanie ostatniej znanej lokalizacji ich urządzenia Lenovo za pomocą przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej. Mogą również zdalnie zablokować urządzenie, aby ograniczyć nieautoryzowany dostęp lub, dzięki funkcji czyszczenia danych, usunąć poufne pliki, aby zapobiec kradzieży tożsamości i danych. Aby pomóc użytkownikom w odzyskaniu skradzionego komputera, Lenovo Smart Lock Services zapewnia dostęp do dedykowanego zespołu Absolute Investigations, który ściśle współpracuje z lokalnymi organami ścigania, aby spróbować go wyśledzić.

Zdjęcia produktów dostępne na Lenovo StoryHub newsroom

Ceny i dostępność w Polsce podamy wkrótce.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: