„Nie” dla kurzu i alergenów – do 600 zł zwrotu

„Nie” dla kurzu i alergenów – do 600 zł zwrotu

Poświęcając swój czas na odkurzanie chcemy, aby było ono naprawdę efektywne. Nie bez znaczenia jest też wygoda, jaką gwarantują bezprzewodowe odkurzacze pionowe, a także względy ekonomiczne – teraz kupując odkurzacz Samsung Jet i dedykowaną dla niego stację czyszczącą możesz otrzymać nawet do 600 zł zwrotu na konto.

Samsung Jet / kurzu i alergenów
Samsung Jet

Obecnie bezprzewodowe odkurzacze pionowe i automatyczne cieszą się dużym zainteresowaniem polskich konsumentów*. Te pierwsze, choć designem najbardziej zbliżone są do odkurzaczy tradycyjnych, dzielą dziś od nich lata świetlne. Odkurzacze Samsung Jet™ łączą w sobie najbardziej zaawansowane technologie podnoszące efektywność sprzątania i higienę, z rozwiązaniami dla wygody użytkownika. A przecież o to w tym wszystkim chodzi.

„Nie” dla kurzu i alergenów

Przyjemniej i zdrowiej spędza nam się czas w wysprzątanych pomieszczeniach, w których obecność cząsteczek kurzu i alergenów ograniczona jest do minimum. Bezprzewodowy odkurzacz Samsung Jet™ z silnikiem Digital Inverter o mocy aż do 550 W gwarantuje użytkownikom naprawdę efektywne sprzątanie. Urządzenie wyposażone jest w wielowarstwowy systemem filtracji, wyłapujący aż do 99,999% mikrocząsteczek, takich jak kurz i alergeny**. Odkurzacz wyposażono w bogatą ofertę akcesoriów umożliwiającą skuteczne sprzątanie powierzchni każdego rodzaju, w tym specjalnie zaprojektowaną elektroszczotkę Soft Action, która skutecznie zbiera wszelkie zabrudzenia.

W ofercie Samsung znajdziemy także dodatkowe akcesorium – nowoczesną stację czyszczącą, pozwalającą na proste i sterylne opróżnianie pojemnika, bez konieczności otwierania go***. Dzięki niej proces sprzątania jest jeszcze bardziej higieniczny.

Test Samsung Galaxy S21 FE 5G – z myślą o użytkownikach

„Tak” dla maksymalnej wygody

Efektywność odkurzania idzie w parze z wygodą. Dzięki zastosowanej w szczotce obrotowej głowicy 180° Samsung Jet™  prowadzi się z lekkością docierając do każdego zakamarka mieszkania. Odkurzacz jest lekki i poręczny, a teleskopowa rura z 4-poziomową regulacją długości pozwala dostosować jej długość do naszego wzrostu. Wytrzymała bateria umożliwia pracę odkurzacza bez przerwy na ładowanie nawet do 60 minut****.

Jet wyposażony został także w wolnostojącą stację ładującą, która utrzymuje urządzenie w stałej gotowości do pracy. Zintegrowany cyfrowy wyświetlacz umożliwia sprawdzenie czy odkurzacz zawsze działa optymalnie. Możemy sprawdzić stan urządzenia, na przykład jego poziom mocy i rodzaj szczotki. W przypadku problemów ze szczotką otrzymamy powiadomienie, co znacząco ułatwia kontrolę nad odkurzaczem i sprzątanie. Zarówno pojemnik, jak i system filtrujący nadają się do mycia pod bieżącą wodą, co ułatwia nam utrzymanie go w czystości.

Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Skorzystaj z ostatnich dni promocji Samsung

Z pomocą Samsung Jet odkurzanie staje się efektywne, wygodne a za sprawą trwającej promocji także bardziej ekonomiczne. Tylko teraz, kupując to urządzenie możesz otrzymać aż do 400 zł zwrotu na konto, a dokupując do niego stację czyszczącą –  aż do 600 zł zwrotu na konto. Wystarczy, że zarejestrujesz zakup i zostawisz opinię o produkcie.

Promocja Samsung trwa do 31 maja 2022 r. lub do wyczerpania puli zwrotów.

Szczegółowe informacje na temat promocji Samsung, w tym regulamin, dostępne są na stronie www.jet.samsung.pl.

_____________________———————————

* Aż 44% odkurzaczy sprzedanych w Polsce w 2021 stanowiły bezprzewodowe odkurzacze pionowe i automatyczne – na podstawie danych GfK POS Tracking Vacuum Cleaners Jan – Dec 2021.
** Testy oparte na standardzie międzynarodowym IEC 62885-2, paragraf 5.11, w trybie maksymalny. Testy przeprowadzone przez SLG (Schubert Leiter Geratesicherheit).
*** Stacja sprzedawana jest osobno.
****Na podstawie wewnętrznych testów przy wykorzystaniu minimalnego poziomu mocy, bez użycia dodatkowych akcesoriów.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]