Razer Viper V2 Pro – ultralekka bezprzewodowa mysz gamingowa

Razer Viper V2 Pro – ultralekka bezprzewodowa mysz gamingowa – ważąca zaledwie 58 g, wkracza na scenę esportową z ulepszonymi przełącznikami Optical Mouse 3. generacji oraz nowym czujnikiem optycznym Focus Pro 30K

Razer Viper V2 Pro
Razer Viper V2 Pro

Razer zapowiedział nowość w swojej ofercie, czyli Viper V2 Pro – ultralekką bezprzewodową mysz gamingową, naszpikowaną najnowocześniejszą technologią i zaprojektowaną z uwzględnieniem sugestii profesjonalnych graczy. Model Viper V2 Pro, lżejszy o ponad 20% od modelu Viper Ultimate, wyznacza nowe standardy rozgrywki dzięki przełącznikom nowej generacji, lepszej żywotności baterii i nowemu czujnikowi optycznemu Focus Pro 30K. Ta zabójcza mieszanka przekłada się na niesamowite osiągi i niezrównaną jakość rozgrywki, co dodatkowo umacnia legendarny już status i silną pozycję tej myszy na rynku esportowym.

Razer Viper V2 Pro
Razer Viper V2 Pro

zybciej. Lżej. Skuteczniej.

Dokładnie przeanalizowaliśmy każdy gram konstrukcji Viper V2 Pro, aby mieć pewność, że osiągnięcie niższej wagi nie odbyło się kosztem innych funkcji” – powiedział Chris Mitchell, szef działu PC Gaming w Razer. „Jednak niższa waga to nie wszystko. W proces projektowania Viper V2 Pro zaangażowani byli zarówno gracze profesjonalni, jak i spora grupa osób używających naszej myszy bardziej rekreacyjnie. Wysłuchaliśmy uważnie ich sugestii i uwag – tych dotyczących usprawnienia działania przełączników i czujników, jak i tych dotyczących rzeczy mniej skomplikowanych, ale równie ważnych, jak np. optymalizacja wypukłości przycisków bocznych.”

Test Logitech Lift – wyjątkowa mysz

Myślę, że ta mysz została stworzona dla mnie” – powiedział Jimmy ‘Marved’ Nguyen, profesjonalista VALORANT z OpTic Gaming. „Dzięki odchudzonej konstrukcji i nowemu kształtowi, mysz leży w mojej dłoni wręcz idealnie. Jest jakby naturalnym przedłużeniem mojego ciała. To naprawdę niezwykłe uczucie.”

Korzystając z prototypu nowej wersji Vipera, Marved ustanowił niedawno rekord największej liczby fragów podczas 2022 VALORANT Champions Tour (VCT) – 35 eliminacji. Poza tym otrzymał też tytuł MVP Wielkiego Finału. OpTic Gaming zajęło pierwsze miejsce w turnieju, czyniąc tym samym kolejną generację Vipera częścią historii VALORANT jeszcze przed oficjalnym debiutem tego produktu.

Najwyższa wydajność na wyciągnięcie ręki

Nowy czujnik optyczny Focus Pro 30K od Razera to integralny element myszy Viper V2 Pro. Osiąga on dokładność rozdzielczości na poziomie 99,8%. Ten potężny nowy czujnik korzysta z dobrodziejstw sztucznej inteligencji, takich jak np. funkcja inteligentnego śledzenia (Smart Tracking), synchronizacja ruchu (Motion Sync) i asymetryczne odcięcie (Asymmetric Cut-off), które zapewniają najlepsze osiągi na najwyższych poziomach rozgrywki. Funkcja asymetrycznego odcięcia została udoskonalona i obsługuje obecnie do 26 poziomów regulacji wysokości – w porównaniu do 3 poziomów oferowanych w wersji poprzedniej. Szerszy zakres dostępnych ustawień umożliwia użytkownikowi ustawienie odległości startu i lądowania – odpowiednio do własnego stylu gry.

Test Roccat Kone XP – spektakularna mysz z oświetleniem 3D RGB

Mysz Viper V2 Pro jest przyjemniejsza w dotyku i charakteryzuje się jeszcze dłuższą żywotnością przycisków. Została również wyposażona w nowe przełączniki Razer Optical Mouse 3. generacji, które eliminują problemy będące efektem przypadkowego dwukrotnego kliknięcia i nie powodują opóźnień w odbiciu. Żywotność tych nowych przełączników wynosi do 90 milionów kliknięć, czyli ponad 25% więcej w stosunku do żywotności przełączników poprzedniej generacji.

Dla profesjonalistów

Viper V2 Pro został zaprojektowany od podstaw z myślą o najlepszych graczach na świecie, by dać im do dyspozycji rewolucyjne narzędzie, dzięki któremu będą w stanie osiągać jeszcze lepsze wyniki” – powiedział Flo Gutierrez, dyrektor ds. globalnych rozgrywek esportowych w Razer. „W trakcie prac nad myszą zbieraliśmy sugestie i uwagi od naszych graczy i najczęściej słyszeliśmy, że najważniejsze cechy dobrej myszy to niska waga i dobrej jakości czujniki i przełączniki. Podwoiliśmy więc wzmożony wysiłek, by osiągnąć jak najlepsze rezultaty we wszystkich trzech wspomnianych aspektach i wygląda na to, że efekt końcowy mówi sam za siebie: wypróbuj, a nigdy nie przesiądziesz się na nic innego.”

Każdy aspekt myszy gamingowej ma ogromne znaczenie dla profesjonalnych graczy, łącznie z możliwościami konfiguracji i personalizacji ustawień. Mysz Viper V2 Pro może być ładowana przez złącze USB typu C, a na jej spodzie znajduje się przycisk DPI, co daje użytkownikowi możliwość regulacji czułości w czasie rzeczywistym, bez konieczności zagłębiania się w oprogramowanie. W zestawie znajdują się dodatkowe taśmy mocujące dopasowane do kształtu Vipera V2 Pro, kabel ładujący Razer Speedflex oraz przedłużacz USB 2,4 GHz HyperSpeed, dzięki czemu każdy gracz będzie gotowy bić kolejne rekordy, niezależnie od stylu gry.

Ta ultralekka bezprzewodowa mysz gamingowa o niezrównanych osiągach dostępna jest w dwóch kolorach: czarnym i białym.

CENA I DOSTĘPNOŚĆ

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl