Android 13 w Nokia X20 – zaproszeni do współtworzenia

Android 13 w Nokia X20 – zaproszenia do współtworzenia

HMD Global informuje, że program Android 13 zostanie wkrótce udostępniony w modelu Nokia X20, umożliwiając twórcom aplikacji wypróbowanie kolejnego rozdziału w innowacji Android.

Android 13 w Nokia X20
Nokia X20

Program Android 13 umożliwia programistom tworzenie, testowanie i dostrajanie swoich aplikacji przed wyczekiwaną premierą nowego systemu operacyjnego w drugiej połowie tego roku.

Reklamy

Test Nokia X20 – smartfon 5G, który został źle wyceniony

Cieszymy się, że możemy ogłosić, że wkrótce będziemy mogli zaoferować dostęp do programu podglądu dla programistów telefonów Nokia Android 13 – powiedział Stephen Taylor, dyrektor ds. marketingu HMD Global.

Rozumiemy, że ludzie chcą dłużej używać swoich telefonów, a w przypadku telefonów Nokia nie chodzi tylko o wytrzymałość sprzętu, która jest standardem. Równie ważne jest płynne działanie oprogramowania, które działa jak nowe przez lata, dlatego chcemy ściśle współpracować z naszą społecznością programistów, aby zadbać komfort naszych użytkowników.

Programiści biorący udział w programie będą mogli współpracować, dzielić się pomysłami i wskazówkami z podobnie myślącymi ekspertami za pośrednictwem forum społeczności telefonów Nokia. Zintegrowana aplikacja Feedback umożliwia również programistom przesyłanie problemów i raportów do dalszego przeglądu przez wewnętrzną inżynierię HMD Global. Aby się zarejestrować, użytkownicy mogą zarejestrować się i poprosić o kompilacje dla programistów za pośrednictwem preinstalowanej aplikacji MyDevice.

Test Nokia XR20 – na wszelki wypadek

–  Długowieczność jest podstawą naszej nowej linii smartfonów Nokia, dlatego oferujemy do czterech lat aktualizacji systemu operacyjnego — uznaną za jedną z najbardziej wszechstronnych ofert na rynku smartfonów. Nie możemy się doczekać opinii od naszej społeczności oddanych fanów Nokii, abyśmy mogli zaspokoić ich wymagania i nadal dostarczać naszym klientom jeszcze więcej korzyści ze smartfonów, które kochają – dodał Stephen Taylor.

Nokia X20
Nokia X20

Program dostarcza kluczowych informacji zwrotnych dla rozwoju kolejnego kamienia milowego w oprogramowaniu Android.

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]