Logitech Master MX – odkryj moc i kreatywność

Logitech Master MX – odkryj moc i kreatywność

Logitech poszerza serię Master o dwie nowe klawiatury mechaniczne – pełnowymiarową MX Mechanical i minimalistyczną MX Mechanical Mini – oraz mysz MX Master 3S. Logitech Master to najbardziej wydajne i precyzyjne urządzenia przygotowane z myślą o profesjonalnych twórcach cyfrowych.

Logitech Master MX
Logitech Master MX

„Rośnie społeczność programistów, którzy zakochali się w mechanicznych klawiaturach, kiedy zaczynali grać w gry, a teraz chcą poczuć taką samą precyzję i kontrolę w swoich profesjonalnych klawiaturach biurkowych” powiedziała T. Polyanker, szef działu MX Series w Logitech. „MX Mechanical łączy w sobie to, co najlepsze w obu tych rozwiązaniach – eksperckie doświadczenie Logitech w klawiaturach do gamingu z doświadczeniami unikalnymi dla serii MX Master.”

MX Mechanical i MX Mechanical Mini oferują najnowszą generację niskoprofilowych przełączników mechanicznych. Przełącznik klawiszy Tactile Quiet (brązowy) sprawia, że jest to najcichsza klawiatura mechaniczna Logitech, dająca wyjątkowe odczucie mechanicznego pisania. Klawiatury mają dwukolorowe nasadki klawiszy, co zapewnia optymalną widoczność peryferyjną. Inteligentne podświetlenie, dostępne w sześciu opcjach, automatycznie dostosowuje jasność do oświetlenia otoczenia i wyłącza się, gdy nie jest potrzebne, dbając o efektywne zużycie baterii.

Test Logitech Lift – wyjątkowa mysz

Odpowiedzią na coraz większe potrzeby zaawansowanych twórców jest również mysz MX Master 3S z czujnikiem optycznym o rozdzielczości 8000 DPI, który działa na większości powierzchni – również na szkle – i zapewnia szybszą pracę z monitorami o wysokiej rozdzielczości. Kliknięcia są o 90% cichsze w porównaniu z poprzedniczką MX Master 3 przy zachowaniu tak samo dobrego poczucia precyzji, dzięki czemu można skupić się na pracy, a nie na hałasie.

W MX Master 3S zastosowano elektromagnetyczną rolkę z technologią MagSpeed™, która w sekundę przewija 1000 wierszy, boczne kółko przewijania dla szybszej nawigacji w poziomie, oraz unikalny, ergonomiczny kształt, stworzony na długie godziny komfortowej pracy.

Recenzja Logitech POP Keys i POP Mouse – to pewne, jest wyjątkowy

Nowe urządzenia są dostępne w sprzedaży od 24 maja. Przewidywane ceny detaliczne: klawiatura MX Mechanical – 789 zł, klawiatura MX Mechanical Mini – 699 zł, mysz MX Master 3S – 569 zł.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl