Poly Studio, Poly Sync i Poly Lens – wyposażenie współczesnego miejsca pracy

Poly Studio, Poly Sync i Poly Lens – wyposażenie współczesnego miejsca pracy

Firma Poly zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązania klasy pro, aby sprostać zmieniającym się potrzebom współczesnych pracowników rozproszonych. Do portfolio urządzeń firmy Poly dołączyły Poly Studio R30, Poly Sync 10 oraz ulepszenia platformy Poly Lens. Rozwiązania te, w połączeniu z rozwojem technologii inteligentnych kamer Poly DirectorAI, pomagają pracownikom wyglądać i brzmieć jeszcze lepiej.

Możliwość zapewnienia bezproblemowych i równych doświadczeń pracownikom ma kluczowe znaczenie nie tylko dla osiągnięcia sukcesu biznesowego, ale także zwiększenia zadowolenia i produktywności członków zespołów” – powiedział Beau Wilder, starszy wiceprezes i dyrektor generalny ds. współpracy wideo w firmie Poly. „Organizacje zaczęły informować o planach powrotu do biur, jednak poleganie na rozwiązaniach, które były skuteczne przed pandemią, nie jest dobrą decyzją. W firmie Poly staramy się inwestować w narzędzia klasy pro, które zapewniają wszystkim pracownikom równe szanse i doświadczenie – w biurze, w domu lub w podróży.”

Wyposażenie współczesnego miejsca pracy

Urządzenia wideokonferencyjne klasy profesjonalnej z serii Poly Studio zapewniają bezproblemową obsługę sal konferencyjnych każdej wielkości, w tym również zestawy Poly Studio dla Microsoft Teams Rooms w systemie Windows. Ta seria rozwiązań do wideokonferencji od Poly zapewnia równość i łatwość modernizacji każdego spotkania dzięki technologii Poly DirectorAI, która wykorzystuje sztuczną inteligencję i uczenie maszynowe, aby zapewnić automatyczne przejścia w czasie rzeczywistym. Urządzenia posiadają również funkcję kadrowania grupy i śledzenia mówców, tryb prezentera oraz tryb rozmowy, a technologie NoiseBlockAI i Acoustic Fence blokują niepożądane odgłosy z otoczenia.

Najnowszym dodatkiem do serii Poly Studio jest inteligentny wideobar USB Poly Studio R30 – został on zaprojektowany z myślą o małych salach konferencyjnych. To urządzenie typu plug-and-play jest wyposażone w technologię Poly DirectorAI, która zapewnia, że wszyscy uczestnicy spotkań online są dobrze widoczni dzięki precyzyjnemu kadrowaniu grup i mówców. Firma Poly rozszerza swoją ofertę urządzeń do obsługi Microsoft Teams Rooms w systemie Windows o zestaw do małych pomieszczeń. Poly Studio R30 współpracuje z wybranym dostawcą usług wideo w chmurze i jest certyfikowane przez firmy Microsoft i Zoom.

Poly Studio R30
Poly Studio R30

 

Wideobar Poly Studio R30 posiada:

 • Kamerę 4K z polem widzenia 120 stopni, dzięki czemu każdy uczestnik spotkania jest wyraźnie widoczny, nawet ci siedzący najbliżej kamery
 • Technologię inteligentnej kamery Poly DirectorAI, która może idealnie wykadrować każdą osobę w pomieszczeniu, pojedynczego mówcę, a nawet śledzić prezentera w czasie rzeczywistym
 • Zaawansowany dźwięk z NoiseBlock AI i Acoustic Fence do blokowania niechcianych szumów tła
 • Możliwość zdalnego zarządzania urządzeniami przez WiFi, co eliminuje konieczność stosowania dodatkowego oprogramowania
 • Dodatkowo użytkownicy końcowi mogą personalizować ustawienia swojego obszaru roboczego

W przypadku większych sal konferencyjnych kamera Poly Studio E70 i wideobar Studio X70 umożliwiają wykorzystanie nowego trybu Poly DirectorAI o nazwie People Framing (Kadrowanie osób). Ta funkcja pozwala na przybliżenie obrazu kamery na każdego uczestnika spotkania znajdującego się w sali, które są wyświetlane w trybie galerii. Tryb kadrowania osób będzie dostępny w kamerach Studio E70 i Studio X70 od czerwca 2022 roku.

Test Poly Studio P21 – kompleksowe rozwiązanie do wideokonferencji

Gwarancja elastyczności w Microsoft Teams Rooms

Oprócz zestawu Poly Studio Small Room Kit dla Microsoft Teams, Poly zapewnia dodatkową elastyczność dla całej linii Microsoft Teams Rooms w systemie Windows:

 • Przedłużacz USB i opcje Bring Your Own Device (BYOD) dla bardziej elastycznych wdrożeń w pomieszczeniach i bezproblemowych połączeń z laptopami użytkowników dla dowolnej aplikacji wideo
 • Aplikacja do sterowania kamerą (Camera Control App), dzięki której użytkownicy mogą z łatwością dostosowywać wrażenia z kamery lub zmieniać tryby Poly DirectorAI

Profesjonalny sprzęt dla pracowników hybrydowych

Zestawy głośnomówiące Poly Sync są wyposażone w łączność USB i Bluetooth® oraz inteligentne mikrofony, które śledzą rozmówcę, a nie hałas. Rodzina zestawów Sync jest elegancka oraz inteligentna. Produkty zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić wysoką jakość dźwięku zarówno w pracy, jak podczas rozrywki.

Poly Sync 10, najnowszy członek rodziny Sync, to zestaw głośnomówiący USB typu plug-and-play, który powstał z myślą o zwiększeniu komfortu pracy w biurze domowym, zamieniając każdą przestrzeń w osobistą salę konferencyjną. Doskonale nadaje się do prowadzenia rozmów i słuchania muzyki, a jego dwumikrofonowy układ sterujący redukuje szumy z otoczenia i zapewnia wysoką jakość dźwięku. Poly Sync 10 posiada certyfikaty firm Microsoft i Zoom oraz bezproblemowo współpracuje z wybraną platformą konferencyjną w chmurze.

Poly Sync 10
Poly Sync 10

Cechy zestawu głośnomówiącego Poly Sync 10 to między innymi:

 • Niezawodny dźwięk hi-fi klasy korporacyjnej oraz wzmacniacz do rozmów i muzyki
 • Łatwy do zauważenia status połączenia dzięki wyraźnemu, jasnemu paskowi stanu
 • Kabel USB-A z dołączoną przejściówką USB-C
 • Odporność na kurz i wodę IP64
 • Obsługiwany przez Poly Lens

Test Poly Sync 20 – zestaw głośnomówiący do audiokonferencji

Istotne informacje o urządzeniu i zarządzaniu nim

Poly Lens  zapewnia platformę z możliwością sterowania urządzeniami z portfolio Poly, w tym wideobaru Studio R30 i zestawu głośnomówiącego Sync 10, w celu zwiększenia przestrzeni roboczej i wygody użytkowników. Oparte na chmurze rozwiązanie dostarcza istotnych narzędzi do zarządzania w zakresie dostarczania, monitorowania i rozwiązywania problemów z urządzeniami Poly.

Niezależnie od tego, gdzie pracują użytkownicy i jakie urządzenie wybiorą, aplikacja Poly Lens App daje im możliwość personalizacji doświadczeń, bycia na bieżąco z najnowszym oprogramowaniem, uzyskiwania pomocnych wskazówek dotyczących użytkowania, pomocy technicznej i innych. Najnowsze udoskonalenia obejmują aplikację Lens App dla urządzeń mobilnych obsługującą urządzenia Poly Bluetooth podczas podróży. Aplikacja Poly Lens App dla urządzeń mobilnych będzie dostępna będzie dostępna wkrótce.

Funkcje Poly Lens i Poly Lens App obejmują:

 • Zarządzanie głosem, wideo i zestawami słuchawkowymi Poly zarówno dla kierownika IT, jak i dla indywidualnego użytkownika
 • Personalizację urządzeń zarówno dla użytkowników komputerów stacjonarnych, jak i mobilnych
 • Funkcję „Find MyDevice” dla użytkowników mobilnych, dzięki której minimalizują prawdopodobieństwo zgubienia urządzenia

Aby dowiedzieć się więcej o rozwiązaniach Poly zapewniających równe szanse w miejscu pracy dla pracowników hybrydowych i biurowych, odwiedź stronę poly.com/work-wherever.

źródło: Poly

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl