PayU – 20 lat płatności bez granic – konkurs

PayU – 20 lat płatności bez granic – konkurs

W czerwcu 2002 roku wykonana została pierwsza płatność za pośrednictwem systemu PayU. Od tamtego czasu e-zakupy i e-płatności przeszły długą drogę, aby stać się dziś rozwiązaniami, z których powszechnie korzysta większość Polaków.  W tym roku PayU, pionier płatności internetowych w Polsce, obchodzi 20. urodziny i z tej okazji organizuje konkurs dla fanów zakupów online. Do wygrania, przez cały czerwiec, jest 20 voucherów zakupowych o wartości 1 000 zł każdy. Każde zgłoszenie przyczynia się także do posadzenia lasu.

PayU - 20 lat

Rynek płatności internetowych ewoluuje wraz z rozwojem e-biznesów, postępem cyfryzacji przedsiębiorstw i wzrostem kompetencji cyfrowych konsumentów. Regularnie wdrażane są nowe rozwiązania, które sprzyjają łatwości wykonywania zakupów online. Konsumenci oczekują w jednym czasie szybkich płatności mobilnych, połączenia światów online i offline, portfeli cyfrowych, którymi mogą zapłacić zarówno w sklepie stacjonarnym, jak w Internecie, a także wykazują duże przywiązanie do szybkich przelewów bankowych i płatności kartowych. Coraz popularniejsze stają się również płatności ratalne, odroczone oraz cykliczne. PayU odpowiada na wszystkie tego typu potrzeby sprzedawców i kupujących i rozwija rynek płatniczy w Polsce już od 20 lat, a z okazji jubileuszu zaprasza do udziału w wyjątkowym konkursie.

Reklamy
Zwiększ zasięg Twojej sieci Wi-Fi

Mi Smart Band 6 NFC – krótka relacja z płatności zbliżeniowych opaską

W konkursie #20LatPayU udział może wziąć każda dorosła osoba, a do wygrania jest 20 voucherów zakupowych o wartości 1 000 zł każdy. Laureaci będą mogli zrobić zakupy w wybranym przez siebie sklepie spośród pięciu, które są partnerami konkursu: eBilet.pl, Hebe, eobuwie.pl, RTV Euro AGD oraz Smyk. Dodatkowo, uczestnicy konkursu przyczynią się do posadzenia drzew. PayU zakupi w ich imieniu łącznie 2 000 sadzonek, które stworzą 2 220 m2 nowego lasu.

Dwadzieścia lat temu wystartowała nasza pierwsza usługa, a naszym celem było ułatwienie, przyspieszenie, a jednocześnie zwiększenie bezpieczeństwa transakcji zakupowych dokonywanych przez Internet. Dzisiaj dla ponad 22 milionów osób w Polsce kupowanie i płacenie online są codziennością.

Jestem dumna, że w trakcie dwóch dekad naszej działalności jako propagator i innowator na rynku płatniczym zdobyliśmy zaufanie tak wielu milionów e-konsumentów oraz zbudowaliśmy solidne partnerstwa z tysiącami klientów biznesowych, wśród których są najwięksi i najbardziej rozpoznawalni gracze w polskim e-handlu – mówi Joanna Pieńkowska-Olczak, prezes PayU.

Zapraszam do świętowania 20-tej rocznicy wykonania pierwszej transakcji przez system PayU razem z nami poprzez udział w konkursie, który przygotowaliśmy dla wszystkich wielbicieli zakupów internetowych – dodaje.

Test Fitbit Charge 5 – ćwicz mądrzej i płać zbliżeniowo

Konkurs zorganizowany przez PayU odbywa się na stronie: https://20latpayu.pl/. Aby wziąć udział, należy wybrać nagrodę, napisać życzenia urodzinowe dla PayU, a na koniec uzupełnić dane kontaktowe i wysłać zgłoszenie. Uczestnicy konkursu będą mogli także pobrać indywidualny certyfikat potwierdzający posadzenie drzewa. Konkurs trwa do 30 czerwca 2022 r.

***

Weź udział w konkursie PayU, wygraj voucher na zakupy i posadź z nami drzewo https://20latpayu.pl/.

***

Zapraszamy także do odwiedzenia strony poświęconej jubileuszowi i historii PayU, która jest systematycznie rozwijana: https://poland.payu.com/20lat-payu/.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu: redakcja(at)technosenior.pl