AutoMapa – kolejne udogodnienia w Android Auto

AutoMapa – kolejne udogodnienia w Android Auto

AutoMapa wprowadziła kolejne udogodnienie w Android Auto. Użytkownicy będą mogli skorzystać z dotykowego skalowania mapy (przybliżanie, oddalanie i szybkie skalowanie) oraz przesuwania mapy palcem, bezpośrednio na ekranie multimedialnym w aucie.

Dzięki temu podgląd trasy na wyświetlaczu urządzenia samochodowego będzie wygodniejszy i szybszy, a przez to możliwy nawet podczas krótkiego postoju na światłach. 

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Integracja nawigacji AutoMapa z Android Auto, którą kierowcy mogą cieszyć się już od niemal roku, umożliwia korzystanie z nawigacji i podgląd na ekranie multimedialnym w aucie, a zatem jej obsługa nie wymaga sięgania po smartfon, co dodatkowo zwiększa bezpieczeństwo i komfort jazdy.

Test Navitel RE 5 Dual – zestaw na każdą trasę

Aplikacja jest dostępna dla wszystkich, do pobrania w sklepie Google Play (wersja 6.4.2 i nowsze).

AutoMapa z Android Auto

Nowa funkcja w Android Auto to bardzo wyczekiwane ułatwienie. Kierowcy wyrażali potrzebę wprowadzenia tego udogodnienia na forach dyskusyjnych lub kierowali ją bezpośrednio do nas, już po pierwszych betatestach, rok temu. Do tej pory było to niemożliwe ze względu na ograniczenia Google – komentuje Magda Buchalska, brand development director AutoMapa.

AutoMapa

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl