Mio Professional – darmowy montaż kamery i 3 lata gwarancji

Mio Professional – darmowy montaż kamery i 3 lata gwarancji

Zdecydowałeś już, że chcesz wyposażyć swój samochód w widerorejestrator. Wiesz również, że warto zainwestować zarówno w przednią, jak i tylną kamerę do nagrywania zdarzeń na drodze, ponieważ takie rozwiązanie da ci największe poczucie pewności i bezpieczeństwa. Być może masz już nawet upatrzony zestaw kamer samochodowych, ale… wciąż zastanawiasz się, czy będziesz potrafił taki zestaw samodzielnie zamontować?

Mio Professional

Instalacja przedniej kamery to pestka, ale przeciąganie po samochodzie długiego kabla w celu instalacji tylnej kamerki, podłączenie jej do zasilania i synchronizacja z przednią… Jeśli ten proces wydaje ci się skomplikowany i masz wątpliwości, czy mu podołasz, Mio ma dla ciebie idealne rozwiązanie!

„Mio Professional” to zupełnie nowy program marki Mio. Na czym on polega? Kupując dowolny zestaw typu „dual” objęty promocją, nie tylko dostajesz gwarancję darmowego montażu we wskazanym punkcie instalacyjnym, ale dodatkowo otrzymasz na zakupiony sprzęt aż 3 lata gwarancji.

Mio Professional

Jak to działa?

Z promocji „Mio Professional” możesz skorzystać w 3 prostych krokach:

  1. Kup dowolny zestaw urządzeń objętych promocją wraz z usługą instalacji w jednym ze specjalistycznych punktów wskazanych na stronie promocji: miocashback.pl/3lata
  2. Po zakupie i usłudze montażu wykonanym w wskazanym na stronie punkcie instalacyjnym, dokonaj rejestracji. Pamiętaj, że na dowodzie zakupu musi być też informacja o zakupie usługi montażu.
  3. O przedłużonej gwarancji produktów zostaniesz poinformowany drogą elektroniczną. Na twojego maila zostanie przesłany odpowiedni certyfikat.

Promocja „Mio Professional” obejmuje aż sześć zestawów.

Mio Professional

Każdy zestaw składa się z kamery przedniej, kamery tylnej oraz zasilacza trybu parkingowego Mio MiVueTM SmartBox III. Do wyboru mamy następujące zestawy urządzeń:

Akcja o nazwie „Mio Professional” to dopiero początek większego programu przygotowanego dla punktów instalacyjnych, których będziemy zrzeszać pod tym szyldem, dając im poczucie bezpośredniej opieki producenta. Klienci natomiast zyskają poczucie bezpieczeństwa co, spowoduje – jak wszyscy mam nadzieję – jeszcze większe zainteresowanie naszymi produktami – powiedział Łukasz Tetkowski, CEE & DACH Country Marketing Manager Mitac Europe.

źródło: MiTAC

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: