Nowe monitory przemysłowe Allen-Bradley ASEM 6300M

Nowe monitory przemysłowe Allen-Bradley ASEM 6300M

Rockwell Automation, największa na świecie firma zajmująca się automatyką przemysłową oraz transformacją cyfrową, ogłosiła wprowadzenie na rynek nowej linii monitorów przemysłowych, które pomogą konstruktorom maszyn zróżnicować ich maszyny oraz spełnić wymagania szerokiej gamy zastosowań.

Allen-Bradley ASEM 6300M

Nowe monitory przemysłowe Allen-Bradley  ASEM 6300M, które stanowią część rodziny produktowej znanej wcześniej pod nazwą VersaView 6300, dostępne są w kilku wariantach konstrukcyjnych. Warianty te dają znaczną wolność konstruktorom maszyn pod względem dostosowania monitorów do indywidualnych potrzeb na podstawie czynników takich jak koszty, wydajność, wygląd i styl.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Poly Sync 10 – świetny zestaw głośnomówiący do domowego biura

Kluczowe warianty konstrukcyjne obejmują:

  • Modele ze stali nierdzewnej, w tym wersje ze stopniem ochrony IP66K oraz IP69K, sprostają potrzebom użytkowników, którzy wymagają wodoodporności.
  • Dostępne są również inne modele, które spełnią różnorodne potrzeby — od ekonomicznych wariantów wykonanych z aluminium po eleganckie, wysokiej klasy monitory z bezramkowym wyświetlaczem.
  • Wyświetlacze jedno i wielodotykowe umożliwiają konstruktorom maszyn dopasowanie monitorów do wybranego oprogramowania lub wymagań eksploatacyjnych danego użytkownika.
  • Rozmiary monitorów mieszczą się w zakresie od 8,4 do 24 cali oraz są dostępne w opcjach standardowych i szeroko ekranowych.
  • Opcja zdalna, która niebawem będzie dostępna, pozwala na umieszczenie monitora w odległości do 100 m od komputera PC, co sprawdzi się w zastosowaniach na długich liniach produkcyjnych.

Test AOC U32U1 – cieszy wyglądem i obrazem

„Monitory ASEM 6300 pozwolą konstruktorom maszyn wyróżnić ich ofertę na tle konkurencji zarówno w zakresie wydajności, jak i wyglądu”, mówi Lindsay Raspanti, menedżerka ds. produktu w Rockwell Automation. „Monitory te można dostosować do szerokiego zakresu różnorodnych zastosowań. Z połączenia wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości z nowoczesnym wyglądem powstały monitory, które wzbogacą nawet najbardziej wydajne inteligentne maszyny”.

Allen-Bradley ASEM 6300M

Jakie funkcje i możliwości oferują?

  • Wszystkie monitory ASEM 6300M są wyposażone w wyświetlacze o wysokiej rozdzielczości, aby prezentować kluczowe informacje dotyczące produkcji w sposób czytelny i wyraźny.
  • Monitory mogą wyświetlać do czterech kafelków z informacjami na pojedynczym ekranie, co umożliwia operatorom nie tylko zapoznanie się z danymi o wydajności czy instrukcjami roboczymi, ale także pozwala oglądać filmy w wysokiej rozdzielczości i obrazy z kamer w czasie rzeczywistym.
  • Monitory przemysłowe ASEM 6300M w połączeniu z przemysłowymi komputerami PC Allen-Bradley ASEM 6300B pozwalają konstruktorom maszyn zaoszczędzić cenny czas. Te dwa produkty bezproblemowo łączą się i integrują, redukując tym samym czas potrzebny inżynierom na skonfigurowanie monitorów do pracy z komputerami PC.
  • Monitory mają również standaryzowane wycięcie umożliwiające łatwą wymianę. Bez względu na to, czy konstruktor maszyn wybierze monitor standardowy czy szerokoekranowy, będzie mógł zmodernizować go do przyszłych wersji bez potrzeby zmiany konstrukcji maszyny.
  • Podczas opracowywania monitorów przemysłowych ASEM 6300M wykorzystano doświadczenie i technologię firmy ASEM — czołowego dostawcy cyfrowych technologii automatyzacji — którą firma Rockwell Automation przejęła w 2020 r.

źródło: Rockwell Automation

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl