Lenovo Yoga – premiera nowej generacji laptopów

Lenovo Yoga – premiera nowej generacji laptopów

W restauracji Flaming & Co BISTRO 2 czerwca odbyła się premiera najnowszych laptopów serii Yoga. Podczas spotkania licznie zgromadzeni goście mieli okazję zapoznać się z najnowszymi produktami marki Lenovo, które już niedługo będą dostępne na polskim rynku.

premiera Lenovo Yoga

Uroczyste rozpoczęcie premiery nowej generacji laptopów Yoga zainaugurowała Ewelina Woldan, Brand Marketing Expert w Lenovo Polska, która opowiedziała o kampanii towarzyszącej linii produktów premium Lenovo Yoga.

Nowe laptopy marki Yoga skierowane są do osób, które potrzebują urządzeń do kreatywnej pracy, wspierają osoby na co dzień zajmujące się designem, fotografią, ale też pracujących mobilnie. Hasło kampanii „Just be you” zachęca również do tego, aby się rozwijać, zaglądać w głąb siebie i tworzyć nowe projekty, rozwiązania czy rozwijać pomysłymówiła Ewelina Woldan.

Test Lenovo Yoga Slim 7 – świetny do codziennej pracy

W trakcie spotkania eksperci Lenovo Polska: Paweł Zawadzki – 4P Category Manager oraz Szymon Biłas –trener produktowy, zaprezentowali najważniejsze cechy nowych laptopów marki Yoga.

Najnowsza seria urządzeń z serii Lenovo Yoga to ukoronowanie mobilności i wydajności, ale także designu. Dzięki nowej metodzie produkcji udało się osiągnąć wspaniały wygląd laptopów, który dodatkowo idzie w parze z większą oszczędnością materiału oraz zmniejszoną wagą nawet o 100g. Co więcej, dzięki usłudze Lenovo CO2 Offset, emisje dwutlenku węgla powstałe w wyniku produkcji i transportu, ale też wygenerowane podczas średniego czasu użytkowania nowych komputerów Yoga są równoważone powiedział Paweł Zawadzki, 4P Category Manager w Lenovo Polska.

Obecni na miejscu goście mogli zapoznać się m.in. z modelami Yoga 7 (16), Yoga 7 (14), Yoga Slim 7 Carbon oraz Yoga Slim 7 Pro – przedstawicielami siódmej generacji linii laptopów premium marki Lenovo, które charakteryzują się wysoką wydajnością, ultramobilnością, innowacyjną platformą Intel Evo z procesorami Intel Core 12. generacji oraz rewelacyjnymi wyświetlaczami. Ponadto te wysokiej klasy urządzenia objęte są 2-letnią rozszerzoną gwarancją Premium Care aby zapewnić najwyższy poziom obsługi.

Test Lenovo Yoga C940 – laptop z funkcjami sztucznej inteligencji

Wyposażyliśmy nasze najnowsze laptopy z serii Yoga w najlepsze dostępne na rynku technologie. Są to m.in. fantastycznie grające głośniki z Dolby Atmos, piękne, jasne i bezramkowe ekrany z Dolby Vision, PureSight o proporcjach 16:10 i pokryciem 100% sRGB, a także niezwykle przydatne mikrofony wyciszające hałas, kamery FullHD obsługujące podczerwień, porty ThunderBolt 4.0, WiFi 6, czy szybkie ładowanie Rapid Charge oraz wydajne karty graficznepowiedział Szymon Biłas, trener produktowy w Lenovo Polska.

premiera Lenovo Yoga

Do końca czerwca trwa promocja Lenovo Cashback Yoga, dzięki której wszystkie osoby, które w tym czasie zakupią laptop Yoga Slim 7 Pro, Yoga Slim 7 oraz Yoga 7, otrzymają zwrot gotówki od 300 do 500 zł na swoje konto.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl

Zeen Subscribe
A customizable subscription slide-in box to promote your newsletter
[mc4wp_form id="314"]