Oferta miesiąca w AppGallery – vouchery do sklepu Empik

Oferta miesiąca w AppGallery – vouchery do sklepu Empik

Huawei rusza z kolejną cykliczną promocją „Oferta miesiąca w AppGallery” skierowaną do użytkowników sklepu z aplikacjami Huawei. Co miesiąc w AppGallery będzie można zdobyć vouchery zniżkowe na zakupy. W maju na użytkowników czekać będzie 15 zł zniżki do Empiku.

Oferta miesiąca w AppGallery

W ramach promocji „Oferta miesiąca w AppGallery” co miesiąc do wygrania będą różne vouchery zniżkowe na zakupy. W maju na obecnych i nowych użytkowników AppGallery czekają vouchery do sklepu Empik. Aby otrzymać zniżkę, wystarczy wejść na stronę kampanii [LINK] i odebrać voucher.  Liczba nagród jest ograniczona i jest przyznawana według kolejności zgłoszeń. Majowa „Oferta miesiąca w AppGallery” to już kolejny odcinek nowej wiosennej promocji.
W poprzedniej edycji użytkownicy AppGallery mogli zdobyć voucher na 2 miesięczne bezpłatne korzystanie z aplikacji do ebooków – Legimi.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Huawei Watch GT Runner – biegamy razem

Huawei AppGallery to sklep, który globalnie oferuje dostęp do ponad 177 tysięcy aplikacji zintegrowanych z HMS, a więc w pełni funkcjonalnych na urządzeniach Huawei opartych o autorski system usług mobilnych. Każdego miesiąca ze sklepu korzysta ponad 560 milionów aktywnych użytkowników na całym świecie. Sklep jest częścią ekosystemu opartego na Huawei Mobile Services (HMS), w skład którego wchodzą takie usługi jak Chmura, Przeglądarka i Motywy. Kluczem do ekosystemu HMS jest ID Huawei, czyli cyfrowy identyfikator użytkownika umożliwiający szybki i łatwy dostęp do usług na urządzeniach Huawei.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl