Trust Redex – 50 godzin grania

Trust Redex – 50 godzin grania

Trust, popularna marka produkująca sprzęt dla graczy i elektronikę użytkową, kolejny raz w krótkim czasie poszerza gamę gamingowych, bezprzewodowych produktów. Do słuchawek Trust GXT 391 Thian, które niedawno trafiły na polski rynek, dołącza mysz Trust GXT 980 Redex.

Trust Redex

Do 50 godzin na baterii

Trust Redex to mysz zaprojektowana z myślą o graczach praworęcznych. Bateria, w którą ją wyposażono, pozwala na ciągłą grę nawet przez 50 godzin. Tuż po wyczerpaniu akumulatora urządzenie można podłączyć do komputera w celu naładowania, jednocześnie kontynuując zabawę w ulubionym tytule. Projektanci zadbali o niskie opóźnienia w trybie bezprzewodowym, dzięki czemu nie odczujemy żadnych lagów.

Recenzja: Trust Qylo Fast i Trust Primo Wireless – ładowarka Qi i Power Bank

Dostosuj Trust Redex do własnych upodobań

Mysz GXT 980 Redex wyposażona została w bardzo trwałe, mechaniczne przełączniki Kailh. Nie dość, że mogą wytrzymać nawet 80 milionów kliknięć, to gwarantują niezawodne działanie nawet w najbardziej zażartych wirtualnych bojach. Poza dwoma głównymi przyciskami, Redex posiada także cztery inne programowalne przyciski. Użytkownicy myszki mogą też dostosować do własnych wymagań niezwykle precyzyjny sensor optyczny, wybierając czułość od 200 do 10 000 DPI.

Test Trust GXT 244 Buzz – mikrofon do streamingu

Podświetlenie w przypadku tego modelu zastosowano w trzech miejscach: pod scrollem, na grzbiecie myszy pod logo oraz u dołu jej tylnej części. Co istotne, można nim sterować poprzez oprogramowanie. To pozwala także na tworzenie makr i programowanie poszczególnych przycisków.

Najważniejsze cechy Trust GXT 980 Redex:

  • Czułość od 200 do 10 000 DPI,
  • Niskie opóźnienie w trybie bezprzewodowym. Graj bez kabla lub z kablem, kiedy ładujesz myszkę,
  • Wbudowana bateria, którą można ładować, pozwala na do 50 godzin ciągłej gry,
  • Podświetlenie RGB wprowadzi cię w gamingowy nastrój,
  • Trwałe mechaniczne przełączniki Kailh: wytrzymają nawet do 80 milionów kliknięć,
  • 6 programowalnych przycisków.

Gamingowa, bezprzewodowa myszka Trust GXT 980 Redex jest już dostępna w sklepach. Można ją nabyć w Media ExpertRTV Euro AGD i Morele.net.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: