300 tys. klientów indywidualnych INEA

300 tys. klientów indywidualnych INEA

Od ponad 30 lat INEA skupia się na dostarczaniu nowoczesnych usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Oferta najszybszego Internetu domowego, elastyczne pakiety telewizyjne oraz atrakcyjne cenowo usługi telefoniczne i mobilne sprawiły, że grono klientów indywidualnych INEA przekroczyło 300 tysięcy osób.

300 tys

INEA w swojej ponad 30-letniej historii przeszła ogromną transformację. Zaczynała od kablówki o zasięgu lokalnym, zmieniając się w niezależnego, zwinnego dostawcę usług docierającego do klientów w 8 województwach w kraju, świadczącego najlepszej jakości usługi dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Teraz jej grono klientów indywidualnych przekroczyło 300 tysięcy osób.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Testujemy Nokian WR Snowproof – opona zimowa premium

Nieprzerwanie od 2017 roku INEA w swojej ofercie skupia się na niezawodnym Internecie światłowodowym o wysokich przepustowościach. Dzięki temu od 5 lat wygrywa ranking dostawców najszybszego Internetu w Polsce wg Speedtest.pl. Obecnie 260 tysięcy osób korzysta z usług światłowodowych INEA przy pracy, rozrywce czy też załatwianiu spraw online. Klienci INEA cenią sobie nie tylko szybki, niezawodny Internet, ale także elastyczną i bogatą ofertę telewizyjną, na którą zdecydowało się ponad 180 tysięcy osób. INEA to także usługi mobilne (korzysta z nich 35 tysięcy klientów) oraz telefonii stacjonarnej (ponad 40 tysięcy klientów).

Zaufało nam już 300 tysięcy klientów, to nie tylko powód do dumy, ale też wielka odpowiedzialność. Dziękuję wszystkim, którzy dołączyli do grona naszych klientów, bez względu na to, czy zrobili to wczoraj czy 30 lat temu. Dziękuję też całemu niesamowitemu zespołowi, z którym mam przyjemność pracować. Zadeklarować mogę jedno – chcemy, żeby nasze usługi były jeszcze lepsze, a nasz zasięg stale się powiększał. Bardzo lubimy wyzwania a przed nami kolejne, bardzo ambitne plany związane z docieraniem z najlepszymi usługami do nowych lokalizacji i obszarów, gdzie rośnie potrzeba korzystania z najlepszych usług światłowodowych – komentuje Maciej Piechociński, Prezes INEA Sp. z o.o.

źródło: INEA

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl