Eksperci z Tesli i Spotify na konferencji Agile od Intellias

Eksperci z Tesli i Spotify na konferencji Agile od Intellias

Międzynarodowa IT firma Intellias zbiera światowych ekspertów Agile dla omówienia technik i narzędzi, pomagających firmom w czasach kryzysu

Intellias

1-3 czerwca międzynarodowa IT firma Intellias zorganizuje trzydniową konferencję na temat technik Agile w trudnych czasach. Intellias Agile Days zgromadzi ponad 1000 słuchaczy online z całego świata. Konferencja przyda się Programistom i Testerom, Scrum Masters, Menedżerom Produktów i Menedżerom Projektów, Analitykom Biznesowym, CEO firm informatycznych oraz Trenerom Agile. Zaproszeni eksperci i uczestnicy będą mieli możliwość komunikować się między sobą a wymieniać się pomysłami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Testujemy Nokian WR Snowproof – opona zimowa premium

Tematem konferencji jest „Sztuka utrzymania biznesu w kryzysie”. Znani speakerzy ze Stanów Zjednoczonych, Polski, Hiszpanii, Niemiec, Szwecji i innych krajów nie tylko opowiedzą o codziennych case’ach, ale także podzielą się wiedzą na temat Agile w sytuacjach kryzysowych.

„Agile – to zdrowy sposób na znalezienie rozwiązania, taki sobie trial and error. Dzięki elastycznym procesom opracowania, inżynierowie nie tylko piszą kod, ale prowadzą w pewnym rodzaju badania, wymyślając produkt, który najlepiej odpowiada potrzebom klienta. Te same elastyczne procesy mogą pomóc firmom dostosować się do nowych warunków podczas kryzysu” – komentuje Roman Pavliuk, wiceprezes Digital Strategy w Intellias.

Wśród zaproszonych ekspertów – Joe Justice, który opowie o swoich doświadczeniach w korzystaniu z Agile w Tesla; Piotr Majkowski podzieli się wnioskami odnośnie narzędzi Agile na Spotify; Alex Ballarin, trener Scrum w Scrum.org, opowie o zespołach Scruma zorientowanych na użytkownika; Nikola Bogdanov, współzałożyciel AgilePool, podzieli się swoimi myślami na temat osobistego coachingu; Roman Pavliuk, VP of Digital Strategy w Intellias, opowie o praktyce Product Management serwisów; Jurgen Appelo, autor „Management 3.0”, podzieli się swoim doświadczeniem na temat tego, dlaczego innowacja to coś więcej niż Agile i Lean oraz jak menedżerowie zarządzają systemem, a nie ludźmi.

Agile wspiera firmy i ludzkość ogólnie w czasach kryzysu. Nie idzie tutaj o sytuacje, którą możemy przewidzieć lub na którą możemy zaplanować budżet. To reakcja, która pojawia się w odpowiedzi na wydarzenia. Aby być skutecznym, być człowiekiem który dba o innych, musimy stosować techniki Agile. Na tej konferencji opowiem o tym, czego nauczyłem się podczas pracy z Elonem Muskiem ” – mówi Joe Justice, członek zarządu Agile Business Institute.

Pomimo pandemii koronawirusa i pełnoskalowej rosyjskiej agresji, zespołowi Intellias udało się utrzymać produktywność, a nawet kontynuować globalizację swojej działalności. Dziś firma otwiera nowe biura w Polsce, Bułgarii, Chorwacji, Hiszpanii, Portugalii i Kolumbii. Agile metody pomagają Intellias wybrać właściwą ścieżkę w trudnych czasach.

Mi Smart Band 6 NFC – krótka relacja z płatności zbliżeniowych opaską

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale uczestnicy mogą wpłacać składki na rzecz Ukrainy. Intellias zbiera fundusze dla fundacji “Come Back Alive”, medycyny polowej “Hospitaller” i własnego projektu charytatywnego „Auto dla obrońców”.

Możesz dowiedzieć się więcej o konferencji i zarejestrować się klikając w link.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: