Galaxy S22 5G – odzyskaj 500 zł przy zakupie

Galaxy S22 5G – odzyskaj 500 zł przy zakupie

W ramach najnowszej majowej promocji Samsung przy zakupie smartfonu Galaxy S22 5G można odzyskać 500 PLN . Promocja trwa od 23 maja do 5 czerwca 2022 (termin zakupu).

Samsung Galaxy S22
Samsung Galaxy S22

Jak wziąć udział w promocji?

  1. Kupić smartfon Samsung Galaxy S22 5G w terminie od 23.05. do 05.06.2022 r. w wybranym punkcie u partnera handlowego.[1]
  2. Aktywować zakupiony smartfon do 08.06.2022 r.
  3. Zalogować się do aplikacji Samsung Members na urządzeniu, wypełnić formularz zgłoszenia do promocji w terminie do 12 czerwca, dołączając dowód zakupu.
  4. Wypłata 500 PLN zwrotu nastąpi w ciągu 21 dni kalendarzowych od akceptacji zgłoszenia.

Promocja trwa do 5 czerwca 2022 r. Modele Galaxy S22+ i Galaxy S22 Ultra nie biorą udziału w promocji. Więcej szczegółów oraz regulamin promocji znaleźć można na stronie: https://www.samsung.com/pl/campaign/galaxy-zwrot/

Test Samsung Galaxy S22 Ultra – flagowiec z krwi i kości

_____________________——————————

[1] W promocji biorą udział punkty handlowe (sklepy stacjonarne lub internetowe) prowadzone lub należące do: RTV EURO AGD (EURO-net Sp. z o.o.), oleole.pl (EURO-net Sp. z o.o.), Media Expert (TERG S.A.), electro.pl (TERG S.A.), avans.pl (TERG S.A.), Media Markt (Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.), NEONET S.A., NEO24.PL S.A., Komputronik (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), karen.pl (Komputronik S.A. w restrukturyzacji), x-kom sp. z o.o., al.to sp. z o.o., Vobis (I-Terra Sp. z o.o.), Samsung Brandstores (Matrix Media Sp. z o.o.), Samsung Brandstores  (I-Terra sp. z o.o.), matrixmedia.pl (Matrix Media Sp. z o.o.), Tele Magic Sp. z o.o., 4CV Mobile Sp. z o.o. SP. K (w tym serwis na ul. Postępu 14, Warszawa), serwis na ul. Postępu 14, Warszawa),  Morele.net (Morele.net Sp. z o.o.), Maxelektro.pl (GT GROUP TOMASZEK Sp. z o.o.), Empik S.A. (Sklepy działające na Marketplace https://www.empik.com/empikplace nie biorą udziału w promocji), AB Foto sp. z o.o., samsung.com/pl  (Samsung Electronics Polska sp. z o.o.). Sklepy partnerskie epp.sklepsamsung.pl, sepol.sklepsamsung.pl, sepm.sklepsamsung.pl prowadzone przez I-Terra sp. z o.o. nie biorą udziału w promocji.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl