T-Mobile – 5 GB w prezencie i kibicuj

T-Mobile – 5 GB w prezencie i kibicuj razem z nami

Już 1 czerwca nasza reprezentacja w piłce nożnej zmierzy się z Walią w ramach Ligii Narodów UEFA. Z tej okazji dla fanów tego sportu – i nie tylko – T-Mobile przygotowało w prezent w postaci bezpłatnej paczki 5 GB do wykorzystania w kraju. Bonus można odebrać w aplikacji „Mój T‑Mobile” od 1 do 7 czerwca.

5 GB w prezencie

Aby odebrać prezent, wystarczy w dniach 1-7 czerwca zalogować się do aplikacji „Mój T‑Mobile” i aktywować bezpłatny bonus w postaci paczki 5 GB. Z dodatkowych gigabajtów korzystać można na terenie Polski i oglądać swobodnie mecze naszej reprezentacji w dowolnym miejscu.

Test Motorola edge 30 – szansa, by sporo zaoszczędzić na flagowcach

Prezent jest dostępny zarówno dla naszych klientów abonamentowych (korzystających z taryf T, T DATA), jak i użytkowników oferty na kartę (korzystających z taryf GO!, Frii) oraz MIX (Frii Mix). W przypadku osób posiadających abonament pakiet będzie ważny do końca cyklu rozliczeniowego. Klienci ofert na kartę i MIX otrzymają zaś dodatkowe GB na 7 dni.

Więcej informacji można znaleźć w regulaminie dostępnym na stronie https://www.t-mobile.pl/c/oferta-specjalna/dobrze-ze-jestes.

Liga Narodów UEFA 2022/23 w piłce nożnej rozpocznie się 1 czerwca dla reprezentacji Polski meczem z Walią. „Biało-Czerwoni” zagrają po raz pierwszy od dwóch miesięcy, kiedy to w finale baraży o mistrzostwa świata pokonali Szwedów 2:0 na Stadionie Śląskim w Chorzowie i zapewnili sobie tym samym udział na mundialu w Katarze

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: