Fort Boyard Polska – nowy sezon

Fort Boyard Polska – nowy sezon

  • Już jesienią widzowie platformy streamingowej Viaplay będą mogli obejrzeć kolejny sezon ‘Fort Boyard Polska’
  • Nowa edycja programu będzie składała się z 8 odcinków, w których udział weźmie 48 znanych postaci polskiego show-biznesu
  • Podobnie jak w poprzednim sezonie, prowadzącymi nadchodzącej edycji będą Elżbieta Romanowska oraz Mariusz Kałamaga, natomiast w rolę mędrczyni wcieli się Tamara Gonzalez Perea

Fort Boyard Polska

‘Fort Boyard Polska’ to niezwykle popularny program rozrywkowy dla całej rodziny, który już jesienią powróci na platformę streamingową Viaplay. Tegoroczna edycja zaskoczy widzów nowymi konkurencjami oraz wyzwaniami, przed jakimi staną uczestnicy programu. W roli prowadzących ponownie zobaczymy Elżbietę Romanowską oraz Mariusza Kałamagę, a w postać mędrczyni wcieli się Tamara Gonzalez Perea. W tym sezonie nie zabraknie także jednej z najsłynniejszych polskich Drag Queen – Papiny, która będzie zapraszała uczestników do pokoju zagadek i poprowadzi Slime Quiz.

Recenzja GONET.TV – inteligentna telewizja internetowa – czy warto?

‘Fort Boyard’ to bardzo popularny program telewizyjny, którego pierwsza odsłona została wyemitowana w 1990 roku we Francji. Od tego momentu powstały już 34 edycje programu, które od lat cieszą się ogromną popularnością wśród widzów na całym świecie. Tytułowy fort, w którym odbywa się rywalizacja uczestników, zlokalizowany jest w cieśninie Pertuis d’Antioche na zachodnim wybrzeżu Francji. Kolejna seria nowej wersji programu, która wyświetlana jest w Polsce na platformie Viaplay, zaprezentuje zmagania wielu znanych i lubianych gwiazd.

W każdym odcinku dwie drużyny złożone z artystów, sportowców i celebrytów będą rywalizować o główną nagrodę, która następnie trafi do wybranej przez zwycięzców organizacji charytatywnej. W nowej serii pojawią się niesamowite zadania i wymagające zagadki, które dostarczą widzom szalonych emocji i świetnego humoru.

Recenzja polsat box 4K – dekoder z Polsat Box w praktyce

W roli gospodyni ponownie zobaczymy jedną z najbardziej popularnych polskich aktorek – Elżbietę Romanowską, której będzie towarzyszyć artysta kabaretowy i standuper, Mariusz Kałamaga. W nowej polskiej odsłonie ‘Fort Boyard Polska’, która została pokazana w ubiegłym roku w serwisie streamingowym Viaplay po raz pierwszy w historii programu w rolę mędrca wcieliła się kobieta. Przebywająca w tajemniczej wieży mędrczyni, Tamara Gonzales Perea ponownie zada uczestnikom niezwykłe zagadki, a prawidłowe odpowiedzi będą mogły przybliżyć ich do zwycięstwa. Kolejną postacią, którą widzowie poznali już w poprzedniej serii jest Papina, która wskaże uczestnikom drogę do pokoju zagadek i poprowadzi Slime Quiz.

W nowej edycji ‘Fortu Boyard Polska’ oprócz całej plejady gwiazd, czekają na nas również nowe wyzwania. Nie tylko skoki na bungee lub wizyta w ‘klejącym pokoju’ – widzowie programu będą mogli zobaczyć zupełnie nowe konkurencje, które na pewno zaskoczą i uczestników, i widzów.

„Wracamy z nowym sezonem i nowymi pomysłami. Z Mariuszem, Tamarą oraz naszą niezastąpioną Papiną McQueen już nie możemy doczekać się wyjazdu na fort i bardzo ciekawi nas, jak uczestnicy poradzą sobie z zadaniami, które dla nich przygotowaliśmy. A jest kilka nowości! Będzie co oglądać!” – komentuje Elżbieta Romanowska, gospodyni programu Fort Boyard Polska.

„Fort Boyard Polska to wyjątkowy program, który przyciąga widzów na całym świecie pokazując nieznane oblicze gwiazd, które mają szansę sprawdzić się w bardzo nietypowych warunkach. To również pierwsze show z kategorii Viaplay Originals, które stworzyliśmy z myślą o polskich widzach. Cieszymy się, że będziemy mogli ponownie zaprezentować ten format i niecierpliwie czekamy, by móc przedstawić nowych uczestników. Poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem widzów i chcemy powtórzyć ten sukces oferując im jeszcze większą dawkę niezapomnianych emocji.” – komentuje Barbara Wiśniewska-Grzesiak, Executive Producer w Viaplay

 Produkcją programu zajmuje się jeden z czołowych producentów telewizyjnych w Polsce – Endemol Shine Polska, który jest częścią międzynarodowej grupy Banijay.

„Fort Boyard jest jednym z flagowych formatów z ogromnego katalogu Banijay, który przez ponad trzydzieści lat pojawił się w prawie czterdziestu krajach. Dlatego bardzo cieszymy się, że zeszłoroczny powrót programu, tym razem na platformę streamingową, okazał się dużym sukcesem i możemy wrócić do Francji, żeby wspólnie z Viaplay nakręcić jego drugi sezon.” – mówi Ryszard Sibilski, prezes Endemol Shine Polska.

Wszystkie odcinki będą dostępne na platformie Viaplay, należącej do Viaplay Group, jesienią tego roku.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl