Rozrywka na tarasie – kino i imprezy pod gwiazdami

Rozrywka na tarasie – kino i imprezy pod gwiazdami

Przed nami coraz dłuższe i cieplejsze wieczory, które zachęcają do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Rozwój technologii oraz swoboda ich aranżacji sprawiają, że teraz te wiosenno-letnie spotkania i wyjazdy można sobie uatrakcyjnić na wiele różnych sposobów. Projektor The Freestyle będzie świetnym wyborem dla miłośników podróży i kempingów, telewizor The Terrace – dopełni spotkania na tarasie czy balkonie, a głośnik Power Audio rozkręci każdą plenerową imprezę.

  • Projektor The Freestyle to mobilne urządzenie, które dzięki niewielkiej wadze i obrotowej konstrukcji dostarczy rozrywki, gdziekolwiek chcemy.
  • Telewizor The Terrace umożliwi oglądanie filmów na zewnętrz – na balkonie, tarasie czy w domowym ogródku.
  • Samsung Power Audio to imprezowa bestia, która sprawi, że nasze ulubione piosenki nabiorą prawdziwej głębi.

Rozrywka na tarasie - kino i imprezy pod gwiazdami

Fani wyjazdów na kemping czy pod namiot mogą uatrakcyjnić swoje podróże, zabierając ze sobą projektor The Freestyle. Jaka sama nazwa wskazuje – ten projektor zapewnia wolność wyboru i nieograniczoną rozrywkę. Waży zaledwie 830 g, dzięki czemu z powodzeniem można go przenosić, a także zabierać ze sobą do walizki czy plecaka. Obrotowa, unikatowa podstawa, umożliwia rotację obrazu do 180°, co otwiera przed widzami wiele nowych zastosowań i pozwala przenieść jakościową rozrywkę także poza mieszkanie – urządzając tzw. kino „pod chmurką”. Można go zasilać nie tylko za pomocą smartfonowej ładowarki, ale także wykorzystywać powerbank[1], dzięki czemu można z niego korzystać w dowolnym miejscu.

Test Samsung Galaxy Tab S8 11’’ 5G – jakość na każdym kroku

Projektor wyświetla obraz do 100 cali i to bez konieczności manualnej regulacji. Ta automatyzacja to kolejna z mocnych stron tego niewielkiego urządzenia. Na Automatyczne Dostosowanie Obrazu składa się szereg funkcji i technologii, takich jak Autokorekta Efektu Trapezu, Automatyczne Wyostrzenie, czyli dopasowanie obrazu do koloru i rodzaju powierzchni, a także Automatyczne Poziomowanie. Wszystko to sprawia, że korzystanie z tego projektora jest szybkie i łatwe. Dopełnienie wrażeń wizualnych stanowi mocne audio. Unikatowa okrągła konstrukcja pozwoliła na zastosowanie głośnika 360°, który dostarcza dźwięk wokół projektora.

Rozrywka na tarasie

The-Terrace_8

 

The Terrace to pierwszy na rynku telewizor Samsung, stworzony specjalnie do oglądania na zewnątrz, który sprawi, że letnie wieczory w gronie znajomych czy weekendowe grillowanie nabiorą nowego wymiaru. Telewizor spełnia wymogi normy IP55, czyli innymi słowy jest Odporny na Warunki Pogodowe[2]. I to bez względu na porę roku i czynniki zewnętrzne, takie jak deszcz, kurz, wilgoć czy owady. Co więcej, taką ochronę posiada również Jeden Pilot, dlatego nie musimy się martwić, jeśli zmoczy go deszcz.

Test Samsung Galaxy S22 Ultra – flagowiec z krwi i kości

Telewizor charakteryzuje się także świetną jakością obrazu, gdyż został wyposażony w technologię QLED 4K, która zapewnia bogatą paletę doskonale odwzorowanych kolorów. Imponująco wysoka dynamika eliminuje rozmycia między szybko zmieniającymi się obrazami, zapewniając niezwykle płynne doświadczenia podczas oglądania sportu, filmów czy wirtualnych rozgrywek. Z kolei Powłoka Antyrefleksyjna doskonale redukuje refleksy odbijające się w ekranie The Terrace, sprawiając, że można cieszyć się z oglądania ulubionych programów na zewnątrz, także w słoneczne dni.

Jeśli zaś będziemy chcieli uwydatnić nieco wrażenia dźwiękowe, to możemy dobrać do niego dedykowany soundbar The Terrace, który także jest odporny na działanie warunków zewnętrznych.

Power Audio – rozkręci każdą imprezę

 

Power-Audio-MX-T50-Lifestyle-Gallery-Global-11-1-PC

 

Dla wielbicieli mocnych wrażeń oraz letnich imprez w plenerze, świetną opcją będzie Samsung Power Audio. Model MX-T70 to głośnik o łącznej mocy 1500 Wat, który podkręci każdą atmosferę. 10-calowy Głośnik Niskotonowy pozwoli doświadczyć idealnie niskich tonów, a za sprawą długiego skoku membrany gwarantuje głębsze i potężniejsze brzmienie. Z kolei naciskając przycisk Bass Booster, można poczuć wibracje głębokiego basu.

Test Samsung Galaxy Z Flip 3 i Watch 4 – świetny tandem

Fani muzyki mogą skorzystać także z Trybu Karaoke, dzięki któremu przy pomocy mikrofonu[3], można wcielić się w ulubioną gwiazdę popu. O odpowiedni nastrój zadbają także Imprezowe Światła LED, które oferują różnorodne tryby oświetlenia. Funkcja Odtwarzanie Grupowe pozwoli połączyć  nawet 10 głośników  – bezprzewodowo lub przy pomocy kabla, pozwalając cieszyć się jeszcze bogatszymi wrażeniami dźwiękowymi. Co ważne, imprezowe głośniki zostały wyposażone w odporną na zachlapania obudowę, więc kiedy damy się ponieść imprezie, nie trzeba martwić się przypadkowym zalaniem urządzenia.

***

[1] Źródło zasilania powerbanka min. 50W (20V) w standardzie USB Power Delivery (USB-PD). Samsung nie ponosi odpowiedzialności za urządzenia podmiotów trzecich.

[2] Ochrona przed wodą i pyłem w oparciu o normę IP55, działająca bezproblemowo w temperaturach od -30 do 50 ℃.

IP55 (stopień ochrony przed wnikaniem): Stopnie ochrony zapewniane przez obudowy (IEC 60529). The Terrace jest przeznaczony do umieszczenia i użytkowania w zacienionych miejscach na zewnątrz. Telewizor może być częściowo wystawiony na działanie niebezpośredniego światła słonecznego z otoczenia, ale należy go chronić przed bezpośrednią ekspozycją na promienie słoneczne.

[3] Mikrofon sprzedawany oddzielnie.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl