Sennheiser TV Clear – słuchawki do telewizora

Sennheiser TV Clear – słuchawki do telewizora

Firma Sennheiser zaprezentowała nowe bezprzewodowe słuchawki do odbioru dźwięku telewizora. Dzięki nowym Sennheiser TV Clear możesz cieszyć się doskonałą wyrazistością głosu dobiegającego z telewizora z całą wygodą, komfortem i dyskretnym stylem słuchawek typu True Wireless.

Sennheiser TV Clear
Sennheiser TV Clear

Zestaw słuchawkowy TV Clear zapewnia niską latencję dla każdego telewizora z wyjściem optycznym lub analogowym. W przeciwieństwie do konwencjonalnych rozwiązań telewizyjnych, TV Clear może łączyć się przez Bluetooth, dzięki czemu można oglądać ulubione seriale na telewizorze lub w podróży na laptopie, tablecie lub smartfonie. Zestaw słuchawkowy TV Clear może być również używany do wykonywania i odbierania połączeń telefonicznych.

Recenzja Sennheiser HD 560S – dla entuzjastów dźwięku

TV Clear pozwala jeszcze bardziej cieszyć się telewizją. Aby uzyskać spersonalizowane wrażenia dźwiękowe, można wybrać jeden z pięciu poziomów wyrazistości głosu – zapewniających wzmocnienie wysokich częstotliwości do 20 dB – i doświadczyć krystalicznie czystych dialogów. Można także ustawić własny preferowany poziom głośności w słuchawkach, niezależnie od poziomu głośności telewizora lub innego źródła dźwięku.

Słuchaj w pojedynkę lub z preferowaną głośnością ze znajomymi

Oprócz możliwości oglądania telewizji bez przeszkadzania osobom w pobliżu lub rozpraszania się hałasami z zewnątrz, TV Clear umożliwia pozostawanie w kontakcie z innymi. Tryb Ambient Awareness pozwala słyszeć dźwięki otoczenia, zapewniając swobodne oglądanie telewizji z rodziną lub przyjaciółmi.

Test Sennheiser CX True Wireless – gdy dźwięk na pierwszym miejscu

TV Clear to uniwersalne rozwiązanie, które oferuje łączność z wieloma urządzeniami: z telewizorami za pomocą nadajnika lub z wieloma innymi sprzętami, w tym telewizorami, tabletami i smartfonami, przez Bluetooth. W przypadku oglądania telewizji technologia przesyłania strumieniowego o niskim opóźnieniu zapewnia synchronizację dźwięku i obrazu, co jeszcze bardziej potęguje wrażenia podczas oglądania.

Dzięki lekkiej konstrukcji dousznej słuchawki True Wireless o wadze 6,9 ​​g, TV Clear są wyjątkowo wygodne w użytkowaniu – można je nosić podczas długich sesji oglądania bez uczucia dyskomfortu. Mobilność i doskonałe dopasowanie, zapewniane przez wybór odpowiedniego rozmiaru wkładki, pozwalają na swobodne poruszanie się. Niezależnie od tego, czy chcesz usiąść, położyć się czy spacerować, słuchawki TV Clear pozostaną wygodnie na swoim miejscu i nie zakłócą przyjemności oglądania.

Test Sennheiser HD 250BT – zapewniają ekscytujące doznania dźwiękowe

Spersonalizuj swoje wrażenia dzięki aplikacji TV Clear

Dopasowanie ustawień i wrażeń słuchowych TV Clear jest proste dzięki aplikacji TV Clear App, która prowadzi użytkownika krok po kroku. Intuicyjne sterowanie dotykowe w łatwy sposób może być dostosowane do indywidualnych preferencji. Dostępna jest również funkcja Znajdź moje słuchawki, która ułatwia ich zlokalizowanie.

TV Clear posiadają wytrzymałą baterię, która zapewnia do 15 godzin słuchania na jednym ładowaniu. Słuchawki można łatwo przechowywać i ładować dzięki kompaktowemu i stylowemu etui ładującemu, które zapewnia dodatkowe 22 godziny oglądania.

Sennheiser TV Clear Set będzie dostępny na polskim rynku w trzecim kwartale 2022 w katalogowej cenie detalicznej 1849 PLN.

Dodaj komentarz

%d bloggers like this: