i-PRO mini – więcej niż tylko bezpieczeństwo

i-PRO mini – więcej niż tylko bezpieczeństwo

Stylowa i kompaktowa kamera sieciowa wspierana sztuczną inteligencją doskonale wkomponowuje się w każde otoczenie i zapewnia więcej niż tylko bezpieczeństwo

Firma i-PRO, światowy lider w dziedzinie profesjonalnych systemów bezpieczeństwa, wprowadza na rynek nową kamerę sieciową i-PRO mini. Dzięki kieszonkowej obudowie i pełnej funkcjonalności analityki sztucznej inteligencji, kamera i-PRO mini stanowi kolejną generację mniejszych, dyskretnych, inteligentnych kamer do nadzoru sklepów detalicznych i innych przedsiębiorstw, zapewniając nie tylko bezpieczeństwo, ale i analizę biznesowo-operacyjną, zgodnie ze strategią maksymalizacji wykorzystania sztucznej inteligencji w produktach i-PRO.

Test Yale Indoor WiFi Camera Pan & Tilt – kamera domowa

Mimo że kamera i-PRO mini jest wyjątkowo mała, dzięki zaawansowanemu przetwarzaniu sztucznej inteligencji na krawędzi obudowy może szybko przetwarzać duże ilości danych, uruchamiając jednocześnie do trzech aplikacji analitycznych. Oparte o mechanizmy AI wykrywanie obiektów zapewnia lepszy nadzór i ogranicza liczbę fałszywych alarmów, dostarczając jednocześnie cennych informacji operacyjnych i marketingowych.

Bezpłatna analityka oparta na sztucznej inteligencji pozwala na dokładne wykrywanie osób, analizując takie czynniki jak kolor, górna/dolna część garderoby czy rysy twarzy. Kamera obsługuje także monitorowanie i liczenie osób oraz funkcję ochrony prywatności AI, która pikseluje poszczególne twarze lub całe ciało w celu zachowania zgodności z przepisami GDPR.

Kamera i-PRO wykorzystująca sztuczną inteligencję jest łatwa w obsłudze i nie wymaga dodatkowego sprzętu ani nakładu kosztów. Przetwarzanie analityczne w trybie brzegowym zmniejsza obciążenie sieci, a zarządzanie danymi wizyjnymi można łatwo realizować za pośrednictwem systemu zarządzania video i-PRO lub innych wiodących producentów systemów VMS.

Recenzja Tapo C110 i Tapo C210 – ciągła ochrona mienia

Zgodnie ze strategią otwartej sztucznej inteligencji firmy i-PRO, zestaw SDK (Software Developer Kit) umożliwia integrację specjalistycznych aplikacji innych firm, zapewniając dostęp do szerokiej gamy procesów automatyzacji i aplikacji, takich jak monitorowanie stanu zapasów na półkach z produktami.

Urządzenie i-PRO mini o poręcznych rozmiarach (szerokości ok. 10 cm, wysokości ok. 5 cm i głębokości ok. 2 cm) zapewnia wysoki stopień bezpieczeństwa zaprojektowany specjalnie do zastosowań, w których potrzebna jest kamera z analityką AI, ale nie powinna się wyróżniać na tle eleganckiego i czystego otoczenia. Zgodny z normą NDAA, 2MP 30fps sensor i-PRO mini zapewnia wyraźne i dokładne obrazy dla potężnego wbudowanego procesora Ambarella AI i wyznacza nowy standard dla inteligentnego czujnika wykorzystującego sztuczną inteligencję, który pozostaje praktycznie niewidoczny w większości środowisk.

Kamera i-PRO mini przełamuje segment tradycyjnych kamer kompaktowych, łącząc elegancką, dyskretną konstrukcję z wydajną analityką AI. Właściciele firm mogą w prosty sposób wykorzystać nagrania z monitoringu do odblokowania cennych analiz marketingowych, aby uzyskać wgląd w zachowania i nawyki klientów – powiedział Gerard Figols, prezes i-PRO EMEA.

Firma i-PRO jest liderem w branży rozwiązań, które wymagają wydajnego, dyskretnego sprzętu do obliczeń brzegowych, bez konieczności kompromisu między rozmiarem kamery, wydajnością i wiedzą biznesową nowej generacji. Nowy model i-PRO mini ilustruje nasze zaangażowanie w ciągłe innowacje i naszą misję, aby możliwości AI stały się powszechnie dostępne na rynku nadzoru jako zaufany partner nowej generacji dla branży zabezpieczeń – dodaje Figols

Test D-Link DCS-6100LH – kontrola mieszkania z drugiego końca świata

Wprowadzenie kamery i-PRO mini jest najnowszym dodatkiem do szybko rozwijającej się linii kamer serii S z obsługą AI, która wprowadza na rynek wysokiej jakości rozdzielczość i precyzyjną analitykę na krawędzi. Na początku tego roku firma i-PRO zobowiązała się również do utrzymania cen oraz wprowadzenia usługi szybkiej dostawy, aby zapewnić dostępność produktów w obliczu szybkiej inflacji i niedoborów komponentów w branży.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej i-PRO.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: