Skyscanner i Petal – to udana podróż

Skyscanner i Petal – to udana podróż

Huawei oferuje swoim klientom dostęp do tysięcy ofert lotów, hoteli i wynajmu samochodów za pośrednictwem Wyszukiwarki Petal i Map Petal. Wszystko to dzięki współpracy z firmą Skyscanner, dostawcą globalnych informacji o podróżach. Oznacza to łatwiejszy i szybszy dostęp do ważnych informacji dla podróżnych w okresie wakacyjnym.

Skyscanner i Petal

Skyscanner Flight Search API, aplikacja zapewniająca globalny dostęp do informacji od ponad 1000 dostawców usług podróżniczych, została zintegrowana z Huawei Mobile Services – Wyszukiwarką Petal i Mapami Petal. Użytkownicy Huawei od teraz mogą łatwo wyszukać i porównać loty, hotele i wypożyczalnie samochodów na całym świecie, zanim zostaną przekierowani na platformy dostawców w celu sfinalizowania zakupu.

Uważamy, że jest to doskonały moment, aby zachęcić naszych użytkowników do podróżowania. Chcemy wspierać ducha przygody poprzez współpracę z markami z branży turystycznej, aby uczynić z Wyszukiwarki Petal  skutecznego i niezawodnego towarzysza każdej podróży – powiedział Jaime Gonzalo, VP Huawei Mobile Service Europe.

Test Huawei Watch GT 3 PRO Ceramic

W miarę jak znikają ograniczenia w podróżowaniu, liczba rezerwacji wakacyjnych rośnie z dnia na dzień. Najnowsze badania przeprowadzone na zlecenie Skyscanner wykazały, że aż 86% podróżnych planuje wydać na podróże więcej lub tyle samo pieniędzy, co przed pandemią. Popyt na podróże powraca na całym świecie, a liczba globalnych wyszukiwań haseł związanych z podróżami wzrasta z miesiąca na miesiąc.

Sonja Balcer, Director of Affiliate Marketing w Skyscanner komentuje: – Cieszymy się z nawiązania współpracy z Huawei, która umożliwi wyszukiwanie lotów w Wyszukiwarce Petal za pomocą naszego wiodącego w branży API. Użytkownicy Wyszukiwarki Petal będą teraz mogli znaleźć miliony lotów na całym świecie. Wszystko to w zasięgu ręki, szybko i z najbardziej konkurencyjnymi cenami lotów. Nasza współpraca przypada na ważny okres dla branży turystycznej i cieszymy się, że w najbliższych miesiącach i latach będziemy wspólnie odnosić sukcesy zarówno globalne, jak i lokalne.

Test P50 Pocket, czyli składany smartfon

Wyszukiwarka Petal  oferuje unikalne rekomendacje w kanale podróżniczym, w którym wyświetlane są oferty. Pomogą one każdemu podróżnikowi przygotować wyjątkową podróż. Dostęp do kanału jest możliwy zarówno poprzez aplikację Petal, wersję internetową Wyszukiwarki Petal, Asystenta Huawei, jak i za pomocą paska wyszukiwarki zintegrowanego z EMUI.

O Skyscanner

Założona w 2003 r. firma Skyscanner jest wiodącym serwisem usług turystycznych, który stawia podróżnych na pierwszym miejscu. Każdego miesiąca Skyscanner pomaga milionom ludzi w 52 krajach i ponad 30 językach znaleźć najlepsze oferty lotów, hoteli i wynajmu samochodów. Skyscanner jest dostępny na komputerach stacjonarnych i smartfonach, a jego wysoko oceniana aplikacja ma 100 milionów pobrań. Współpracując z 1200 partnerami turystycznymi, misją Skyscanner jest przewodzenie globalnej transformacji w kierunku nowoczesnego i zrównoważonego podróżowania.

O wyszukiwarce Petal

Wyszukiwarka Petal jest napędzana sztuczną inteligencją, która niezwykle ułatwia wyszukiwanie informacji w sieci użytkownikom Huawei. Stworzona w 2020 roku, Petal pozwala użytkownikom znaleźć ich ulubione aplikacje mobilne,  wiadomości, zdjęcia, filmy, zakupy, usługi lokalne, loty, hotele a także obsluguje wyszukiwanie w 20 innych, najpopularniejszych kategoriach. Posiada wiele innowacyjnych funkcji w porównaniu z innymi wyszukiwarkami i została zaktualizowana o nowe ulepszenia, aby zapewnić użytkownikom całkowicie nowe doświadczenia związane z wyszukiwaniem.

Wyszukiwarka Huawei jest zgodna z ogólnym rozporządzeniem UE o ochronie danych (GDPR), lokalnymi przepisami i standardami bezpieczeństwa oraz posiada certyfikat ePrivacySeal GDPR. Wyszukiwarka Petal Search jest preinstalowana na każdym nowym smartfonie lub tablecie Huawei, a użytkownicy mogą ją również pobrać z AppGallery lub przeglądarki internetowej, a także łatwo uzyskać dostęp do wersji internetowej (www.petalsearch.com) z dowolnego urządzenia.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: