OPPO Find X5 Pro – aktualizacja do Android 13 Beta 1

OPPO Find X5 Pro będzie jednym z pierwszych urządzeń, które otrzymają najnowszą aktualizację Google Android 13 Beta 1. Jednocześnie producent udostępnił wczesną wersję ColorOS opartą na systemie Android 13 Beta 1, aby deweloperzy mogli opracować nowe funkcje i zmiany.

 

OPPO Find X5 Pro

Projektując system Android 13 skoncentrowano się na prywatności i bezpieczeństwie, jednocześnie udostępniając nowe interfejsy API, które pomagają programistom tworzyć lepsze aplikacje. Oprogramowanie oferuje szereg aktualizacji, w tym funkcje prywatności, takie jak nowe narzędzie do wyboru zdjęć z uprawnieniami do powiadomień. Do tego interfejsy API, takie jak ikony aplikacji z motywami, szybki wybór kafelków ustawień i obsługa języków aplikacji, a także funkcje, takie jak dźwięk Bluetooth LE i MIDI 2.0 przez USB. System Android 13 w wersji dla deweloperów jest dostępny tutaj.

Test OPPO Reno6 5G – wyróżnia się z tłumu

System Android 13 Beta 1 będzie dostępny w pierwszej kolejności dla OPPO Find X5 Pro, smartfon zadebiutował w Polsce w kwietniu tego roku. Więcej na temat tego urządzenia można przeczytać pod tym adresem: https://oppopolska.prowly.com/185163-oppo-find-x5-pro-debiutuje-w-polsce-a-z-nim-przedstawiciel-serii-reno
Deweloperzy mogą pobrać i wypróbować wersję deweloperską ColorOS opartą na systemie Android 13 Beta 1: tutaj. W najbliższej przyszłości, z nowej wersji autorskiego systemu ColorOS skorzystają posiadacze smartfonów Find X5 Pro.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl