Hoffen Food Expert – sprawdzi się na grillu

Hoffen Food Expert – Sprawdzi się na grillu

Już od czwartku, 19 maja, w sklepach sieci Biedronka pojawi się do nabycia sporych rozmiarów grill kontaktowy, z którym bez użycia tłuszczu można przygotować przepyszne i zdrowe dania. Sprawdzi się nie tylko w domowej kuchni, ale również na wyjeździe na camping lub pod namioty! Za wysokiej jakości grill zapłacić trzeba będzie jedynie 199 zł.

Hoffen Food Expert
Hoffen Food Expert

Grill posiada moc aż 2000 W, aby w szybki i efektywny sposób przygotować smakowite dania. Do jego głównych funkcji należy grillowanie mięsa, warzyw czy innych produktów spożywczych. Do zestawu dołączono tackę, która odprowadzi nadmiar tłuszczu czy wody, co pozwoli na przygotowanie mniej kalorycznych dań. Ryflowane płyty grzewcze grilla są pokryte nieprzywierającą powłoką, więc istnieje naprawdę niskie ryzyko przypalenia potraw. Co więcej, równie łatwe jest jego wyczyszczenie. Należy jednak pamiętać, że płyty po włączeniu urządzenia są bardzo gorące. Jeśli po przygotowaniu jedzenia pozostały na nich jakieś zabrudzenia po poprzednich potrawach można je zdjąć używając drewnianej, plastikowej lub silikonowej szpatułki do powierzchni teflonowych lub papierowego ręcznika, ale trzeba bardzo uważać, żeby nie ulec poparzeniu.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Grill kontaktowy posiada dwie gałki umiejscowione z przodu urządzenia. Jedna z nich reguluje temperaturę od 120 aż do 210°C, druga zaś odpowiada za funkcję timera, którego zakres sięga maksymalnie 30 minut. Można więc ustawić odpowiednią temperaturę oraz czas, podczas gdy danie robi się praktycznie samo.

Recenzja Kohersen Black Cube – garnki i patelnie

Podczas pracy w trybie zamkniętym możliwe jest ustawienie jednego z pięciu poziomów wysokości pokrywy grilla przy pomocy suwaka regulacji wysokości. To istotne w przypadku przygotowywania większych objętościowo produktów. Grill nie tylko umożliwia pracę z zamkniętą pokrywą grillując potrawy z obu stron naraz, ale również z pokrywą otwartą pod kątem 180° grillując potrawy na obydwu płytach grzewczych jednocześnie. Ten atut mocno stanowi o jego wartości.

Urządzenie od marki Hoffen Food Expert ma nienagrzewający się uchwyt typu cool touch, dzięki czemu ryzyko poparzenia się jest bardzo niskie.

Produkt zaprojektowany jest w prosty i nowoczesny sposób. Wnętrze grilla jest czarne, a z zewnątrz pokryty jest stalą nierdzewną co nadaje mu minimalistycznego wyglądu. To sprawia, że będzie świetnie wyglądał w każdej kuchnii.

Test Xiaomi Mi Smart Air Fryer 3.5L – styl życia zaczyna się w kuchni

Produkt przeszedł pozytywną weryfikację jakości, funkcjonalności i łatwości obsługi niezależnej instytucji badawczej TUV, uzyskując certyfikat. Grill kontaktowy marki Hoffen Food Expert, dostępny będzie w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 199 zł. Produkt od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowany będzie od 19 maja br.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl