Computex 2022: ZOTAC – cały wszechświat nowych możliwości

Computex 2022: ZOTAC – cały wszechświat nowych możliwości

ZOTAC

ZOTAC Technology, światowy producent innowacyjnych rozwiązań, dołącza do targów COMPUTEX 2022. Na zwiedzających wirtualne stoisko czekają ekskluzywne premiery sprzętowe marki ZOTAC. Od gotowego na metavers przenośnego komputera osobistego i profesjonalnej mini-stacji roboczej, aż po najmniejszy system o pełnej funkcjonalności i najnowsze karty graficzne. Mocna oferta innowacyjnych produktów czeka na wszystkich odwiedzających, aby pomóc im na nowo odkryć sposoby jak tworzyć, bawić się i pracować w nowym, cyfrowym wszechświecie.

NOWY LIDER RYNKU PRZENOŚNYCH KOMPUTERÓW OSOBISTYCH

ZOTAC VR GO 4.0
ZOTAC VR GO 4.0

Nowej generacji komputer ZOTAC VR GO 4.0 daje niespotykaną wolność poruszania się i niezawodne opcje łączności, których nie oferuje żadne inne urządzenie VR. Nowy przenośny komputer w formie plecaka VR GO 4.0 wyposażony został w jeszcze bardziej zaawansowane technologie. Pozwala on indywidualnym twórcom oprogramowania i projektantom 3D wizualizować i kreować treści do cyfrowej rozrywki i innych zastosowań technicznych w rzeczywistości wirtualnej (VR), rozszerzonej (AR) lub mieszanej (MR). Wszystkim innym użytkownikom obecność wydajniejszych podzespołów zapewni wyższą jakość obrazu i lepsze wrażenie podczas zanurzenia się w wirtualnej rzeczywistości.

NAJCIEŃSZA PROFESJONALNA STACJA ROBOCZA

ZBOX QTG7A4500
ZBOX Mini PC – ZBOX QTG7A4500

Zupełnie nowa, najwydajniejsza stacja robocza ZBOX Mini PC – ZBOX QTG7A4500 – pozwala projektantom, inżynierom, analitykom danych i twórcom pracować szybciej niż kiedykolwiek wcześniej. Mieści się ona w najmniejszej możliwej formie obudowy. Jest to pierwsze połączenie komputera z serii ZBOX Mini PC z profesjonalną kartą graficzną NVIDIA RTX  A4500 opartą na architekturze NVIDIA Ampere, która oferuje moc ray tracingu, symulacji i sztucznej inteligencji w czasie rzeczywistym.

Układ graficzny, wsparty wielordzeniowym i wielowątkowym procesorem Intel® Core™ i7, oferuje wysoką wydajność nawet przy dużym obciążeniu pamięci i doskonałe parametry generowania grafiki. ZBOX QTG7A4500 zapewnia płynne i responsywne doświadczenia przy wykonywaniu wielu wymagających zadań jednocześnie.

NAJMNIEJSZY KOMPUTER TYPU DESKTOP PC O PEŁNEJ FUNKCJONALNOŚCI

ZBOX PI336 pico
ZBOX PI336 pico

Odkryj nieograniczone możliwości dzięki ZBOX PI336 pico. Komputer ZBOX pico posiada preinstalowany system Windows 11, może wyświetlać obraz w rozdzielczości 4K, a jego design został odświeżony. I wciąż mieści się w kieszeni.

Dzięki obsłudze jednoczesnego wyświetlania obrazu w 4K na dwóch ekranach, rozszerzalnej przestrzeni dyskowej opartej o karty micro SDXC, portom rozszerzeń takiej samej wielkości, jak w komputerach stacjonarnych oraz wbudowanej pamięci operacyjnej i masowej, ten najmniejszy na świecie, w pełni wyposażony, komputer osobisty, może być bazą do aplikacji funkcjonujących w chmurze, pozwalając na realizowanie prostych codziennych zadań na miejscu lub zdalnie. Otwiera on także rozmaite możliwości biznesowe.

Recenzja GONET.TV – inteligentna telewizja internetowa – czy warto?

TOPOWE KARTY GRAFICZNE DLA GRACZY I TWÓRCÓW

Najnowsza seria kart graficznych ZOTAC GAMING GeForce RTX™ 30 zapewnia potężną wydajność, by zaoferować najlepsze wrażenia w najpopularniejszych grach i aplikacjach dla twórców. Linia kart graficznych oparta o architekturę NVIDIA Ampere oferuje szybką pamięć GDDR6X, rdzenie RT drugiej generacji, rdzenie Tensor trzeciej generacji zapewniające najnowocześniejsze funkcje AI, w tym technologie NVIDIA DLSS, NVIDIA Reflex, NVIDIA Broadcast i szerokie wsparcie przyspieszenia sprzętowego grafiki w szerokiej gamie aplikacji dla twórców.

  • ZOTAC VR GO 4.0 – Strona produktu
    Dostępność: koniec Q2 / początek Q3 2022
  • ZOTAC ZBOX QTG7A4500 – Strona produktu
    Dostępność: koniec Q2 / początek Q3 2022
  • ZOTAC ZBOX PI336 PICO – Strona produktu
    Dostępność: koniec Q2 / początek Q3 2022

 

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: