iiyama ProLite – monitory z KVM oraz USB-C

iiyama ProLite – monitory z KVM oraz USB-C

iiyama ProLite XUB3293UHSN-B1 oraz XCB3494WQSN-B1 wyposażone w przełączniki KVM oraz stacje dokujące USB-C, dzięki którym stanowić mogą centralny punkt każdej platformy do zastosowań biurowych, biznesowych czy multimedialnych.

Przełącznik KVM, dostępny w nowych monitorach iiyama, umożliwia udostępnianie różnym komputerom urządzeń peryferyjnych podłączonych do niego przez USB. Wystarczy zmienić wejście sygnału w menu OSD monitora, a klawiatura, mysz i kamera inter czyli XUB3293UHSN-B1 oraz XCB3494WQSN-B1.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Recenzja iiyama G-Master Red Eagle GB3271QSU – rozwiń skrzydła (nie)tylko w gamingu

Obie nowości to wszechstronne modele wyposażone w przełączniki KVM oraz stacje dokujące USB-C, dzięki którym stanowić mogą centralny punkt każdej platformy do zastosowań biurowych, biznesowych czy multimedialnych.netowa zostaną przełączone pomiędzy komputerami.

Dzięki temu możliwe jest korzystanie z dwóch różnych komputerów (np. laptopa i komputera stacjonarnego), posługując się jednym monitorem i zestawem peryferiów, bez konieczności przepinania kabli pomiędzy platformami. Hub USB w monitorze dodatkowo rozszerza liczbę portów, która w nowoczesnych notebookach jest przeważnie mocno ograniczona.

iiyama ProLite
iiyama ProLite

XUB3293UHSN-B1 oraz XCB3494WQSN-B1 wyposażone są także w stację dokującą USB-C, która pozwala na podłączenie laptopa do monitora, zapewniając za pomocą pojedynczego przewodu zarówno zasilanie (65 W), jak i dostęp do sieci przewodowej, co przekłada się na uporządkowaną i praktyczną przestrzeń roboczą.

ProLite XUB3293UHSN-B1

XUB3293UHSN-B1 to 32-calowy monitor z matrycą IPS, która gwarantuje szerokie kąty widzenia oraz dokładne i naturalne odwzorowanie kolorów. Panel o rozdzielczości 4K UHD (3840 × 2160 pikseli) zapewnia niezwykle wyrazisty obraz oraz dużą przestrzeń roboczą. Sprzęt wyposażono w głośniki oraz gniazdo na słuchawki, z których możemy skorzystać, gdy nie chcemy przeszkadzać domownikom czy współpracownikom.

Recenzja iiyama G-Master – zakrzywiony monitor z e-sportowym zacięciem

XUB3293UHSN-B1 posiada wbudowany przełącznik KVM, stację dokującą USB-C i hub USB 3.0, a także złącze LAN. Dzięki temu, dla przykładu graficy komputerowi, mogą przełączać się między urządzeniami w trakcie renderowania pliku. Jest to idealny sprzęt dla użytkowników, którzy lubią porządek w miejscu pracy i cenią sobie prostotę w ramach wielozadaniowości. Sugerowana cena XUB3293UHSN-B1 wynosi 2239 zł.

 

ProLite XCB3494WQSN-B1

XCB3494WQSN-B1 to 34-calowy monitor wyposażony w ekran UWQHD (3440 × 1440 pikseli) o odświeżaniu 120 Hz, czasie reakcji 0,4 ms i ze wsparciem dla FreeSync Premium, który świetnie sprawdzi się jako wyświetlacz do profesjonalnych zastosowań w ciągu dnia i grania po godzinach. Ultrapanoramiczny panel VA o krzywiźnie 1500R, inspirowanej ludzkim okiem, gwarantuje kontrastowy obraz i pozwala na uzyskanie szerszego i bardziej naturalnego kąta widzenia.

Urządzenie oprócz przełącznika KVM, stacji dokującej USB-C i gniazda LAN posiada także dodatkowe wyjście DisplayPort (MST), pozwalające na podłączenie drugiego monitora i stworzenie zestawu wyświetlaczy. XCB3494WQSN-B1 również posiada wbudowane głośniki i wyjście słuchawkowe, a jego sugerowana cena wynosi 2359 zł.

ProLite XCB3494WQSN-B1
ProLite XCB3494WQSN-B1

Oba monitory są wyposażone w ergonomiczną podstawę z regulacją wysokości i pochylenia, zapewniającą komfort użytkowania, a technologia Flicker-free i redukcja niebieskiego światła dbają o wzrok użytkowników.

Test iiyama G-Master – zakrzywiony monitor nie tylko do gier

ProLite XCB3494WQSN-B1 i XUB3293UHSN-B1 to świetne uzupełnienie stacji roboczych dla użytkowników, którzy korzystają z wielu komputerów podłączonych do jednego monitora. Bardzo często potrzebują oni różnych urządzeń do różnych zadań, a przełącznik KVM umożliwia im łatwiejsze zarządzanie wielozadaniowością. Pozwala na przełączanie się nie tylko między aplikacjami, ale także między dwoma komputerami, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą uprościć konfigurację swojej platformy.

Monitory ProLite XCB3494WQSN-B1 i XUB3293UHSN-B1 trafią do sprzedaży jeszcze w tym tygodniu i będą dostępne u partnerów firmy iiyama.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl