Dzień Ojca – dla Taty lubiącego nowoczesne gadżety

Dzień Ojca – dla Taty lubiącego nowoczesne gadżety

Twój Tata jest jedną z najważniejszych osób w Twoim życiu, a Dzień Ojca to czas, aby pokazać mu, jak bardzo go kochasz i doceniasz. Pokaż Tacie, ile dla Ciebie znaczy, dzięki eleganckiej, najwyższej klasy linii inteligentnych zabezpieczeń domu firmy Yale, zaprojektowanej tak, aby uczynić jego życie łatwiejszym i wygodniejszym.

Dzień Ojca

Aby ułatwić wyszukiwanie, firma Yale przygotowała listę trzech najlepszych inteligentnych urządzeń zabezpieczających, które Twój Tata chciałby otrzymać na Dzień Ojca:

  1.  Inteligentny zamek Linus® Smart Lock

 

Pomóż swojemu Tacie wzbudzić zazdrość w sąsiedztwie, dając mu na Dzień Ojca inteligentny zamek Yale Linus®. Cechuje go najnowocześniejsza technologia, elegancki, minimalistyczny wygląd, integracja z inteligentnym oświetleniem Philips Hue i głównymi asystentami głosowymi, takimi jak Amazon Alexa, HomeKit i Google Assistant, umożliwiając użytkownikom otwieranie drzwi bez wstawania z wygodnej sofy.

Test Yale Indoor WiFi Camera Pan Tilt – kamera domowa

Linus® oferuje funkcje automatycznego ryglowania i odryglowania idealnie dopasowane do intensywnego trybu życia Twojego Taty. Gdy Tata uprze się, żeby za jednym razem zabrać wszystkie zakupy, dzięki czujnikowi Linus® odrygluje dla niego drzwi, kiedy będzie blisko, eliminując potrzebę blisko, eliminując potrzebę niezręcznego manipulowania kluczem po powrocie do domu. Nigdy więcej nie będzie musiał się martwić, że zgubi klucze! Z Linusem® do otwarcia drzwi potrzebuje tylko telefonu.

Czy twój Tata lubi mieć pełną kontrolę nad swoim domem? Za sprawą intuicyjnej aplikacji mobilnej Yale Access użytkownicy Linusa® mogą zobaczyć, kto przychodzi i kiedy raz przydzielać wirtualne klucze dla gości. Aplikacja wyśle ​​powiadomienie za każdym razem, gdy drzwi zostaną otwarte i z dowolnego miejsca na świecie pozwoli sprawdzić, czy drzwi są otwarte, czy zamknięte. Umożliwi to sprawniej kontrolować dom za dotknięciem przycisku w telefonie lub zegarku Apple Watch.

  1. Inteligentny alarm domowy Sync

Inteligentny alarm domowy Yale Sync jest łatwy w instalacji i można nim w pełni sterować za pomocą aplikacji Yale Home. Dzięki możliwości dodania do 40 akcesoriów i zintegrowania inteligentnych kamer Yale, Twój Tata może dostosować domowy system bezpieczeństwa do swoich potrzeb.

Alarm zapewnia pełną kontrolę nad bezpieczeństwem domu w aplikacji z telefonu, tabletu, czy przy pomocy ulubionego asystenta głosowego lub smartwatcha, dając Tacie zintegrowany, inteligentny system ochrony domu, bez miesięcznych opłat.

Czy twój Tata lubi podróżować? Alarm Sync współpracuje z inteligentnym oświetleniem Philips Hue, które odstraszy nieproszonych gości. Spraw, aby zabezpieczenie jego domu było jeszcze bardziej inteligentne, używając inteligentnego oświetlenia Philips Hue w celu zaskoczenia intruzów czerwonym pulsującym światłem po uruchomieniu alarmu i powiadomienia sąsiadów o każdej podejrzanej aktywności. Użytkownik będzie również otrzymywać alerty i powiadomienia w czasie rzeczywistym w przypadku wyzwolenia alarmu, co pozwoli mu w pełni cieszyć się podróżami, wiedząc, że jego dom jest bezpieczny. 

  1. Inteligentne kamery

Linia inteligentnych kamer Yale obejmuje szereg elegancko zaprojektowanych, wysoce funkcjonalnych kamer, takich jak wewnętrzna kamera Wi-Fi – Pan & Tilt, wewnętrzna kamera Wi-Fi – Full HD, kamera na drzwi frontowe Wi-Fi – Light & Siren oraz zewnętrzna kamera Wi-Fi Pro – 4MP. Każdą z tych kamer można łatwo kontrolować korzystając z aplikacji Yale View.

Kamery Yale do zastosowań wewnętrznych i zewnętrznych mogą być sterowane za pomocą komendy słownej do ulubionego inteligentnego głośnika z ekranem, dzięki czemu Tata może zobaczyć, kto jest przy drzwiach i kontaktować się z przybyłą osobą bez opuszczania ulubionego fotela.

Recenzja Tapo C110 i Tapo C210 – ciągła ochrona mienia

Pies jest jak dziecko dla twojego Taty,odkąd Ty z nim nie mieszkasz? Dzięki szerokiej gamie kamer wewnętrznych i zewnętrznych Yale użytkownik może sprawdzać co robi ukochany zwierzak, ale także z nim rozmawiać, ponieważ kamery umożliwiają prowadzenie rozmów w czasie rzeczywistym z ludźmi lub zwierzętami znajdującymi się przed kamerą. Pozwoli to Tacie upewnić się, że jego ulubione dzieci (włącznie z Tobą, jeśli masz szczęście znaleźć się na liście) są przez cały czas bezpieczne.

Yale oferuje wiele inteligentnych urządzeń zabezpieczających, więc w tym roku na Dzień Ojca koniecznie podaruj swojemu Tacie odpowiedni prezent, czyli taki, który zapewni mu poczucie bezpieczeństwa, wynikające z wiedzy że,jego dom i rodzina są bezpieczne, a jego codzienne życie potoczy się gładko.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: