Sharp/NEC – debiut portfolio obu marek na targach ISE

Sharp/NEC – debiut portfolio obu marek na targach ISE

Firma Sharp NEC Display Solutions Europe zaprezentowała unikalny wybór najnowszych technologii wyświetlania obrazu od obu marek: Sharp i NEC na targach ISE 2022 w Barcelonie na stoisku E600 w hali 3.

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Na największych i najważniejszych na świecie targach dla dostawców rozwiązań AV i integracji systemów, Sharp/NEC prezentuje rozszerzoną linię produktów, która jest wynikiem połączenia dwóch wiodących marek, synergii wiedzy rynkowej i innowacji.

Sharp/NEC – debiut portfolio

Dzięki połączeniu innowacyjnych produktów biznesowych Sharp z szeroką gamą wysokiej jakości technologii wyświetlania obrazu i rozwiązań Digital Signage firmy NEC, odwiedzający targi ISE mogą zobaczyć m.in:

  • Najnowsze technologie do spotkań i współpracy, w tym monitor NEC MultiSync® WD551 Windows Collaboration Display ze zintegrowanym rozwiązaniem „Dancing Wall” firmy Vitra, a także monitor Sharp PN-CD701 Windows Collaboration Display do spotkań hybrydowych. Odwiedzający mogą także przetestować wbudowane bezprzewodowe udostępnianie ekranu za pomocą NEC MultiSync® M551 PCAP AirServer™️. Mogą także przekonać się jak łatwiej rozpocząć hybrydowe spotkania dzięki 75-calowemu monitorowi interaktywnemu Sharp PN-L752B z platformą Synappx™️ i nowym soundbarem AV Soundbar PN-ZCMS1 marki Sharp.
  • Elastyczne i łatwe w instalacji monitory wielkoformatowe ze zintegrowanymi modułami komputerowymi, a także nowe rozwiązania dvLED do budżetowych instalacji, przeznaczone do Digital Signage w handlu detalicznym i transporcie.
  • Nowy instalacyjny projektor laserowy NEC PX2201UL oraz laserowy projektor NEC UM504HL o ultrakrótkim rzucie – zapewniające intensywne kolory i doskonały obraz w instalacjach szkolnictwa wyższego i w gałęzi rozrywkowej. Użytkownicy z sektora edukacji mogą wypróbować jak wygląda aktywne uczenie się dzięki 86-calowemu monitorowi dotykowemu Sharp PN-86HC1 IR.
  • Kontent wyświetlany w rozdzielczości 8K, która umożliwia użytkownikom prezentowanie treści z zachowaniem precyzji szczegółów. 120-calowy monitor 8K 8M-B120C marki Sharp i 32-calowy monitor 8K do Colour Management: Sharp 8M-B32C1, zaprojektowane z myślą o zastosowaniach krytycznych lub profesjonalnych twórcach, zapewniające najwyższą precyzję i ostrość obrazu zbliżoną do rzeczywistości.

ISE 2022 to dla nas ekscytujący okres, w którym mamy okazję zaprezentować dwie połączone siły, jako dwie marki pod szyldem jednej firmy. Łączymy naszą rozległą wiedzę branżową i uznanie na rynku, aby zająć wiodącą pozycję w całej branży rozwiązań do wyświetlania obrazu. Dzięki połączeniu sił firm Sharp i NEC możemy z dumą zaprezentować, w jaki sposób nowa, silniejsza korporacja Sharp/NEC może wykorzystać swoje połączone zasoby i zaangażowanie, aby zapewnić wyższą jakość, wydajność i zrównoważony rozwój. Cieszymy się, że możemy gościć odwiedzających targi ISE, aby mogli na własne oczy przekonać się o wszystkich zaletach wynikających z połączenia” – powiedział Ian Barnard, Senior Vice President Marketing and Product Management w Sharp NEC Display Solutions Europe.

Więcej informacji na temat stoiska lub zwiedzania stoiska z przewodnikiem można znaleźć na dedykowanych stronach internetowych.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl