TOP Prezenty – na Pierwszą Komunię i Dzień Dziecka

TOP Prezenty – na Pierwszą Komunię i Dzień Dziecka

Maj to tradycyjnie czas Pierwszych Komunii, a tuż po nim czerwiec i najbardziej wyczekiwany przez nasze pociechy Dzień Dziecka. W dużym skrócie – prezentów czas!

Wiedząc, że zakupy dla dzieci i młodzieży to nie lada wyzwanie, podpowiadamy, jak mądrze wybrać  upominek, który wywoła uśmiech na ich twarzy. Klawiatury, myszki, głośniki, czy kamery internetowe Logitech w promocyjnych cenach z pewnością będą bezpiecznym, wyjątkowym i nowoczesnym prezentem. Przedstawiamy najciekawsze propozycje!

POP Keys i POP Mouse

Retro look i nowoczesna technologia w jednym! Mechaniczna klawiatura Logitech POP Keys i myszka Logitech POP Mouse to produkty, których styl zaspokoi nawet najbardziej wymagających użytkowników. Bezprzewodowe urządzenia dostępne są w trzech bardzo żywych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu młodzi indywidualiści mogą wybrać te, które najbardziej pasują do ich osobowości. Dodatkowo, każdy może dostosować je do swoich potrzeb i nastroju za pomocą zabawnych i personalizowanych emoji.

Recenzja Logitech POP Keys i POP Mouse – to pewne, jest wyjątkowy

Klawiatura Bluetooth Logitech K380 i myszka Logitech Peeble M350

Klawiatura Bluetooth Logitech K380 i myszka Logitech Peeble M350 to nowoczesny i wygodny zestaw dla miłośników minimalistycznego stylu. Ultra cienka, lekka klawiatura Logitech K380 jest idealna do pisania na komputerze, smartfonie, tablecie oraz innych urządzeniach. Obsługuje technologię Bluetooth®, dzięki czemu umożliwia wykonywanie wielu zadań jednocześnie – w domu, w podróży lub w ulubionej kawiarni.

Bezproblemowo działa w systemie Windows®, macOS, iPadOS, Chrome OS™, Android™, iOS, a nawet Apple TV. Idealnym uzupełnieniem dla tej klawiatury jest Logitech Peeble M350 Mouse. To nowoczesna, smukła, cicha i przenośna myszka, której opływowy kształt sprawia, że mieści się w kieszeni, torbie i doskonale leży w dłoni. Urządzenia dostępne są w kilku modnych wersjach kolorystycznych.

Logitech MK470 Slim
Logitech Slim Combo MK470

Ultrasmukły, kompaktowy i cichy zestaw bezprzewodowej klawiatury oraz myszy Logitech MK470 Slim jest idealny do pracy nastawionej na wysoką wydajność nawet przy najmniejszych biurkach. Kompaktowa klawiatura jest wyposażona w klawiaturę numeryczną i 12 klawiszy funkcyjnych obsługujących skróty – czyli wszystko, co potrzebne do wydajnego wprowadzania danych w ciaśniejszym układzie klawiszy. Smukła mysz cechuje się natomiast niezwykłą mobilnością – można ją włożyć do torby na laptopa albo do kieszeni i używać w podróży.

Test Logitech Slim Combo MK470 – minimalizm, nowoczesność i funkcjonalność w jednym

Kolejną propozycją dla młodych odbiorców są kamery. Kamera internetowa Logitech C920 HD PRO z podwójnym mikrofonem zapewnia niesamowicie szczegółowe połączenia wideo Full HD z czystym dźwiękiem stereo. Z kolei kamera Logitech StreamCam klasy Premium to prawdziwa gratka dla wszystkich streamerów. Umożliwia przesyłanie strumieniowe na Twitchu czy nagrywanie filmów na YouTube w pełnej rozdzielczości Full HD 1080p z prędkością 60 klatek na sekundę. Bez względu na rodzaj tworzonej treści, kamera StreamCam z systemem automatycznego ustawiania ostrości i kadrowania, zapewnia profesjonalny, płynny i naturalny obraz na ekranie.

Pełna oferta promocyjna dostępna jest w sklepach internetowych: x-komRTV Euro AGDKomputronikMedia ExpertMedia MarktMoreleNeonet. Promocja trwa do 6 czerwca.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl