OPPO – naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

OPPO – naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

Firma OPPO nawiązała współpracę z serwisem MTTC Polska, będącym częścią Grupy Digital Care. Klienci producenta skorzystają ze wsparcia serwisu zarówno w przypadku napraw gwarancyjnych, jak i pogwarancyjnych swoich smartfonów oraz akcesoriów. 
MTTC podpisało umowę z OPPO. Zgodnie z nią będzie wykonywało na rzecz producenta naprawy w ramach gwarancji sprzętu. Każdy klient, który kupi produkty OPPO, zarówno w Polsce, jak i za granicą, w przypadku awarii swojego urządzenia będzie mógł dokonać naprawy w serwisie MTTC. Firma będzie wykonywała również naprawy pogwarancyjne. MTTC jest jednym z dwóch autoryzowanych serwisów OPPO w Polsce.
W przypadku awarii lub usterki sprzętu z aktywną gwarancją OPPO, klienci powinni skontaktować się bezpośrednio z serwisem, aby zamówić kuriera, który odbierze urządzenie w modelu door-to-door, a następnie dostarczy je po naprawie pod wskazany adres. Przesyłkę można nadać również w paczkomatach.
naprawy gwarancyjne oppo
Wkrótce uruchomione zostaną kolejne kanały komunikacji z MTTC – specjalna infolinia, portal internetowy do zgłaszania napraw i sprawdzania ich statusu oraz punkt stacjonarny walk-in w serwisie MTTC na warszawskim Mokotowie, przy ul. 1 Sierpnia 6A. Będzie w nim można osobiście dostarczyć lub odebrać telefon, a także wykonać ekspresową naprawę wybranych usterek lub uszkodzeń nawet w godzinę.
Informacje o MTTC Poland: 
MTTC Poland to spółka należąca do Digital Care Group. Serwis jest częścią międzynarodowej sieci serwisowej MTTC i zajmuje się naprawą telefonów, gwarantując najwyższą jakość obsługi.
Serwis MTTC Poland o powierzchni blisko 1 500 metrów kwadratowych, zlokalizowany jest w kompleksie biurowym Wiśniowy Biznes Park na warszawskim Mokotowie. W spółce zatrudnionych jest ponad 100 specjalistów, którzy miesięcznie realizują nawet 16 000 napraw.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl