Setty – przedłużacze i Zasilacz USB w Biedronce

Setty – przedłużacze i zasilacz USB w Biedronce

Już od poniedziałku 23 maja, w sklepach sieci Biedronka pojawią się dwa rodzaje przedłużaczy marki SETTY oraz Zasilacz USB idealny na biurko.

Trzy nowe produkty, które ułatwią życie i pracę w domowym biurze, ale nie tylko. Przedłużacze mogą się sprawdzić również w podróży, na campingu, a Zasilacz USB zapewni wejście do ładowania wielu urządzeń naraz. Produkty będą kosztować 34,99 zł za sztukę.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Zasilacz USB marki Setty to niewielkie urządzenie, które z łatwością można przetransportować, schować w torbie lub wpasować w wyposażenie biurka. Jest w stanie naładować aż 5 urządzeń naraz. Łączona moc wyjść to 30 W.

Przedłużacz okrągły posiada 4 gniazda typu E do podłączenia urządzeń oraz 2 wyjścia USB. Dużą zaletą tego modelu jest zwijany 1,5 metrowy przewód. Dzięki temu można go przechowywać w każdej szufladzie. Udogodnienia dodaje umiejscowiony na przodzie produktu przycisk ON/OFF, który uruchamia przedłużacz. Przydatny przy oszczędzaniu energii elektrycznej.

Przedłużacz podłużny to klasyczny przedłużacz z 5 gniazdkami typu E oraz 2 wyjściami USB. Ten model również posiada przewód o długości 1,5 metra, nie jest on jednak zwijany. Posiada duży włącznik, dzięki któremu można zaoszczędzić trochę energii elektrycznej.

Test Yale Indoor WiFi Camera Pan & Tilt – kamera domowa

Wszystkie produkty dostępne będą w 2 wersjach kolorystycznych – białej i czarnej. Każdy z nich został wykonany z materiału ognioodpornego. Dzięki swej uniwersalności będą pasowały do każdego wnętrza. Co ważne, oba modele przedłużaczy posiadają zabezpieczenie przed dziećmi.

Vive Pro 2 – krótka przygoda z goglami HTC

Zasilacz USB, Przedłużacz okrągły oraz Przedłużacz podłużny marki Setty, dostępne będą w ofercie wszystkich sklepów sieci Biedronka w Polsce, w cenie 34,99 zł za sztukę. Produkt od firmy mPTech Sp. z o.o. oferowany będzie od 23 maja br.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl