Samsung ECOSYSTEM – smartwatch z Galaxy S21 FE 5G

Samsung ECOSYSTEM – smartwatch z Galaxy S21 FE 5G

W ramach majowej promocji Samsung ECOSYSTEM, decydując się na zakup smartfonu Samsung Galaxy S21 FE 5G[1] można otrzymać w prezencie czarny smartwatch Galaxy Watch4 Bluetooth 44 mm.

Test Samsung Galaxy Z Flip 3 i Watch 4 – świetny tandem

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Promocja trwa od 16 maja do 29 maja 2022 (termin zakupu produktu). 

Samsung S21 FE 5G / Samsung ECOSYSTEM
Samsung Galaxy S21 FE 5G

Jak wziąć udział w promocji?

  1. Kupić smartfon Samsung Galaxy S21 FE 5G w terminie od 16.05.2022 do 29.05.2022r. w wybranym punkcie u partnera handlowego.[2]
  2. Aktywować urządzenie w terminie do 5 czerwca 2022r.
  3. Zalogować się do aplikacji Samsung Members na urządzeniu, wypełnić formularz zgłoszenia do promocji w terminie do 12 czerwca dołączając dowód zakupu.
  4. Wysyłka nagrody nastąpi do 21 dni kalendarzowych od akceptacji zgłoszenia

Test Samsung Galaxy S21 FE 5G – z myślą o użytkownikach

Promocja trwa do 29 maja 2022 r. i nie łączy się z innymi promocjami Samsung.[3]

Więcej szczegółów oraz regulamin promocji znaleźć można na stronie: https://www.samsung.com/pl/campaign/galaxy-prezent/

________________——————————————–

[1] Modele Galaxy  S21, S21+, S21 Ultra nie biorą udziału w Promocji.

[2] W promocji biorą udział punkty handlowe (sklepy stacjonarne lub internetowe) prowadzone lub należące do: Orange Polska S.A., P4 Sp. z o.o., Polkomtel Sp. z o.o., T-Mobile Polska S.A., RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o., Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores  (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o., 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), Empik S.A., samsung.com/pl  (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.). Sklepy partnerskie epp.sklepsamsung.pl, sepol.sklepsamsung.pl, sepm.sklepsamsung.pl prowadzone przez I-Terra sp. z o.o. nie biorą udziału w promocji.

[3] Promocja nie łączy się z innymi promocjami Organizatora, w szczególności z promocja pod nazwą: „Majowa promocja cashback – kup wybrany Galaxy Watch4, napisz opinię i zyskaj zwrot do 550 zł.”

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl