BenQ WDC30 – na bezprzewodową prezentację

BenQ WDC30 – na bezprzewodową prezentację

InstaShow WDC30 to bezprzewodowy system prezentacyjny plug-and-play dla przedsiębiorstw, który łączy w sobie router Wi-Fi 6, 128-bitowe szyfrowanie AES, uwierzytelnianie WPA3 i zgodność z CC EAL6+ oraz spełnia wymagania branży finansowej.

BenQ WDC30
BenQ InstaShow WDC30

BenQ wprowadza na rynek InstaShow WDC30, bezprzewodowy system prezentacji klasy korporacyjnej (dla przedsiębiorstw), spełnieniający z zapasem, rygorystyczne standardy i przepisy dotyczące urządzeń stosowanych w branży finansowej.

WDC30 wyposażony jest w zabezpieczenia to bezprzewodowy system prezentacyjny plug-and-play dla przedsiębiorstw, który łączy w sobie router Wi-Fi 6, 128-bitowe szyfrowanie AES, uwierzytelnianie WPA3 i zgodność z CC EAL6+ oraz spełnia wymagania branży finansowej, takie jak: 128-bitowe szyfrowanie AES, uwierzytelnianie WPA3 i certyfikat Common Criteria EAL6+ (ISI/IEC 15408).

Implementacja technologii plug-and-play sprawia, że wystarczy podłączyć WDC30 i natychmiast, bez instalacji sterowników, po naciśnięciu przycisku synchronizacji, rozpocząć prezentację, wyświetlając ją na wielkim ekranie np. w sali konferencyjnej.

BenQ WDC30
BenQ InstaShow WDC30

Najważniejsze cechy produktu:

  • Wbudowany sprzętowy Wi-Fi 6, Plug & Play ma zasięg do 30 metrów
  • Certyfikowane szyfrowanie spełniające międzynarodowe standardy bezpieczeństwa
  • Zgodność z zestawem Cisco Room Kit
  • Wyjście do 4K 60Hz zapewnia krystalicznie czysty obraz
  • Płynne współdzielenie ekranu przez 4 prezenterów jednocześnie
  • Projekcja z komputerów i urządzeń mobilnych z systemami Windows, iOS czy Android
  • Automatyczny wybór kanału w celu minimalizacji zakłóceń Wi-Fi
  • Zwrotne przesyłanie dotyku ekranu

„InstaShow WDC30 już dziś ma przyszłościowe technologie i gwarantuje pełne bezpieczeństwo danych, co jest istotne teraz, gdy korporacje wracają do osobistych i hybrydowych spotkań. W ostatnich latach wiele firm doświadczyło naruszeń bezpieczeństwa danych, wynikających z ataków na niezabezpieczone urządzenia bezprzewodowe” – powiedział Conway Lee, prezes BenQ Corporation.

Test Poly Studio P21 – kompleksowe rozwiązanie do wideokonferencji

„CC EAL4 jest dzisiaj powszechnie przyjętym standardem branżowym, ale firma BenQ poszła dalej, angażując znaczne dodatkowe zasoby, aby osiągnąć zapewnienie bezpieczeństwa na poziomie EAL6+, spełniając tym samym najwyższe standardy dla szczególnie wrażliwych branż, takich jak usługi finansowe”.

InstaShow WDC30 zapewnia bezproblemową, bezprzewodową prezentację dla maksymalnie 64 uczestników. Wyposażony w szyfrowanie AES-128, uwierzytelnianie WPA3 i zapewnienie bezpieczeństwa na poziomie CC EAL 6+, WDC30 chroni informacje korporacyjne i własność intelektualną przed manipulacją lub niezamierzonym ujawnieniem.

Wyposażony w jedyny w branży router Wi-Fi 6 z uwierzytelnianiem WPA3 zintegrowanym z systemem prezentacji, InstaShow WDC30 zapewnia ultraszybki dwukierunkowy transfer, umożliwiając czterotorowy podział ekranów (z maksymalnie ośmiu urządzeń źródłowych) i płynne odtwarzanie obrazów 4K z szybkością do 60 klatek na sekundę.

Wbudowany na poziomie routera chipset Qualcomm tworzy strefy dużej prędkości obsługujące wielopasmowy ruch multimedialny, wewnętrznie izolując i automatycznie wybierając optymalne kanały Wi-Fi za pośrednictwem CCA (Clear Channel Assessment) dla zapewnienia stabilnej transmisji bezprzewodowej do 30 metrów, zapewniając klarowność prezentacji w małych jak i w większych salach konferencyjnych.

Test Poly Sync 40 – świetny zestaw do wirtualnych spotkań

WDC30 to pełny plug-and-play bez potrzeby instalowania sterowników, obsługa HDCP i pełna zgodność z urządzeniami mobilnymi, tabletami i laptopami Mac, iOS, Windows i Android. Ponadto WDC30 zapewnia funkcję obsługi dotykowej HID i klawisz skrótu włączania/wyłączania mobilnej projekcji dla gospodarzy spotkań, aby mogli skutecznie zarządzać przepływem treści, umożliwiając tylko autoryzowane przesyłanie od podłączonych uczestników.

Przycisk InstaShow jest pokryty nanojonową powłoką srebrową, która eliminuje przenoszenie zarazków przy kontakcie. W testach obejmujących ponad 12 000 podłączeń, badano wytrzymałość kabli na zginanie.

WDC30 dostępny będzie w Polsce na przełomie czerwca i lipca br. Cena nie została jeszcze ustalona.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: