TUMI i Razer – inspirowane esportem

TUMI i Razer – limitowana edycja toreb inspirowanych esportem

Tej wiosny międzynarodowa marka podróżnicza i lifestylowa TUMI połączyła siły z firmą Razer, globalną marką lifestylową dla graczy. Razem przekształcili produkty TUMI w limitowaną edycję sprzętu dla graczy. Podczas współpracy wykorzystano innowacyjność i doskonałość projektową TUMI oraz kultowe wzornictwo Razera.

TUMI i Razer

Cztery długo wyczekiwane, nowe modele pod wspólną marką pojawią się 3 czerwca (17:00 CEST). Wzmocnią one pozycję TUMI w obszarze esportu. Każdy produkt będzie sygnowany trójgłowym wężem firmy Razer i ozdobiony charakterystycznymi zielonymi akcentami, wtopionymi w DNA TUMI.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Test Oppo Watch Free – z OSleep do monitorowania chrapania

15-calowy pokrowiec na laptopa – Laptop Cover 15” bezpiecznie przeniesie to, co najcenniejsze dla gracza. Bozeman Sling to najlepsza torba do przechowywania kabli, przenośnego sprzętu do grania i innych akcesoriów. Plecak Finch, wyposażony w wyściełaną kieszeń na laptopa, zaprojektowano z myślą o przenoszeniu ciężkiego sprzętu. Gracze mogą również wsunąć pasek typu Add-A-Bag wokół rączki walizki International Expandable 4 Wheeled Carry-On Bag, uzyskując w ten sposób kompletny zestaw do podróży.

Natychmiast rozpoznawalna jako produkt TUMI, walizka ma uwielbiane przez użytkowników wykończenie 19 Degree. Zewnętrzną pokrywę oraz wewnętrzną okładzinę wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu. Podkreśla to zaangażowanie TUMI i firmy Razer w zrównoważony rozwój. Ponadto walizkę wyposażono w port USB-C, aby zapewnić obywatelom świata zasilanie podczas podróży.

Test Huawei Watch GT 3 PRO Ceramic

Tylko 1337 sztuk każdego modelu z tej limitowanej kolekcji pojawi się na świecie. „1337” lub „LEET” to skrót od „elite”. Liczbę tę wybrano specjalnie, ponieważ gracze i esportowcy określają tym mianem najbardziej utalentowanych graczy.

Obie marki nie tylko współpracowały ze sobą podczas tworzenia kolekcji, ale wspólnie opracowały także futurystyczną koncepcję kampanii reklamowej. Dynamiczny film osadzony jest w wirtualnym świecie  oddaje hołd determinacji graczy na drodze do zwycięstwa swojej drużyny pod hasłem „Carry Hard”.

Dzięki partnerstwu z Razerem w pełni zajęliśmy się naszą kategorią produktów esportowych. Chcemy dostarczać nowe i ekscytujące produkty, które są zgodne z pasją społeczności graczy” – powiedział dyrektor kreatywny TUMI, Victor Sanz. „Ich styl życia jest czymś, co przypomina sposób w jaki tworzymy nasze produkty i jak koncentrujemy się na wszystkich aspektach życia naszych klientów, starając się dać im do rąk tylko to, co najlepsze, aby mogli osiągnąć swoje cele”.

Vive Pro 2 – krótka przygoda z goglami HTC

Cieszymy się, że mogliśmy współpracować z TUMI i zaprezentować naszej społeczności graczy tę ekskluzywną kolekcję”, mówi Addie Tan, Associate Director of Business Development w Razerze. „Wiemy, że nasi fani prowadzą aktywny tryb życia i czasami muszą zabierać ze sobą swoje bezcenne stacje bojowe,. Chcieliśmy dać im wysokiej jakości sprzęt podróżny, kóry zachowuje równowagę pomiędzy wszechstronnością i funkcjonalnością, tak aby mogli wygrywać, nawet w podróży”.

Limitowana edycja walizek TUMI | Razer będzie dostępna w wybranych sklepach TUMI na całym świecie, TUMI.COM, Razer.com, wybranych sklepach Razer China Stores oraz u wybranych wyspecjalizowanych sprzedawców detalicznych, takich jak TMall i JD (Chiny).

Ceny detaliczne kolekcji:

  • TUMI | Razer International Expandable 4 Wheeled Carry-On Luggage – €765
  • TUMI | Razer Finch Backpack – do laptopa 15” – €575
  • TUMI | Razer Bozeman Sling Bag – €365
  • TUMI | Razer Laptop Sleeve – For 15” Laptop – €175

Aby dowiedzieć się więcej prosimy zajrzeć tutaj

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl