Łap wakacje marzeń z T-Mobile – poczuj klimat wakacji

Łap wakacje marzeń z T-Mobile – poczuj klimat wakacji

T‑Mobile już dzisiaj, 24 maja, rusza z kolejną letnią edycją konkursu doładowań T‑Mobile na kartę, Heyah na kartę oraz MIX o nazwie: „Łap wakacje marzeń z T‑Mobile”, w którym do wygrania jest voucher o wartości 15 000 zł na wymarzone wakacje oraz wiele innych atrakcyjnych nagród.

Łap wakacje marzeń

Wiele osób snuje już wakacyjne plany i surfuje w internecie poszukując inspiracji na tegoroczne podróże. Jakie destynacje będą najpopularniejsze w tym roku? Tego dowiemy się za kilka miesięcy, ale już teraz w T‑Mobile chce sprawić, żeby ten letni wyjazd był spełnieniem marzeń – rusza z konkursem, w którym do wygrania jest voucher (lub ekwiwalent pieniężny) o wartości 15 000 zł do wykorzystania na wybraną podróż dostępną na stronie www.travelplanet.pl.

Vive Pro 2 – krótka przygoda z goglami HTC

Konkurs rozpoczyna się 24 maja i potrwa aż do 25 lipca 2022 r. Aby wziąć w nim udział, należy doładować konto za minimum 30 zł przez internet na stronie www.doladowania.t-mobile.plwww.doladuj.heyah.pl lub za pośrednictwem konta bankowego.

Następnie na stronie www.konkurst-mobile.pl wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „Jak łapiesz wakacyjny luz?”. Tutaj można puścić wodze fantazji i dać upust swojej kreatywności. Potem wystarczy tylko wysłać zgłoszenie i czekać na wyniki.

Oprócz nagrody głównej, do wygrania są 3 telefony iPhone 13, 20 telefonów iPhone 12 oraz 100 doładowań o wartości 50 zł. Łącznie aż 124 nagrody.

Test Oppo Watch Free – z OSleep do monitorowania chrapania

Organizatorem konkursu jest Brainstorm Sp. Z.O.O na zlecenie Blue Media S.A. przy udziale T‑Mobile Polska S.A.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie: www.konkurst-mobile.pl.

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: