realme GT NEO 3 z 150W UltraDart Charging – w Europie 8 czerwca

realme GT NEO 3 z 150W UltraDart Charging – w Europie 8 czerwca

realme, najszybciej rozwijająca się marka smartfonów na świecie, wprowadza najnowszą serię telefonów GT NEO 3 na europejski rynek.

Dzięki zastosowaniu technologii 150W UltraDart Charging w modelu GT NEO 3 150W wystarczy zaledwie 5 minut, aby naładować telefon od 0 do 50%. Natomiast GT NEO 3T, potrzebuje do tego zaledwie 12 minut, co czyni go najszybciej ładującym się smartfonem w swojej kategorii. Poza wydajnością, nowe modele realme odznaczają się również wyjątkowym designem, nawiązujących do świata wyścigów i wysokich prędkości.

realme GT Neo 3
realme GT Neo 3

GT NEO 3: Najszybciej ładujący się smartfon świata

realme GT NEO 3, wyposażony w technologię UltraDart Charging o mocy 150W, jest najszybciej ładującym się smartfonem na świecie. 5 minut to czas, którego potrzebuje, aby naładować się od 0 do 50% baterii. realme GT NEO 3 charakteryzuje się również wyższym współczynnikiem konwersji ładunku baterii, wydajnością ładowania i niższymi stratami energii.

Test realme GT Neo 2 5G – mistrz średniej półki?

Dodatkowo, smartfon jako pierwszy telefon dostępny w Europie, wyposażono w procesor MediaTek Dimensity 8100 z technologią HyperEngine 5.0, która zapewnia doskonałą wydajność oraz możliwość oszczędzania energii.

realme GT NEO 3
realme GT NEO 3

GT NEO 3T: Połączenie wydajności i designu

realme GT NEO 3T został wyposażony w 80 W SuperDart Charge, procesor Snapdragon 870 i design inspirowany światem motoryzacji. Poza klasyczną edycją, marka realme nawiązała również ponowną współpracę z Dragon Ball Z, której efektem jest limitowana edycja realme GT NEO 3T.

realme GT NEO 3 / GT NEO 3T

Premiera nowej serii nastąpi 8 czerwca. O dostępności i cenach wybranych modeli z serii realme GT NEO 3 w Polsce poinformujemy już niebawem.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: