Sharp UL – osuszacze powietrza i klimatyzatory przenośne

Sharp UL – osuszacze powietrza i klimatyzatory przenośne

Sharp Consumer Electronics, jedna z wiodących firm technologicznych na świecie, dodaje dwa nowe produkty do cieszącej się powodzeniem na całym świecie serii Air Treatments: serię UL, obejmującą cztery różne klimatyzatory przenośne, oraz serię UD, dwa zaawansowane i wydajne osuszacze powietrza, które mogą pomóc w łagodzeniu objawów alergii.

Sharp UL

Seria UL firmy Sharp zapewnia doskonałą wydajność chłodzenia

Dzięki ponad 100 milionom sprzedanych na całym świecie urządzeń do uzdatniania powietrza, doświadczenie firmy Sharp w tej dziedzinie zyskało międzynarodowe uznanie. Teraz ta znana od lat firma technologiczna wprowadza na rynek serię UL. Obejmuje ona cztery różne modele przenośnych klimatyzatorów: UL-C09EA, UL-C10EA, UL-C12EA i UL-Y12EA. Urządzenia te są łatwe w transporcie i można ich używać wszędzie tam, gdzie są potrzebne.

Dzięki białej obudowie i gładkiej powierzchni te innowacyjne klimatyzatory wtapiają się w tło każdego wnętrza. Urządzenia są ledwo słyszalne (nie więcej niż 65 decybeli) i nie przeszkadzają w codziennym życiu. Są również przyjazne dla środowiska: modele UL-C09EA, UL-C12EA i UL-Y12EA otrzymały klasę energetyczną A, a model UL-C10EA klasę A+.

Czytelny panel sterowania z wyświetlaczem LED umożliwia łatwą nawigację po wielu funkcjach. Wszystkie cztery modele oferują trzy prędkości wentylatora oraz tryb nocny, tryb pracy automatycznej, funkcję pamięci automatycznego restartu, wyłącznik czasowy, a także opcję blokady przed dziećmi. Model UL-Y12EA został dodatkowo wyposażony w specjalny tryb ogrzewania powietrza. Wszystkie urządzenia są dostarczane z pilotem zdalnego sterowania, a także z rurą do okien, lejkiem i kółkami obrotowymi.

Test Sharp PS-919 – rozświetlony głośnik do rozkręcenia każdej imprezy

Seria UD firmy Sharp: abyś mógł oddychać spokojnie

Osuszacze powietrza zapewniają zdrowy, komfortowy poziom wilgotności w pomieszczeniach. Urządzenia te ułatwiają codzienne życie alergikom, eliminując roztocza i pyłki kurzu, a także zapobiegając powstawaniu pleśni i grzybów. W ten sposób można znacznie ograniczyć problemy z oddychaniem i szkody urządzeń domowych. Wpływa to na poprawę jakości życia, zdrowia i komfortu w domu.

Seria UD obejmuje dwa różne modele: UD-P16E-W i UD-P20E-W. Dostępne są one w kolorze białym i charakteryzują się niskim poziomem hałasu wynoszącym 48 decybeli. Lekkie, smukłe i kompaktowe, zostały zaprojektowane tak, aby zajmowały minimalną ilość miejsca. Mają nowoczesny wygląd i lekko błyszczącą obudowę. Obsługa jest prosta i intuicyjna: funkcje osuszaczy można łatwo obsługiwać za pomocą przycisków umieszczonych w górnej części osuszaczy. Pomiędzy tymi przyciskami znajduje się mały wyświetlacz, który pokazuje aktualny poziom wilgotności.

Warto wiedzieć: Funkcja automatycznego restartu urządzeń z serii UD jest przydatna w sytuacjach utraty zasilania, ponieważ po przywróceniu źródła zasilania urządzenia automatycznie uruchamiają się ponownie i kontynuują pracę z poprzednio skonfigurowanymi ustawieniami.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]