Nice Smart Home – usprawnij swoje życie

Nice Smart Home – usprawnij swoje życie – zaawansowanemu i dostosowanemu do indywidualnych potrzeb, w którym jedynym ograniczeniem może być twoja wyobraźnia! Przyszłość już tu jest

Nice Smart Home

W pierwszym rzędzie, od lewej do prawej: czujnik Smoke-Control, centrala Yubii Home i interfejs Nice BiDi-Switch.
W drugim rzędzie, od lewej do prawej: czujniki Heat-Control i Temp-Control, uniwersalny przycisk Push-Control oraz inteligentne gniazdo Plug-Control. W trzecim rzędzie, od lewej do prawej czujniki : Flood-Control i Motion-Control

Nice projektuje nie tylko pojedyncze urządzenia, ale także modułowe i konfigurowalne rozwiązania, które poprawiają jakość życia ludzi, czyniąc je przyjemniejszym i łatwiejszym. Czyni to z poszanowaniem środowiska naturalnego. Zgodnie z celami agendy ONZ 2030, firma opracowuje systemy, które sprzyjają ograniczeniu wpływu na środowisko, promują efektywność energetyczną budynków. Dba również o to, aby jej własna produkcja odbywała się ze szczególną dbałością
o bilans ekologiczny naszej planety.

 

Ekosystem Nice Smart Home to połączone systemy, sterowane za pomocą jednego urządzenia, nawet zdalnie, które pozwalają zarządzać za pomocą prostej i intuicyjnej aplikacji wszystkimi elementami systemu, poprzez zaprogramowanie spersonalizowanych scenariuszy odpowiadającym naszym domowym rutynom.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi
W pierwszym rzędzie, od lewej do prawej: czujnik Smoke-Control, centrala Yubii Home i interfejs Nice BiDi-Switch.
W drugim rzędzie, od lewej do prawej: czujniki Heat-Control i Temp-Control, uniwersalny przycisk Push-Control oraz inteligentne gniazdo Plug-Control. W trzecim rzędzie, od lewej do prawej czujniki : Flood-Control i Motion-Control

Test Smart Plug WiFi SM01-WP10: smart gniazdko, by mądrze gospodarować energią

„Koncepcja Smart Home według Nice doskonale wpisuje się w trend nowych rozwiązań dla domu. Naszym celem jest ułatwienie ludziom życia, pozwalając na tworzenie spersonalizowanych scenariuszy, tak aby kreować inteligentne i przyjazne środowisko życia dla całej rodziny, od rana do wieczora.” – wyjaśnia Adam Krużyński, Dyrektor Zarządzający Nice Polska

„Włączenie świateł rano, wyłączenie systemu alarmowego, podniesienie żaluzji lub rolet, otwarcie bramy garażowej, by wypuścić psa, włączenie ogrzewania lub klimatyzacji, aby po długim dniu pracy w domu panowała odpowiednia temperatura, sprawdzenie widoku z kamer podczas weekendowej nieobecności. Wszystko to nie jest już marzeniem, ale nową domową codziennością, dzięki ekosystemowi Nice Smart Home”.

Rozwiązania od Nice stają się indywidualnym sposobem myślenia o domu, dostosowanym do potrzeb osób, które w nim mieszkają.

Gama produktów Nice Smart Home ułatwia rozwój inteligentnego domu dzięki wszechstronnym urządzeniom tworzącym ekosystem. Od inteligentnego wykorzystania oświetlenia ze ściemniaczami, efektami pojawiającymi się zgodnie z zaprojektowanymi scenariuszami przebiegającymi w czasie, po pełną kontrolę i maksymalne bezpieczeństwo domu.
Od inteligentnego sterowania ogrzewaniem, po zarządzanie (przy pomocy fal radiowych) automatyką markiz, rolet, żaluzji, bram i drzwi garażowych.

Od inteligentnych gniazdek do zdalnego sterowania urządzeniami elektrycznymi. Technologia Nice Smart Home stosowana w środowisku domowym (i nie tylko), oferuje inteligentne rozwiązania poprawiające jakość życia, ale także umożliwia niezależne funkcjonowanie w domu osobom starszym lub o ograniczonej sprawności ruchowej, tak aby zawsze czuły się komfortowo i bezpiecznie.

Recenzja urządzeń smart home z serii Tapo

Ekosystem Nice może być dostosowany do specyficznych przyzwyczajeń i potrzeb każdej osoby, ponieważ jest elastyczny i może być rozbudowywany. Jest to idealne rozwiązanie zarówno dla tych, którzy chcą zaprojektować swój inteligentny dom od podstaw, jak i dla tych, którzy chcą go stopniowo rozwijać.

Instalacja systemu jest praktyczna, ponieważ nie wymaga nieestetycznych prac murarskich. Ekosystem Nice Smart Home jest wygodny, ponieważ można go szybko i bezproblemowo zamontować, nawet przy wykorzystaniu istniejących instalacji. Jest bezpieczny, ponieważ posiada długotrwałą gwarancję, jest dyskretny i oczywiście jest innowacyjny i piękny – ponieważ jest sygnowany marką Nice. Co więcej, jest łatwy w użyciu i pozwala na zarządzanie domem z dowolnego urządzenia, nawet zdalnie, a także z użyciem poleceń głosowych.

Dzięki ofercie Nice, dostępnej również w praktycznych zestawach rozwiązań, możliwe jest zarządzanie markizami wewnętrznymi i zewnętrznymi, żaluzjami, roletami, bramami i drzwiami garażowymi, a także kontrolą i optymalizacją zużycia energii, bezpieczeństwem domu, oświetleniem, jak również systemami audio i wideo. Ekosystem Nice umożliwia  spersonalizowane projektowanie mieszkania czy domu tak, aby dostosować go do potrzeb osób w nim przebywających.

Od lewej do prawej: zrzuty ekranu nowego pulpitu Yubii App, aplikacji zaprojektowanej dla użytkownika

Technologia Nice jest bezprzewodowa, nowoczesna i bezpieczna. Wiele produktów jest od razu gotowych do użycia, a intuicyjną konfigurację ekosystemu można łatwo przeprowadzić za pomocą jednej aplikacji internetowej dla instalatora. W wersji dla użytkowników aplikacja jest dostępna na urządzenia mobilne z systemem Android i iOS. Aplikacja Yubii App pozwala pozostawać w kontakcie z domem, zarządzać nim i kontrolować go z dowolnego miejsca na świecie. Transmisja danych odbywa się za pośrednictwem szyfrowanego systemu komunikacji, co gwarantuje najwyższy poziom ochrony.

 Niezwykłe możliwości komunikacji pomiędzy różnymi urządzeniami i systemami umożliwia centrala Yubii Home – serce Nice Smart Home. Łączy ona technologie Nice i elero, a także wiele innych. Yubii Home jest otwarty na integrację z ponad 3000 urządzeniami innych firm za pośrednictwem protokołu Z-Wave®. Umożliwia także zarządzanie za pomocą asystentów głosowych, a dzięki 5 wtyczkom pozwala na rozbudowę systemu za pośrednictwem
protokołu Wi-Fi.

Philips Hue – ciesz się pełną integracją światła i muzyki

Yubii Home to centrala, która dba o komfort i bezpieczeństwo całej rodziny, odbierając dane z czujników, przetwarzając je, a następnie uruchamiając automatykę na podstawie ustawionych preferencji i scenariuszy. Może integrować i zarządzać automatyką markiz, rolet,

bram, garaży, czujników drzwi i okien, oświetlenia, inteligentnych gniazdek podłączonych do urządzeń oraz systemami alarmowymi, grzewczymi, nawadniającymi i multimedialnymi. Może także wykrywać wycieki wody, tlenek węgla i dym. Z Yubii Home można również inteligentnie ustawić światło dzienne i sztuczne, temperaturę, ogrzewanie i monitorowanie rzeczywistego zużycia energii przez podłączone urządzenia w czasie rzeczywistym, co pozwala zwiększyć efektywność energetyczną budynku i zaoszczędzić pieniądze. 

 

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl