Sztuczna inteligencja skraca czas pracy

Sztuczna inteligencja skraca czas pracy

Współczesne techniki i technologie dynamicznie skracają czas, w którym twórcy realizują swoje pomysły. NVIDIA w ramach projektu In the NVIDIA Studio przedstawia wielokrotnie nagradzaną reżyserkę Karen X. Cheng, która miała niedawno okazję wypróbować działanie aplikacji NVIDIA Canvas.

Sztuczna inteligencja

NVIDIA Canvas jest bezpłatną aplikacją, którą można uruchomić na każdym komputerze wyposażonym w kartę graficzną NVIDIA RTX lub GeForce RTX. Wykorzystuje możliwości oferowane przez sztuczną inteligencję do przekształcania prostych pociągnięć pędzla w realistyczne krajobrazy. Dzięki niemu artyści mogą szybko tworzyć i modyfikować elementy swoich prac i jednocześnie przyspieszyć ich powstawanie.

Test Poly Sync 10 – świetny zestaw głośnomówiący do domowego biura

Jestem zachwycona możliwościami oferowanymi przez NVIDIA Canvas”, powiedziała Cheng. „Dzięki niej mogę naszkicować dokładnie taki krajobraz, jakiego szukam i przekazać swoją wizję dyrektorowi artystycznemu lub specjaliście od lokalizacji. Nigdy nie miałam zbyt dużych umiejętności rysowania, a teraz czuję, że dzięki tej aplikacji mam supermoce artystyczne.

Oprócz dedykowanych narzędzi firmy NVIDIA, techniki wykorzystujące sztuczną inteligencję do przyspieszenia pracy twórców są zaimplementowane w aplikacjach firm Adobe, Autodesk, Blackmagic, Blender i wielu innych.

Test realme Pad mini – z myślą o potrzebach całej rodziny

Więcej informacji na temat Karen i tego, w jaki sposób sztuczna inteligencja odgrywa wiodącą rolę w tworzeniu treści, można znaleźć w artykule na stronie https://blogs.nvidia.com/blog/2022/05/10/in-the-nvidia-studio-may-10/.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl