Motorola moto e32s – elegancka konstrukcja o pięknym wzorze

Motorola moto e32s z wyświetlaczem o rozdzielczości HD+, przekątnej 6,5” i częstotliwości odświeżania 90 Hz, systemem trzech aparatów fotograficznych ze sztuczną inteligencją do robienia zdjęć o jakości profesjonalnej oraz wystarczającą na długo baterią o pojemności 5000 mAh.

Motorola moto e32s
Motorola moto e32s

Kolejna oferowana w Polsce nowość od firmy Motorola to moto e32s. Smartfon ten ma smukłą, elegancką konstrukcję o pięknym wzorze. Powłoka hydrofobowa3 chroni telefon przed zalaniem i zachlapaniem, dlatego można odbierać nim połączenia nawet w deszczu. Smartfon jest dostępny w dwóch gustownych kolorach2 : grafitowym Slate Gray i srebrnym Misty Silver.

Test Motorola Edge 30 Pro – by poczuć moc nowego procesora

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Na ultraszerokim ekranie HD+ o przekątnej 6,5” można korzystać ze wszystkich funkcji urządzenia i widzieć więcej, przewijając mniej. Wyświetlacz moto e32s ma też wysoką częstotliwość odświeżania 90 Hz, dzięki której obraz wyświetlany od krawędzi do krawędzi jest jeszcze bardziej płynny.

Motorola moto e32s
Motorola moto e32s

System trzech aparatów fotograficznych sprzyja kreatywności. Szybko ostrzący aparat o rozdzielczości 16 MP oferuje wyraziste, imponujące zdjęcia nawet przy niedoskonałym oświetleniu. Specjalny aparat Macro Vision jeszcze bardziej zbliża do obiektu, dlatego można zarejestrować drobne szczegóły, które pozostałyby niewidoczne przy użyciu standardowego obiektywu.

Kolejnym elementem systemu trzech aparatów fotograficznych ze sztuczną inteligencję jest aparat wykrywający głębię. Współpracuje on z aparatem głównym i automatycznie dodaje rozmycie tła, dzięki czemu zdjęcia prezentują się jeszcze bardziej profesjonalnie. Przednim, 8-megapikselowym aparatem można robić selfie gotowe do publikacji na Instagramie, a portrety zarówno indywidualne jak i grupowe robią zawsze jak najlepsze wrażenie.

Test Motorola moto g200 5G – flagowiec w świetnej cenie

moto e32s działa z ośmiordzeniowym procesorem umożliwiającym szybkie odświeżanie ekranu, bardziej niezawodną łączność z siecią, płynniejsze działanie i większą energooszczędność. System AndroidTM 12 zwiększa bezpieczeństwo i komfort korzystania z funkcji telefonu. Do najważniejszych funkcji można przechodzić jeszcze szybciej za pomocą bocznego czytnika linii papilarnych oraz funkcji rozpoznawania twarzy.

Motorola moto e32s
Motorola moto e32s

Co więcej, bateria o ogromnej pojemności 5000 mAh zwiększa niezależność od gniazdka elektrycznego — teraz można spokojnie pracować i korzystać z funkcji rozrywkowych, nie martwiąc się wyczerpaniem energii. Korzystanie z telefonu na co dzień ułatwiają też gesty. Aby włączyć latarkę, można potrząsnąć dwukrotnie ręką, a zrzut ekranu można zrobić zwykłym dotknięciem. Korzystanie z ulubionych funkcji w bardziej naturalny sposób umożliwia zestaw narzędzi My UX.

Motorola moto e32s
Motorola moto e32s

Motorola moto e32s oferowana będzie polskim klientom w wersji pamięci 3/32 GB w drugiej połowie maja br. Smartfon będzie do nabycia w ofercie operatorów sieci Plus, Play oraz T-Mobile i na motorola.com. Rekomendowana cena detaliczna 699 zł. Dostępne kolory: Slate Grey (grafitowy), Misty Silver (srebrny).

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl