Vitaly Sedler – dla polskich kolegów Ukrainy

#SolidarniZUkrainą – Thank-you letter from Vitaly Sedler, President of Association IT Ukraine – ten list jest podziękowaniem dla polskich kolegów za wsparcie ukraińskiej społeczności IT w czasach wielkich prób. 

Thank-you letter from Vitaly Sedler, President of Association IT Ukraine
Thank-you letter from Vitaly Sedler, President of Association IT Ukraine

Dziś to Polska jest naszym głównym partnerem strategicznym

To w najmroczniejszych czasach dostrzegamy prawdziwą siłę i światło w innych. Ukrainę i Polskę łączą wieloletnie relacje oparte na partnerstwie i szacunku. Od początku wojny te relacje uległy jedynie wzmocnieniu. Do tej pory do Polski ewakuowało się już ponad 25 000 przedstawicieli ukraińskiej branży IT. Większość z nich to kobiety, niektóre z dziećmi i bliskimi krewnymi. Przywitano ich i wsparto jak przyjaciół. To pozwoliło im kontynuować pracę, a dzięki temu pomagać Ukrainie, naszej armii oraz wszystkim ofiarom rosyjskiej inwazji. Widzimy i słyszymy również setki historii o polskich informatykach zostających wolontariuszami, wspierających Ukrainę finansowo, humanitarnie oraz pomagających naszym obywatelom przystosować się do życia w nowym kraju. To wielki wkład w nasze wspólne zwycięstwo nad wrogiem.

Reklamy

Jako Prezes Stowarzyszenia IT Ukraine pragnę podziękować wszystkim podmiotom reprezentującym polską branżę IT. Ukraiński sektor informatyczny mocno odczuwa Wasze wsparcie. Dzięki Waszej gościnności i dobremu otoczeniu gospodarczemu tylko w ostatnim miesiącu kilkadziesiąt ukraińskich firm informatycznych ogłosiło otwarcie swoich biur i centrów rozwoju w Polsce, a także przyspieszyło rozwój już istniejących placówek. Aktywnie zatrudniają oni polskich oraz ukraińskich specjalistów i specjalistki  na nowo otwarte stanowiska. Jestem przekonany, że przyczyni się to do rozwoju lokalnych społeczności IT oraz naszej współpracy.

W dzisiejszym cyfrowym świecie branża IT jest platformą, na której może wzrastać i umacniać się synergia między naszymi krajami. Jesteśmy otwarci na dalszą współpracę z polskimi kolegami, a także gotowi zaoferować nasze możliwości edukacyjne oraz wiedzę przy równoczesnym tworzeniu nowych miejsc pracy.

Test Poly Sync 40 – świetny zestaw do wirtualnych spotkań

Żyjemy w czasach wielkich zmian i mamy szansę zbudować lepszą przyszłość dla całego regionu Europy Wschodniej. Współpracujmy zatem razem, aby rozwijać technologie nowej generacji; tworzyć miejsca pracy, w których każdy ma równe prawa; pracować nad projektami, które wdrażają najlepsze praktyki społecznej odpowiedzialności biznesu.

Jestem przekonany, że Ukraina i Polska mogą wspólnie stworzyć jeden z największych na świecie hubów IT o najwyższym poziomie wiedzy eksperckiej, innowacyjności i jakości usług.

Zwyciężymy razem!

Vitaly Sedler,

Prezes Stowarzyszenia IT Ukraine,

CEO i współzałożyciel Intellias

Thank-you letter from Vitaly Sedler, President of Association IT Ukraine
Thank-you letter from Vitaly Sedler, President of Association IT Ukraine

Greetings!

We’d like to share a letter from Vitaly Sedler, Association IT Ukraine President and CEO & co-founder of Intellias.

This is a thank-you letter to the Polish colleagues for supporting the Ukrainian IT community during the trying times. Today, Poland is the main strategic partner of Ukraine, and we believe that the partnership between Polish and Ukrainian developers will only strengthen.

We are happy to share Mr. Sedler’s words, and we would like to ask you to spread them among your readers. We plan to publish the letter in professional associations, communities, and IT clusters. With your help, we will be able to reach out to a wider audience.

Sincerely,

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]