IP To robota Jet Bot’a – robot sprzątający Samsung w akcji

IP To robota Jet Bot’a – robot sprzątający Samsung w akcji

Kwestie związane z domową higieną są dla nas ważniejsze niż kiedykolwiek. Jednocześnie nie chcemy przecież poświęcać całego swojego wolnego czasu na porządki. Na szczęście sprzątanie to wymarzona robota dla Jet Bot’a. Poznaj bliżej inteligentne urządzenie od Samsung.

IP To robota Jet Bot’a

Odkurzanie podłóg jest równie ważne, jak i uciążliwe. Szczególnie, jeśli w domu mieszkają zwierzęta. Jest jednak podstawą, jeśli chcemy stworzyć bezpieczną i higieniczną przestrzeń do życia dla domowników. A gdyby tak dom sprzątał się sam? To marzenie wielu z nas, które już dziś może się częściowo spełnić. Dzięki inteligentnemu robotowi sprzątającemu od Samsung ten czasochłonny i męczący obowiązek, jakim jest odkurzanie, możemy wykreślić z naszej listy „ do zrobienia”. Od teraz to robota dla Jet Bot’a.

Reklamy

Inteligentny pomocnik, któremu możesz zaufać

Regularne sprzątanie nie jest jedynie kwestią zachowania idealnego porządku, ale także zdrowia domowników. Na podłodze zalegają zanieczyszczenia, które przynosimy z zewnątrz, a także okruchy jedzenia, sierść naszych pupili, włosy, martwy naskórek i szkodliwe roztocza.

Robot sprzątający Jet Bot jest w stanie określić rodzaj powierzchni, którą musi oczyścić. Korzystając z tych informacji urządzenie może automatycznie regulować moc ssania w celu uzyskania najbardziej zoptymalizowanych efektów. Szczotka o wysokiej skuteczności dokładnie wyczyści dywany i twarde podłogi. Zastosowany w urządzeniu -warstwowy system filtracji wychwytuje aż do 99,99% mikropyłów, w tym cząstki o rozmiarze 0,5 ~ 4,2 μm, nie pozwalając im wydostać się na zewnątrz Jednak to jeszcze nie wszystko – po zakończonym sprzątaniu robot automatycznie powróci do stacji czyszczącej, która opróżni pojemnik na kurz. Higienicznie i bezproblemowo.

Test Samsung Jet 90 premium – odkurzacz 550 W w akcji

Mniej obowiązków, a większy porządek

Precyzyjne odkurzenie domu, szczególnie o dużej powierzchni na której obecne są liczne meble, stanowi nie lada wyzwanie. Ale nie dla Jet Bot’a AI+. Jest on bowiem pierwszym na świecie robotem sprzątającym posiadającym aktywny sensor 3D oraz rozwiązanie Intel® Movidius. Kamera 3D rejestruje obraz i powoduje, że urządzenie porusza się z precyzją, rozpoznając i klasyfikując zarówno drobne przedmioty pozostawione na podłodze, jak np. klocki czy słuchawki, jak i inne urządzenia czy meble. Dodatkowym udogodnieniem jest możliwość zdalnego sterowania robotem przy pomocy aplikacji SmartThings.

Zaledwie jednym dotknięciem możemy uruchomić bądź zatrzymać urządzenie, ustalić harmonogram sprzątania, a nawet sprawdzić gdzie zostało już odkurzone. Funkcja Select & Go pozwala zaplanować pracę Jet Bota, wybierając do odkurzenia jedno lub kilka pomieszczeń. Aplikacja może być także wykorzystywana do niestandardowego definiowania wirtualnych stref Bez Dostępu. To Jet Bot pracuje, a my możemy zająć się czymś przyjemniejszym.

Test Samsung Galaxy A53 5G – w codziennym użytkowaniu

Dyskretne sprzątanie z funkcją monitoringu  

Sprzątanie to wymarzona robota dla Jet Bota, ale to inteligentne, skuteczne i zarazem higieniczne urządzenie posiada jeszcze jedną dodatkową funkcję. Za pomocą trybu Jet Live, który wykorzystuje przednią kamerę urządzenia do transmisji obrazów wideo na żywo za pośrednictwem aplikacji SmartThings, użytkownicy mogą zdalnie nadzorować swój dom a także doglądać zwierząt domowych.

W trybie monitorowania możemy pojechać w dowolne miejsce w domu i skorzystać z podglądu pomieszczenia. Inteligentne urządzenie obsługuje również szyfrowanie end-to-end, dzięki czemu nagrania wideo są bezpieczne i mogą być oglądane tylko przez autoryzowanego użytkownika. Samsung Jet Bot sprawi, że nasz dom będzie nie tylko perfekcyjnie czysty, ale i bezpieczny.

Więcej o robotach sprzątających Samsung Jet Bot, Jet Bot+ oraz Jet Bot AI+: https://jetbot.samsung.pl/

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]