Creative Zen Hybrid: Zdobądź swoje Zen przed innymi

Creative Zen Hybrid: Zdobądź swoje Zen przed innymi

Creative Technology przygotowuje się do wprowadzenia na rynek bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Creative Zen Hybrid, który będzie posiadał wiele ciekawych funkcji i sprawdzonych technologii. Jako preludium premiery, która oficjalnie będzie miała miejsce 8 czerwca 2022 r., Creative rozda swoim fanom w ekskluzywnej loterii 100 zestawów słuchawkowych.

Zainteresowani loterią mogą zarejestrować się tutaj:  exclusive raffle

Creative Zen Hybrid

Kluczowe cechy Creative Zen Hybrid

Hybrydowa Aktywna Redukcja Szumów (ANC)

Dzięki mikrofonom ze sprzężeniem do przodu i sprzężeniem zwrotnym w każdej słuchawce, technologia Hybrid ANC eliminuje do 95% hałasu otoczenia. Jakość i czystość komunikacji w przypadku połączeń jest zapewniona dzięki dodatkowemu mikrofonowi z redukcją szumów.

Test Creative Outlier Air V3 – możesz przejąć kontrolę

Tryb Otoczenia (Ambient Mode)

W razie potrzeby użytkownicy mogą być świadomi otoczenia, czy to dla bezpieczeństwa na ruchliwych ulicach, czy dla wygody podczas zamawiania np. napojów w kawiarni.

40-milimetrowe przetworniki neodymowe

Specjalnie dostrojony przez inżynierów Creative w celu uzyskania ciepłej sygnatury dźwiękowej z dokładnym basem i wyraźnymi, czystymi tonami wysokimi. Creative Technology postarało się dobrze wyważyć dźwięk w Zen Hybrid, aby pasował do szerokiej gamy gatunków muzycznych.

Długa żywotność baterii i superszybkie ładowanie

Zen Hybrid to zestaw słuchawkowy na poziomie maratonu. Z włączonym trybem ANC słuchawki mogą działać nawet do 27 godzin, a z wyłączonym ANC, ich działanie zwiększymy do 37 godzin odtwarzania na jednym ładowaniu. Wystarczy zaledwie pięć minut ładowania by zapewnić sobie do pięciu godzin odtwarzania.

Test Creative Stage V2 – ulepsz brzmienie telewizora

Idealny jako codzienny bagaż podręczny

Słuchawki są wyjątkowo lekkie, smukłe, składane z nausznikami obrotowymi o 90°, co pozwala je schować do plecaka a nawet do torebki.

Technologia SXFI READY

Zen Hybrid to słuchawki z zaimplementowaną technologia SXFI READY; użytkownicy mogą korzystać z bezpłatnej wersji zapoznawczej wielokrotnie nagradzanej technologii Super X-Fi za pośrednictwem aplikacji SXFI i cieszyć się holograficznym dźwiękiem lokalnej zawartości muzycznej w swoich telefonach.

100 zestawów słuchawkowych dla fanów dobrego dźwięku

Creative rozda 100 sztuk swoim fanom, którzy będą mogli również liczyć na ekskluzywne rabaty. Zainteresowani loterią mogą zarejestrować się tutaj:  exclusive raffle

Zen Hybrid zostanie wprowadzony na rynek polski w cenie 458 zł.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl