e-vouchery – kody doładowań do gier, multimediów oraz aplikacji

e-Vouchery, czyli możliwość zakupu kodów doładowujących do np. gier lub multimediów dostępne w Banku Millennium. Wkrótce usługa będzie dostępna dla wszystkich klientów banku.

e-vouchery

Klienci Banku Millennium mogą korzystać z nowego rozwiązania. Zgodnie z zapowiedzią bank udostępnił pierwszym odbiorcom e-vouchery, czyli możliwość zakupu kodów doładowujących do np. gier lub multimediów. Szybkość realizacji oraz wysoki poziom bezpieczeństwa, to główne zalety tego rozwiązania. Wkrótce usługa będzie dostępna dla wszystkich klientów banku.

 Test realme 9 Pro Plus Free Fire – smartfon inspirowany grą mobilną

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Bank Millennium udostępnił pierwszym klientom możliwość zakupu kodów do gier, multimediów oraz aktywacji oprogramowania. Pozwala to zwiększyć bezpieczeństwo takich transakcji. Klienci nie muszą podpinać źródeł płatności w zewnętrznych serwisach, mogą w jednym miejscu zebrać kody z wielu źródeł, podczas transakcji korzystają z jednej, bezpiecznej i znanej im już aplikacji Banku Millennium.

Udostępniono możliwość zakupu trzech rodzajów kodów doładowujących. Pierwszy uzależniony od czasu dostępu do danej usługi np. 1 miesiąc. Drugi pozwala doładować wirtualny portfel na danej platformie we właściwej dla niego walucie (złotówki, EUR lub punkty). Platforma umożliwia również zakup oprogramowania z dożywotnią licencją np. gry lub pakiet biurowy.

– Wiedzieliśmy, że klienci często kupują kody doładowujące, dlatego zaproponowaliśmy im nowe rozwiązanie, aby mogli to robić wygodnie i bezpiecznie. Teraz nasz klient może wybierać kody z oferty różnych firm w aplikacji, którą dobrze zna i ma do niej zaufanie. Nie musi korzystać z różnych platform i form płatności czy szukać w skrzynce e-mail wiadomości z kodami, ale ma je wszystkie w jednym miejscu – mówi Halina Karpińska dyrektor Departamentu Bankowości Elektronicznej w Banku Millennium.

Rozwiązanie Banku Millennium wyróżnia się na rynku tym, że klienci mają możliwość nie tylko zakupu kodów, ale również ich przechowywania w aplikacji. Dodatkowo każdy e-voucher w łatwy sposób może zostać oznaczony jako wykorzystany. Kody można również przeznaczyć na prezent, poprzez skopiowanie danych do schowka i ich udostępnienie osobie trzeciej.

Test realme Book Prime – do biura i domu

W zakładce usługi dodane Banku Millennium zainteresowany odnajdzie opcję Kody i doładowania. Podzielone one zostały na następujące kategorie: gry, multimedia, zakupy oraz aplikacje biurowe. Klient wybiera nie tylko usługodawcę, ale w zależności od dostępności również wariant produktu (np. doładowanie za 20 zł.). Po akceptacji warunków transakcji przekierowany zostanie do procesu płatności. Kody zamiast na e-mail, już w ciągu kilku sekund po zaksięgowaniu operacji, trafią na konto klienta w aplikacji Banku Millennium. Możliwość zakupu e-voucherów została wprowadzona we współpracy z partnerem, firmą Blue Media S.A.

Więcej na stronie: www.bankmillennium.pl.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl